Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

boje sie mezczyzn

Polecane posty

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie że tak zachowuje się każdy facet 🙂 Trzeba mieć naprawdę sporo czasu albo żyć bardzo długo aby poznać dobrze ponad 4 miliardy mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro buc
2 godziny temu, Gość mam to samo napisał:

Tez sie boje facetow.

Z jednej strony chcialabym byc z mezczyzna, a z drugiej boje sie ich i im nie ufam. Boje sie , ze facet mnie bedzie wysmiewal, ponizal, krytykowal, nie szanowal, oklamywal, oszukiwal i zdradzal, a nie daj Boze udezy czy wykorzysta seksualnie i porzuci wczesniej ponizajac. Patrzac na facetow to tylko agresja, wyzwiska, wulgaryzmy, chamstwo i wykorzystywanie kobiet mi sie z nimi kojarzy. Jest to tak powszechne zjawisko jak umieranie. To nie tylko patologia tak sie zachowuje tak zachowuje sie kazdy facet.

skąd masz takie wyobrażenie o facetach? jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa? nieudany związek? patologia w otoczeniu? skąd wziełaś to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha nie siada
2 godziny temu, Gość mam to samo napisał:

wystarczy, ze czytam wulgaryzmy, obelgi, wyzwiska wypisywane przez facetow na tym forum w stosunku do kobiet, ktore nic tym facetom nie zrobily.

nie rozumiem jak mozna byc takim agresorem, chamem i rzucac wyzwiskami w strone kobiet, ktorych sie nie zna.

faceci musza byc bardzo zlymi ludzmi, wole ich unikac

i zyc samej choc mam juz ponad 30 lat

złe wzroce wybierasz, kafe to troche jak szambo z błotem i rzygami wymieszane, plus masa znudzonej gimbazy, bo teraz każdego patola stać na internet, więc tu śmietanka raczej nie siedzi, choć zdarzają się normalni i inne diamenciki jednak to wyjątki raczej, troche jak szukanie igły w stosie siana, ale gdy znajdziesz to warte wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widze, ze troche osob odpisalo ^^ jestem autorka tematu. Ja akurat nie uwazam, ze kazdy mezczyzna jest zly, ale wielu dobrze sie kryje. No i ja nie funkcjonuje tak, ze na codzien sie jakos trzese przy mezczyznach i nawet 15 minut nie mozna pogadac 😄 wielu lubie, jakichs kolegow mam. Taki strach objawia sie u mnie, jesli jakis mezczyzna chce sie do mnie zblizyc po prostu, dązy do relacji, podrywa. Tez zreszta jakos oblegana przez mezczyzn nie jestem zebym sie miala caly czas bac 😄 no i mam durne wymagania, np. moj ideal mezczyzny to inteligentny abstynent, nawet fajnie jakby nie palil i zeby byl religijny no i nie bał sie kobiet 😄 , co ciezko takiego mezczyzne spotkac. Tacy na ksiedza heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavlov
25 minut temu, pawlo101 napisał:

Naprawdę istnieją kobiety które nie spotkały kogoś z kim bez strachu potrafiłyby spędzić 15 minut?

kobiety czytają media że wszędzie mordy, gwałty i sodoma, więc się naturalnie boją własnego cienia, chyba że znają kung fu, wcale im się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlud
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widze, ze troche osob odpisalo ^^ jestem autorka tematu. Ja akurat nie uwazam, ze kazdy mezczyzna jest zly, ale wielu dobrze sie kryje. No i ja nie funkcjonuje tak, ze na codzien sie jakos trzese przy mezczyznach i nawet 15 minut nie mozna pogadac 😄 wielu lubie, jakichs kolegow mam. Taki strach objawia sie u mnie, jesli jakis mezczyzna chce sie do mnie zblizyc po prostu, dązy do relacji, podrywa. Tez zreszta jakos oblegana przez mezczyzn nie jestem zebym sie miala caly czas bac 😄 no i mam durne wymagania, np. moj ideal mezczyzny to inteligentny abstynent, nawet fajnie jakby nie palil i zeby byl religijny no i nie bał sie kobiet 😄 , co ciezko takiego mezczyzne spotkac. Tacy na ksiedza heh.

Nie pijący facet to zwykle jak yeti, albo np pytają czy chory jak nie pije. Ja nie pije ani nie pale, bo nie lubie i jestem odludkiem. Za to jestem za inteligentny aby być religijny, więc inteligencja i religijność nie idą w parze niestety. Czym prostszy człowiek tym bardziej religijny i odwrotnie. Kobiet się nie boje, uważam je ze intrygujące stworzenia, lubie się im przyglądać i ich zachowaniom, bo często połączone to z indywidualną psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i wszystko jasne. Autorka to nawiedzona dewotka, nie mająca pojęcia ani o życiu, ani o facetach, ani tym bardziej o księżach 😄

Nie zawracaj nam głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Widze, ze troche osob odpisalo ^^ jestem autorka tematu. Ja akurat nie uwazam, ze kazdy mezczyzna jest zly, ale wielu dobrze sie kryje. No i ja nie funkcjonuje tak, ze na codzien sie jakos trzese przy mezczyznach i nawet 15 minut nie mozna pogadac 😄 wielu lubie, jakichs kolegow mam. Taki strach objawia sie u mnie, jesli jakis mezczyzna chce sie do mnie zblizyc po prostu, dązy do relacji, podrywa. Tez zreszta jakos oblegana przez mezczyzn nie jestem zebym sie miala caly czas bac 😄 no i mam durne wymagania, np. moj ideal mezczyzny to inteligentny abstynent, nawet fajnie jakby nie palil i zeby byl religijny no i nie bał sie kobiet 😄 , co ciezko takiego mezczyzne spotkac. Tacy na ksiedza heh.

To prawie ja, tylko że nie jestem religijny. Ale resztę wymagań spełniam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość odlud napisał:

Nie pijący facet to zwykle jak yeti, albo np pytają czy chory jak nie pije. Ja nie pije ani nie pale, bo nie lubie i jestem odludkiem. Za to jestem za inteligentny aby być religijny, więc inteligencja i religijność nie idą w parze niestety. Czym prostszy człowiek tym bardziej religijny i odwrotnie. Kobiet się nie boje, uważam je ze intrygujące stworzenia, lubie się im przyglądać i ich zachowaniom, bo często połączone to z indywidualną psychiką.

Też nie lubię pić. Co do inteligencji i religijności to w zupełności się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.03.2019 o 21:05, Gość gosc napisał:

mam 25 lat i jeszcze nie bylam w zwiazku, boje sie mezczyzn, tzn wielu wydaje mi sie brutalnych, nieprzewidywalnych, chyba nikt tak nie zrani jak mezczyzna 😮 jednoczesnie pragne miec kogos, ale z drugiej strony mnie to przeraza, niby w zwiazku nie bylam, ale jestem dobrym obserwatorem... w pracy czy ogolnie na codzien widzialam rozne sytuacje, slyszalam od kolezanek. Jest tylu strasznych mezczyzn, wredna kobieta mnie tak nie przeraza jak niemily mezczyzna. No i ta nieprzewidywalnosc. Oczywiscie nie pisze z doswiadczenia, ale mezczyzna potrafi z dnia na dzien odejsc od kobiety np. i wyznac, ze mial kochanke przez pare lat. Boje sie was, wielu jest wspanialych mezczyzn, ale nie umiem odroznic... No i wlasciwie to nie nadazam za wami nieraz. Szybcy sie zrobili wszyscy, ja jestem takim odpowiednikiem meskiego prawiczka kafeteryjnego takze wiecie 😄 przeraza mnie agresja, moze to ma cos wspolnego z alkoholizmem w rodzinie ze tak boje sie mezczyzn?

Masz sporo racji, ale serio uwazasz ze jest wielu wspaniałych mężczyzn?? To nie wiem gdzie Ty żyjesz... Wielu to jest właśnie dupkow, klamcow, kobieciarzy, alkoholików, prostakow... Normalnych kulturalnych facetow jest może 10% (w mojej ocenie). Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana... 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość zorro buc napisał:

skąd masz takie wyobrażenie o facetach? jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa? nieudany związek? patologia w otoczeniu? skąd wziełaś to wszystko?

A Ty jakie masz wyobrażenie o facefach? Pewnie jesteś niepoprawna optymistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz sporo racji, ale serio uwazasz ze jest wielu wspaniałych mężczyzn?? To nie wiem gdzie Ty żyjesz... Wielu to jest właśnie dupkow, klamcow, kobieciarzy, alkoholików, prostakow... Normalnych kulturalnych facetow jest może 10% (w mojej ocenie). Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana... 😔

10% to też wielu. I wbrew pozorom nie jest tak trudno ich znaleźć (choć łatwiej jeśli nie patrzysz na wygląd) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyka
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz sporo racji, ale serio uwazasz ze jest wielu wspaniałych mężczyzn?? To nie wiem gdzie Ty żyjesz... Wielu to jest właśnie dupkow, klamcow, kobieciarzy, alkoholików, prostakow... Normalnych kulturalnych facetow jest może 10% (w mojej ocenie). Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana... 😔

10% to mało? to 10 na 100, a tobie tylko potrzebny 1 ( słownie JEDEN ), masz 10X więcej niż potrzebujesz i dalej narzekasz, eh wy baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałem stopa
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz sporo racji, ale serio uwazasz ze jest wielu wspaniałych mężczyzn?? To nie wiem gdzie Ty żyjesz... Wielu to jest właśnie dupkow, klamcow, kobieciarzy, alkoholików, prostakow... Normalnych kulturalnych facetow jest może 10% (w mojej ocenie). Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana... 😔

przez lenistwo się poddajesz? nie rób jaj tylko bierz dobrego faceta nim inna ci go sprzątnie sprzed nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro buc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A Ty jakie masz wyobrażenie o facefach? Pewnie jesteś niepoprawna optymistka...

pytanie SKĄD masz taki obraz facetów? bo chyba od urodzenia nie tylko z otoczenia/doświadczenia/TVlandii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika powala
15 minut temu, Gość ech napisał:

10% to też wielu. I wbrew pozorom nie jest tak trudno ich znaleźć (choć łatwiej jeśli nie patrzysz na wygląd) 🙂

bo ona patrzy aby był przystojny model, a ci właśnie są śmieciami którzy je potem zdradzają bo są próżni i mają wiele okazji, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ech napisał:

10% to też wielu. I wbrew pozorom nie jest tak trudno ich znaleźć (choć łatwiej jeśli nie patrzysz na wygląd) 🙂

A kto nie patrzy na wygląd? Może są takie kobiety ale dla mnie to desperatki. Co innego patrzeć TYLKO na wygląd i nie zwracać uwagi na charakter, takie to są ...ki. Nie oszukujmy sie, każdy patrzy na wygląd bo to determinuje czy ktoś będzie nam się podobał seksualnie, to tak ważne 1wsze wrazenie a związek to nie tylko długie rozmowy ale tez bliskość, fizycznosc, wiec nie może nas odrzucac gdy facet będzie chciał nas pocałować...nie mowie zeby szukac idealnych modeli ale facet musi nas choć trochę pociągać żeby moc się zakochać, bez tego związek nie ma szans na przetrwanie, bo to bardziej przyjaźń wtedy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A kto nie patrzy na wygląd? Może są takie kobiety ale dla mnie to desperatki. Co innego patrzeć TYLKO na wygląd i nie zwracać uwagi na charakter, takie to są ...ki. Nie oszukujmy sie, każdy patrzy na wygląd bo to determinuje czy ktoś będzie nam się podobał seksualnie, to tak ważne 1wsze wrazenie a związek to nie tylko długie rozmowy ale tez bliskość, fizycznosc, wiec nie może nas odrzucac gdy facet będzie chciał nas pocałować...nie mowie zeby szukac idealnych modeli ale facet musi nas choć trochę pociągać żeby moc się zakochać, bez tego związek nie ma szans na przetrwanie, bo to bardziej przyjaźń wtedy jest...

No tak, oczywiście zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

do dewotki mi daleko akurat, dlugi czas bylam niewierzaca, ale sie to zmienilo, nie wiem, moim zdaniem mozna byc zarowno i inteligentnym jak i religijnym :D naukowcy tez wierza. no i mysle, ze inteligentni ludzie sa tez bardziej otwarci a nie tylko takie schematy... to bardzo plytkie i proste takie uogolnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×