Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Czy recepcjonistka w salonie fryzjerskim może być gruba

Polecane posty

Gość Alicja

Dostałam ofertę pracy w salonie fryzjerskim. Niestety boję się iść na tą rozmowę gdyż jestem gruba. Jakieś 20kg za dużo waze:(Dodatkowo nie mam też pięknych włosów. Zniszczone przez poprzednia fryzjerke:( zawsze mam makijaż potrafię się ładnie ubrac... Ale nie wiem czy mam szansę. O ile zdolności interpersonalne mam jestem wesoła sprytna dokładną i ludzie mnie lubią o tyle z wyglądem gorzej. Co sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Czy jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Probuj dziewczyno! Skoro to salon fryzjerski a nie silownia to nie ma problemy, a wlosy na pewno Ci fryzjerki naprawia przy okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to salon fryzjerski, to wypada go reprezentować własną czupryną (niestety, tak się przyjęło i psychologia robi swoje). Zrób porządek na głowie i startuj! Nadwaga nie jest problemem, jeśli inne sfery są zadbane i ogólne wrażenie jest pozytywne. Także nie bój się, tylko weryfikuj opcję, nie ma na co czekać, odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
56 minut temu, Nenesh napisał:

Skoro to salon fryzjerski, to wypada go reprezentować własną czupryną (niestety, tak się przyjęło i psychologia robi swoje). Zrób porządek na głowie i startuj! Nadwaga nie jest problemem, jeśli inne sfery są zadbane i ogólne wrażenie jest pozytywne. Także nie bój się, tylko weryfikuj opcję, nie ma na co czekać, odwagi 🙂

Niestety nie zdążę bo rozmowa za 2h. Chcę zrobić porządek z włosami i obecnie szukam jakiegos który zrobi mi coś ładnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajsjsjssj

A co to za różnica. Ma być dobra i uśmiechnięta a nie jakaś piekna. 

Taka Gosia Baczyńska jest kreatora mody i co jest gruba. Albo dziewczyna Tomka Kamela bardzo przedsiębiorcza kobieta a gruba. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×