Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozmiar się nie liczy

W czym niby jest gorszy niski facet od wysokiego?

Polecane posty

Tą przewagą fizyczną ma być właśnie jego wzrost, oczywiście w połączeniu z intelektem. A bronić ma mnie np.przed takimi osobnikami jak Ty XDD.;P 

Uciekam, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
Przed chwilą, mary mon napisał:

Tą przewagą fizyczną ma być właśnie jego wzrost, oczywiście w połączeniu z intelektem. A bronić ma mnie np.przed takimi osobnikami jak Ty XDD.;P 

Uciekam, hej.

Niedojrzała jesteś. Twoje preferencje są nieukształtowane bo się miotasz jak nastolatka. Napisz jasno i prosto: szukałam dla siebie tatusia.

P.S. Pamietaj, w starciu fizycznym różne bywa więc nie bądź taka pewna. Lepszy gaz pieprzowi niż narażać swojego faceta. Taka rada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej chwila

Po co dziewczynie chłopak jak sama może się obronić, jeśli napastnik nie jest uzbrojony?

A chłopak nawet jakby miał z 3 metry to nie ma żadnych szans z kilkoma facetami co mają pistolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

 

 

Mam w swojej paczce kumpla który jest niski i założył się z nami, że poderwie du'pę, która na głos gadała, że niscy faceci to porażka i że facet powinien być wysoki. Po kilku dniach znajomości z nią ją pier'dolił... 😄

Autorze w życiu nie można mieć wszystkiego. Nie przejmuj się tym na co nie masz wpływu i przede wszystkim nie słuchaj kafeteryjnych pseudo-księżniczek, bo one to na ogół bardzo samotne kobiety bez powodzenia, bajające o księciu z bajki którego nigdy nie spotkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość xddd napisał:

Niedojrzała jesteś. Twoje preferencje są nieukształtowane bo się miotasz jak nastolatka. Napisz jasno i prosto: szukałam dla siebie tatusia.

P.S. Pamietaj, w starciu fizycznym różne bywa więc nie bądź taka pewna. Lepszy gaz pieprzowi niż narażać swojego faceta. Taka rada. 

Mi z kolei wydaje się, że próbujesz tutaj leczyć swoje kompleksy. Być może właśnie związane ze wzrostem lub długością szabelki.

Sama potrafię o siebie zadbać. Coś tam wiem z samoobrony, a gaz też naładowany, więc nie podskakuj. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

To może wypowiem się ja. Wysoki facet jest poprostu pociągający fizycznie bardziej od niskich panów. Ot i cała filozofia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gościówa napisał:

To może wypowiem się ja. Wysoki facet jest poprostu pociągający fizycznie bardziej od niskich panów. Ot i cała filozofia. 

O to właśnie chodzi. 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, mary mon napisał:

O to właśnie chodzi. 👏

...a ja dodam, ze moze byc nawet nizszy...byleby nie byl upierdliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że co?
5 minut temu, Gość Gościówa napisał:

To może wypowiem się ja. Wysoki facet jest poprostu pociągający fizycznie bardziej od niskich panów. Ot i cała filozofia. 

Jakby jakiś miał 5 metrów wzrostu to też byś go uważała za pociągającego fizycznie? Jakoś nie wyobrażam sobie by jakaś kobieta była z takim w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnoludy są słodkie

Przecież taki co ma około 160 wzrostu i posiada bujną brodę jest bardziej męski od tych co mają ponad 25 lat a z twarzy wyglądają jak nastolatkowie.

Z takim to bym się związała a mam 175.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
10 minut temu, Gość Gościówa napisał:

To może wypowiem się ja. Wysoki facet jest poprostu pociągający fizycznie bardziej od niskich panów. Ot i cała filozofia. 

Mówisz za siebie czy za wszystkich? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9655

Wzrost to jednak wzrost. Lepiej mieć niż nie mieć. Znajomy jest bardzo wysoki i mimo, że jest niezbyt atrakcyjny z twarzy i łysy to ma mega powodzenie, chyba właśnie dlatego, że jest wielki, szeroki w barach i dobrze zbudowany... Natomiast wzrost to nie wszystko sam mam ledwie 174 cm a na brak powodzenie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
10 minut temu, Gość xddd napisał:

Mówisz za siebie czy za wszystkich? 

 

Za siebie, ale z tego co czytam to większość kobiet tutaj myśli podobnie ☺ Rzecz jasna nie każdej podoba się wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
6 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Za siebie, ale z tego co czytam to większość kobiet tutaj myśli podobnie ☺ Rzecz jasna nie każdej podoba się wysoki

Że wzrostem facet potrafi uszczęśliwić babę... Cholera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Kurdupel zawsze bedzie miał kompleksy przez co z wiekiem stanie sie nie do zniesienia. Knypek złośliwy niepewny siebie muszących udowodnić całemu światu ze jest lepszy mimo ze

maly. Zauważ ze sporty ekstremalne albo inne runmagedony uprawiają niscy. Pacz na biegaczy :)) większość to kurduple :)))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Że co? napisał:

Jakby jakiś miał 5 metrów wzrostu to też byś go uważała za pociągającego fizycznie? Jakoś nie wyobrażam sobie by jakaś kobieta była z takim w łóżku...

Ty jesteś takim ...em, autorze czy udajesz? Wiesz czym jest pociąg seksualny? Jak czytam Twoje komentarze to mam wrażenie, ze masz 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne jest to pisanie o kompleksach kurdupli podczas gdy 100% tematów o kurduplach zakładają dryblasy żeby się poznecac tutaj nad niziołkami, tyle w temacie. Jak facet ma to coś to reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jeśli rzeczywiście któraś tutaj pisze ze nie związałaby się z facetem bo szpilek nie może założyć to znaczy tylko ze jest pusta pipą która miłość zna tylko z bajek disneya. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie placzcie. Wysoki facet jest lepszy od niższego tak jak Irina S. jest lepsza od tej monster coś tam co robi makijaże. Jakiś chętny? Nie sądzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

A potem przyjdzie taka pinda i płacze na forum, że facet chce iść na grilla a ona by wolała w kawiarni siedzieć i jakie to życie jest niesprawiedliwe bo ona z każdym facetem sie kłoci. No tak, jeśli zaczyna się związek od dupy strony i takich powierzchownych kryteriów to jasne że wasze związki to patologia dwóch pustaków z awatarem z dziobkiem w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość xddd napisał:

Niedojrzała jesteś. Twoje preferencje są nieukształtowane bo się miotasz jak nastolatka. Napisz jasno i prosto: szukałam dla siebie tatusia.

P.S. Pamietaj, w starciu fizycznym różne bywa więc nie bądź taka pewna. Lepszy gaz pieprzowi niż narażać swojego faceta. Taka rada. 

Ty masz jakiś osobisty problem z tym daddy issues lewaku. Idź na terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Bolek napisał:

I świetnie, każdy ma prawo dobierać partnera wg własnych kryteriów, jeśli wzrost jest dla was ważny olewajcie wszystkich facetów poniżej 185cm, nikt wam tego nie broni. Tylko potem nie płaczcie jak wybierzecie dupka zamiast porządnego gościa bo najważniejsze było że był dwa centymetry poniżej wymagań.

No tak bo im ktoś pod względem wyglądu lepszy od innego tym proporcjonalnie jest gorszym człowiekiem....według tej logiki. Naprawdę wierzycie że piękne to źle a brzydkie wspaniale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec Świata

Dziewuchy chcą wysokich bo chcą się przed psiapsiółkami pochwalić na facebooku i instagramie jakiego ,,przystojniaka" wyrwały.  Chcą miec jak najwięcej lajków,czy jak to tam się nazywa. Takie dziewczyny nawet nie obchodzą jego uczucia. To jest właśnie miłość w XXI wieku. - popisywanie się w Internecie jakie to życie ktoś ma cudowne... Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ty masz jakiś osobisty problem z tym daddy issues lewaku. Idź na terapię. 

Nie mam. A lewakiem jestem z różnych powodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość xddd napisał:

 Nie mam. A lewakiem jestem z różnych powodów. 

Chyba jednak masz jeśli widzisz daddy issues w każdym przypadku kobiety chcącej pełnić tradycyjną rolę w społeczeństwie. Przesada żeby zarzucać normalnemu człowiekowi problemy psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie placzcie. Wysoki facet jest lepszy od niższego tak jak Irina S. jest lepsza od tej monster coś tam co robi makijaże. Jakiś chętny? Nie sądzę. 

A na ciebie kto jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
1 godzinę temu, Gość Gościówa napisał:

To może wypowiem się ja. Wysoki facet jest poprostu pociągający fizycznie bardziej od niskich panów. Ot i cała filozofia. 

Dokładnie. Większośc kobiet ma takie preferencje. Tak samo jak dla większości mężczyzn najbardziej atrakcyjne sa kobiety o kształcie klepsydry. Taka nasza natura "jej nie oszukasz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A na ciebie kto jest chętny?

Podać dane? Faceci są jednak bardzo wrażliwi żeby nie powiedzieć przewrazliwieni na swoim punkcie. Kobietom wytykaja często urojone w ich głowach mankamenty i oceniają jakaś gimbazjalna skala 1 10 jak konie na wybiegu albo bydło a napisz że wolisz wysokich to ci wmowia żes pustak. Żałosne panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
9 minut temu, Gość Malinowy krem napisał:

Dokładnie. Większośc kobiet ma takie preferencje. Tak samo jak dla większości mężczyzn najbardziej atrakcyjne sa kobiety o kształcie klepsydry. Taka nasza natura "jej nie oszukasz".

Dokładnie tak ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Podać dane? Faceci są jednak bardzo wrażliwi żeby nie powiedzieć przewrazliwieni na swoim punkcie. Kobietom wytykaja często urojone w ich głowach mankamenty i oceniają jakaś gimbazjalna skala 1 10 jak konie na wybiegu albo bydło a napisz że wolisz wysokich to ci wmowia żes pustak. Żałosne panowie.

Myślisz że twoja nieadekwatna nienawiść do mężczyzn bierze się znikąd? Tkwiłaś w relacji z jakimś badziewiem który i tak cię kopnął w tyłek i teraz wyżywasz się na każdym facecie poniżej 9/10. Bo jak to tak że ten  brzydki cię kopnął w tyłek i nie był dozgonnie wdzięczny za to że laska poniżej jego możliwości na niego poleciała xD Pustak to ty jesteś i dlatego jedziesz po Red Lipstick Monster z powodu urody. Kobieta z klasą nie będzie pisała w taki sposób o innej kobiecie. Można wyrazić swoją opinię bez obrażania innych ludzi. Obrażasz inną kobietę bo sama jesteś zakompleksiona i niedowartościowana i stoisz nisko na rynku damsko męskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×