Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka

Pewny chirurg plastyczny w Krakowie lub okolicach

Polecane posty

Gość Agnieszka

Hej, szukam dziewczyn, które poddały się zabiegom u konkretnych chirurgów plastycznych, najlepiej z Małopolski. Dokładnie interesowała by mnie labiopastyka czy też waginoplastyka. Może znajdzie się ktoś kto poradzi kogo unikać? Jakie są Wasze doświadczenia? Bo temat jakby trochę niewygodny, żeby pytać po znajomych, a mam pewien kłopot z wyglądem po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuźka

Ja robiłam labioplastykę w Poznaniu, więc nie pomogę, natomiast jeśli szukasz chirurga to zwróć uwagę, żeby specjalizował się w konkretnej dziedzinie, albo jakie ma doświadczenie w "kobiecych" zabiegach. Jeden robi dobrze nosy, ddrugi będzie mistrzem od piersi, przynajmniej tak zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluu

Zobacz sobie stronę dr Pabiańczyka z Krakowa, mam kilka koleżanek w pracy co latają co chwila coś poprawiać i niby zna się wybitnie na tych kobiecych zabiegach. Wszystkie chyba sobie waginy odmładzały u niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym lekarzom można zaufać:

Labioplastyka - dr Serafin, Gliwice - Serafin Clinic najlepszy, świetny specjalista, co więcej wykłada na miedzynarodowych kongresach.

Waginoplastyka i Labioplastyka - dr Tomasz Basta, Kraków Intima Clinic

 

Przestrzegam przed: Kliniką Magnucy i Kliniką Bona Dea

W ogóle nie rób takich zabiegów u chirurgów plastycznych ani ginekologów bez specjalności chirurga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×