Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elwa

Jak raz na zawsze odpowiedzieć znajomym namawiającycm nas w kółko na drugie dziecko? To bogaci ludzie, nic nie działa, dalej kraczą

Polecane posty

Gość dobre
1 minutę temu, Gość moralizator napisał:

ale kochana to ty założyłaś ten temat, wiec zgaduje ze chyba nie tylko ja mam przesrane 😉

nie z pracy, ale dziekuje za troskę - opóźniony lot ale w Stanach to norma

w każdym razie trzymaj się, nie złość się bo tylko więcej zmarszczek ci przybędzie 😘

przestań udawać życzliwą, bo każdy kto to czyta to widzi, że zasługujesz na miano kafe-żmiji dnia. te fałszywe całuski zachowaj sobie dla swoich psiapsiółeczek, o ile ktokolwiek o zdrowych zmysłach, albo nie naiwna ameba bez poczucia własnej wartości, chce się z kims takim jak ty przyjaźnić/kolegować. I jeszcze te Stany...uuuu, powiało wielkim światem :D normalnie wszyscy mamy mokro... taki wyczyn, polecieć dziś do Stanów. No osiągnięcie jest, bez kitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralizator
Przed chwilą, Gość dobre napisał:

przestań udawać życzliwą, bo każdy kto to czyta to widzi, że zasługujesz na miano kafe-żmiji dnia. te fałszywe całuski zachowaj sobie dla swoich psiapsiółeczek, o ile ktokolwiek o zdrowych zmysłach, albo nie naiwna ameba bez poczucia własnej wartości, chce się z kims takim jak ty przyjaźnić/kolegować. I jeszcze te Stany...uuuu, powiało wielkim światem :D normalnie wszyscy mamy mokro... taki wyczyn, polecieć dziś do Stanów. No osiągnięcie jest, bez kitu :D

nie udaje życzliwej dzbanie, to był sarkazm XD

i wyczyn wyczyn bo polaczki macie wizy wiec widze ze jednak bol w zadku jest 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa lot
4 minuty temu, Gość moralizator napisał:

ale kochana to ty założyłaś ten temat, wiec zgaduje ze chyba nie tylko ja mam przesrane 😉

nie z pracy, ale dziekuje za troskę - opóźniony lot ale w Stanach to norma

w każdym razie trzymaj się, nie złość się bo tylko więcej zmarszczek ci przybędzie 😘

Lot chyba z domu do warzywniaka Hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozluźnila kontakty z takimi znajomymi, albo sie ogarną i zrozumieją o co chodzi. Albo koniec znajomości. Po co się meczysz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i co ty robisz na forum dla Polaków? Mieszkasz w Stanach, to nie bądź jak Janusz, słoik warszawski lub krakowski, wtop się trochę w klimat, pogadaj na tamtejszych forach. Ale nie...trzeba wchodzić na polskie forum, bo ty z Polski wyszlas, ale polskie bagienko z ciebie nigdy :P trzeba komus dosolić, inaczej dzień stracony. Albo masz za slaby INGLISZ albo co innego widocznie.  najlepiej pogadać z Polakami, bo Amerykanie mają cię za obcą, słusznie, a nad Polakami mozesz sie troche powywyższać bo ty latasz po Stanach i jestes KYMŚ. No, dalej, dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnsns

Oh a ja czekam na prywatny helikopter w Dubaju i akurat mam minutę żeby wylewas żółć na Kafe muahahaha napisac można wszystko. Przecież nie napisze ze siedzi na wypierdzianym fotelu i stuka w klawiaturę starego lenovo Hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihhjk

Nie pojmuje tego wylewu chamstwa i jadu na autorkę. Strach jakiś temat zakładać bo zaraz banda frustratow cie zmiesza z błotem. A Ty autorko to nie rozumiem po co się z nimi zadajesz? Ja bym zerwała kontakty i tyle. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ściema

A ci opisywanie na Kafe znajomi to z polski czy ze stanów??? Muahahaha ale dowaliłas ściema, chyba gorszej już wymyślić nie mogłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moraliztaor

nie mam starego lenowo tylko iphon patrzcie na emoji 😘🥰🥳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty kłamczucho
1 godzinę temu, Gość elwa napisał:

Dlaczego ci ludzie przy kazdej okazji namawiaja mnie i męża na dziecko kolejne? Wiedzą że mieszkamy na 45 metrach (wynajętych!!), wiedzą że nie mamy tyle kasy. Dlaczego są tak perfidni?

To chyba nie zbyt ci się w tych stanach powodzi jak mieszkasz na 45 metrach wynajętych i nie masz kasy. Fantaaaazja fantaaaazja bo fantazja jest od tego...// Hahaha by ośmieszyć się na całego Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ale demaskacja, dawno się tak nie usmialam. Widać jakie bajkopisarki na Kafe siedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubi

Mogłaś już jakies inne kłamstwo wymyślić bo strasznie się skompromitowałas autorko. Ale widać ze ty najpierw piszesz później myślisz albo raczej tylko to poerwsze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszka

Dajcie spokoj autorce. Nie każdy musi mieć wysokie iq. Nie śmiejecie się s niej, może ma jakieś orzeczenie czy coś a wy od razu na nią naskakujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ja j a

Jak ja zdemaskowalyscie to już się nie odzywa. Uciekła gdzie pieprz rośnie. Nic dziwnego sama bym uciekła po takiej kompromitacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

ale wy macie nawalone pod banią... przecież ta od Ameryki i lotów to nie ja. Nic nie pisałam o Ameryce. Macie dwa zwoje w mózgu czy nawet tyle nie macie>? przecież ja odpisywałam tej z Ameryki że nie zabłysnęła...

I dokładnie, zgadzam się, strach tu tematy zakładać. na 10 osób ze dwie normalnie sie wypowiedzą, reszta to dno i tragedia intelektualna.

Zgadzam sie tez ze musiala o Ameryce napisac, przeciez nie napisze ze siedzi w swojej kuczy na Pradze Północ i czeka aż stary wróci i da jej na rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelle
7 minut temu, Gość Kiszka napisał:

Dajcie spokoj autorce. Nie każdy musi mieć wysokie iq. Nie śmiejecie się s niej, może ma jakieś orzeczenie czy coś a wy od razu na nią naskakujecie. 

Nie zdziwiłabym się wcale jakby sie okazało, że to ty masz jakieś orzeczenie z poradni. Albo niezdiagnozowane niedoyebanie mózgowe po tym, jak mamusia nie mając na kołyskę kołysała cię w betoniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Wow, autorko... Tłumaczenie, że tylko na kafe używasz pewnych słów jest słabe. Słowa pokazują twój sposób  i tok myślenia, także wystawiasz sobie sama świadectwo. A i zasłanianie się tym, że ktoś inny pierwszy cię zaatakował, to też słabe usprawiedliwienie. Przeczytałam wątek z wielkim niesmakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucszyuce
2 minuty temu, Gość abc napisał:

Wow, autorko... Tłumaczenie, że tylko na kafe używasz pewnych słów jest słabe. Słowa pokazują twój sposób  i tok myślenia, także wystawiasz sobie sama świadectwo. A i zasłanianie się tym, że ktoś inny pierwszy cię zaatakował, to też słabe usprawiedliwienie. Przeczytałam wątek z wielkim niesmakiem.

to idź posłuchej Fryderyka SZOPPĘU albo innego FYFALDJEGGO lub idz do teatru i popatrz jak psychole latają po scenie pokazując bzdury dla ubogich mentalnie YNTELYGENTÓW. moze wtedy sie odchamisz, biedulinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucszyuce

zjadłam kilo krakowskiej suszonej z wielkim niesmakiem gdyszszsz poniewaszszszsz pani ktora mi ją sprzedawała dłubała w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata.

Powiedz im żeby zamknęli poprostu mordy, i ... ich obchodzi ile będziesz mieć dzieci, i nie oni o tym decydują chcą jeszcze to niech robią swoje tyko nich ich wychowaja na ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Tata. napisał:

Powiedz im żeby zamknęli poprostu mordy, i ... ich obchodzi ile będziesz mieć dzieci, i nie oni o tym decydują chcą jeszcze to niech robią swoje tyko nich ich wychowaja na ludzi. 

dokładnie. autorka wspomina ze oni mają kase na niańki i drogie placówki. to niech robią tych dzieci na ilość. głupota jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Hahaha :D najbardziej żenujące są te komentarze o słownictwie . Weźcie się puknijcie w łeb, jesteście w internecie nie w urzędzie czy kościele , nikt tu nie będzie sobie paniował ani słodko pierdzial . Uważam , ze wyzywanie kogokolwiek od szmat itp nie ma sensu i jest nietaktowne , ale nie przesadzajcie już , szukacie kultury na kafe? Jak już ktoś napisał - idźcie do teatru. Autorka się broni, bo ktoś nawyzywał ja pierwszy . Ja tam się nie daje sprowokować , ale mi to się tam fajnie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nendf
9 minut temu, Gość Inka napisał:

Hahaha :D najbardziej żenujące są te komentarze o słownictwie . Weźcie się puknijcie w łeb, jesteście w internecie nie w urzędzie czy kościele , nikt tu nie będzie sobie paniował ani słodko pierdzial . Uważam , ze wyzywanie kogokolwiek od szmat itp nie ma sensu i jest nietaktowne , ale nie przesadzajcie już , szukacie kultury na kafe? Jak już ktoś napisał - idźcie do teatru. Autorka się broni, bo ktoś nawyzywał ja pierwszy . Ja tam się nie daje sprowokować , ale mi to się tam fajnie czyta :D

Dobra ...o. Nagadałas się do s piertaj do obory spowrotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko to ty jesteś tą urażoną z wątku o koleżance, która nie odpisała na sms? Jeśli tak, to masz problem. 

Jeśli tak Ci przeszkadza stan majatkowy znajomych, zaprzyjaznij się z kimś równym tobie. Może w kolejce w GOPS? A nie, tam się mnożą, jak króliki, a ty dbasz o emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorko to ty jesteś tą urażoną z wątku o koleżance, która nie odpisała na sms? Jeśli tak, to masz problem. 

Jeśli tak Ci przeszkadza stan majatkowy znajomych, zaprzyjaznij się z kimś równym tobie. Może w kolejce w GOPS? A nie, tam się mnożą, jak króliki, a ty dbasz o emeryturę.

Zgadzam się. Ona zakładała tu już niejeden wątek. I zawsze to samo, zazdrościła jakiejś koleżance której się lepiej powodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Ale jesteś daremna kobieto. Nie ma nic bardziej żałosnego niż zazdrosna kobieta. Masz ból dupy bo koleżanka ma lepiej od ciebie to kup sobie czopek na ból dupy i wsadź głęboko może ci przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziuniu

a wy co tak szczekacie? kość wam rzucić? juz sie tak nie ekscytujcie bo wam żyłka w życi pięknie. to tylko kafeteria i tyo tylko jakaś prowokatorka. a wy macie mokro jakby wam murzyn pałąk pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalka
29 minut temu, Gość Nendf napisał:

Dobra ...o. Nagadałas się do s piertaj do obory spowrotem. 

Naucz się pisać, bo dla ciebie obora nawet za luksusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×