Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ona33

Spotkanie po latach. Pytanie.

Polecane posty

Gość Ona33

Miłość zycia? Byc może, w każdym razie niespełniona. Mija czas, drogi się rozchodzą..

Jak wygląda takie spotkanie po latach? Co się myśli, czuję?? Macie takie wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
26 minut temu, Gość Ona33 napisał:

Miłość zycia? Byc może, w każdym razie niespełniona. Mija czas, drogi się rozchodzą..

Jak wygląda takie spotkanie po latach? Co się myśli, czuję?? Macie takie wspomnienia?

Pewnie, że mam takie wspomnienia. Niestety nie mogę teraz odpowiedzieć bo za dużo pisania. Idę zaraz na nocną zmianę. Jeżeli temat jutro nie zniknie to jutro opiszę moją historię jeśli znajdę trochę czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33
19 minut temu, Gość 1984 napisał:

Pewnie, że mam takie wspomnienia. Niestety nie mogę teraz odpowiedzieć bo za dużo pisania. Idę zaraz na nocną zmianę. Jeżeli temat jutro nie zniknie to jutro opiszę moją historię jeśli znajdę trochę czasu. 

Chętnie przeczytam 🙂

Ktoś jeszcze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEda

Ja bym nie chciał takiego spotkania po latach, mam duzy sentyment a nic z tego nie wyszlo wiec bym cierpiał, uczucia by się znow obudziły we mnie , wiec raczej nie , nie chciałbym się spotykać ani nie wiedzieć co u niej raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33

Pytam bo u mnie taki scenariusz jest możliwy. Zastanawiam się jak zareaguje, czy cos poczuje, o czym bedziemy "rozmawiać"? Czy będzie niezręczna cisza? Zastanawiam się nad swoją reakcją, stąd moja ciekawość jak to było u innych no i czy ktoś z Was żałował takiego nawet przypadkowego spotkania ?  

7 minut temu, Gość KEda napisał:

Ja bym nie chciał takiego spotkania po latach, mam duzy sentyment a nic z tego nie wyszlo wiec bym cierpiał, uczucia by się znow obudziły we mnie , wiec raczej nie , nie chciałbym się spotykać ani nie wiedzieć co u niej raczej

 KEda. Mam podobne odczucia. I wolałabym go już nie spotkać ale jest szansa ze się spotkamy. Ile czasu minęło od Waszej zakończenia Waszej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Po latach wylądowałem na fotelu u pani stomatolog, którą rozdziewiczyłem jak była w liceum.  Na początku troszkę poczerwieniała, myślałem że będzie się za to wyżywać na moim zębie, na szczęście była delikatna i miła. Nie mogliśmy rozmawiać bo była z nią rejestratorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy wy stanu wolnego oboje jesteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEda
1 godzinę temu, Gość Ona33 napisał:

Pytam bo u mnie taki scenariusz jest możliwy. Zastanawiam się jak zareaguje, czy cos poczuje, o czym bedziemy "rozmawiać"? Czy będzie niezręczna cisza? Zastanawiam się nad swoją reakcją, stąd moja ciekawość jak to było u innych no i czy ktoś z Was żałował takiego nawet przypadkowego spotkania ?  

 KEda. Mam podobne odczucia. I wolałabym go już nie spotkać ale jest szansa ze się spotkamy. Ile czasu minęło od Waszej zakończenia Waszej znajomości?

5 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

To jednocześnie cudowne i okrutne uczucie. Spotkałam niedawno kogoś kto 18 lat temu zawladnal mną i moją głową. Nie dało się całkowicie zapomnieć. Teraz kilka spotkań, myślałam że jeśli nie ma z jego strony uczucia to chociaż będzie przyzwoitość. Było uczucie, z którego chciał się wycofać bo zakochanie się nie wchodziło w grę i zrobił to jednak sposób i styl w jaki to zrobił żenujący.

Powoli usuwam go z mojej głowy już na zawsze mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Pewnie mężatka, której z mężem nie wychodzi i o dawnym kochasiu  sobie przypomniała, pruć ci się chce. Jesteś żałosna kkkuuurrrwwwwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem o tym przekonany, ze przez te wszystkie lata o tobie śnił. Wy wszystkie zdzirrry, byle mieć bolca jak nie jeden to o drugim już przypominacie sobie. Zostaw człowieka w spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No zdziry dawać tu swoje łzawe historie. Potem się dziwicie, ze mężczyźni traktują was jak szmaty.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosciowa i przedluzenie jej ponizej w. Formie meskiej, to ze ktos cie zdradzil to jakis brak w tobie, i tylko ci sie wydaje ze lepiej sie poczujesz jak tu pojezdzisz po innych, a ja moge ci nawet powiedziec jaki masz brak w sobie ze tak panicznie boisz sie kobiety swojego z przeszlosci, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

witam, odpowiem na to pytanie z  perspektywy osoby, do ktorej eks chcial wrocic. Co sie czuje, nic sie nie czuje ,czlowiek oceni wyglad czy duzo stracil 😎. To nie ma sensu, ludzie sie teraz nie szanuja niestety, podejrzewam, ze z mezem tobie sie nie uklada i w ten sposob robisz sobie droge ewakuacyjna. Musisz brac pod uwage, ze duze prawdopodobienstwo jest , ze ma zone i dzieci. Nawet jakby odszedl od zony myslisz, ze byloby jak te x lat temu. Nie, nie i jeszcze raz nie, poniewaz dochodzi dziecko, ktorego bys nie zaakceptowala, plus alimenty do ktorych o dziwo tez panie ale maja  oraz problemy dnia codziennego. Te lata ktore byly minely, rzeczywistosc  ludzi przytlacza. Bedziesz miala jeszcze gorzej jak z mezem, poniewaz  zakladam, ze on wchodzil z czysta karta. Ty zyjesz marzeniami, iluzja, kochasz bo go nie ma, jakbys miala go na codzien tez by ciebie wkurzal.Znajdz sobie jakies hobby i najlepiej wybij go sobie z glowy. pozdrawiam ania😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Ona33 napisał:

Miłość zycia? Byc może, w każdym razie niespełniona. Mija czas, drogi się rozchodzą..

Jak wygląda takie spotkanie po latach? Co się myśli, czuję?? Macie takie wspomnienia?

Bez sensu sa takie spotkania. Po co i czemu maja wlasciwie sluzyc? A jesli spontanicznie to bez zbednych ceregieli, dziendobry i ide dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

takie pytanie do autorki, przy zalozeniu, ze uklada wam sie malzenstwo, chcialabys, zeby eks twojego meza takie plany miala jak ty? W karme ja nie wierze, ale odruchy ludzkie, zeby komus nie rujnowac zycia tak., z czasem zobaczylabys, ze swoje tez zrujnowalas defacto 4 osobom plus dzieciom . Jest cos takiego jak naprawa sprzetow ,nie od razu nalezy wyrzucac na zlom, przy sprzetach sie teraz nie oplaca fakt, ale malzenstwa jak najbardziej trzeba ratowac . milego dnia ania😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEda
1 godzinę temu, Gość ania napisał:

witam, odpowiem na to pytanie z  perspektywy osoby, do ktorej eks chcial wrocic. Co sie czuje, nic sie nie czuje ,czlowiek oceni wyglad czy duzo stracil 😎. To nie ma sensu, ludzie sie teraz nie szanuja niestety, podejrzewam, ze z mezem tobie sie nie uklada i w ten sposob robisz sobie droge ewakuacyjna. Musisz brac pod uwage, ze duze prawdopodobienstwo jest , ze ma zone i dzieci. Nawet jakby odszedl od zony myslisz, ze byloby jak te x lat temu. Nie, nie i jeszcze raz nie, poniewaz dochodzi dziecko, ktorego bys nie zaakceptowala, plus alimenty do ktorych o dziwo tez panie ale maja  oraz problemy dnia codziennego. Te lata ktore byly minely, rzeczywistosc  ludzi przytlacza. Bedziesz miala jeszcze gorzej jak z mezem, poniewaz  zakladam, ze on wchodzil z czysta karta. Ty zyjesz marzeniami, iluzja, kochasz bo go nie ma, jakbys miala go na codzien tez by ciebie wkurzal.Znajdz sobie jakies hobby i najlepiej wybij go sobie z glowy. pozdrawiam ania😎

Bardzo madrze napisane. Wiele osob wspomina z sentymentem i mocnymi uczuciami dawne milosci ponieważ był to czas sielanki, czas mlodosci gdzie człowiek jedyne problemy jakie miał to co na siebie wlozyc. Czasy pierwszych milosci zauroczen sa fajne, ale ludzie wkraczają w zycie i maja problemy przeróżne. Wyobraznia ze z naszą dawną miloscią było by dobrze jest błędnym myśleniem  dlatego, że w prędzej czy później wkradłaby się rutyna, problemy codzienne. Już nie wspomnę o codziennym przebywaniu ze sobą, co innego za czasów szkolnych gdy się widzi milosc raz na jakiś czas (jest czas by zatesknic) a co innego gdy się tę osobę widzi codziennie bez przerwy prawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox
3 godziny temu, Gość KEda napisał:

Bardzo madrze napisane. Wiele osob wspomina z sentymentem i mocnymi uczuciami dawne milosci ponieważ był to czas sielanki, czas mlodosci gdzie człowiek jedyne problemy jakie miał to co na siebie wlozyc. Czasy pierwszych milosci zauroczen sa fajne, ale ludzie wkraczają w zycie i maja problemy przeróżne. Wyobraznia ze z naszą dawną miloscią było by dobrze jest błędnym myśleniem  dlatego, że w prędzej czy później wkradłaby się rutyna, problemy codzienne. Już nie wspomnę o codziennym przebywaniu ze sobą, co innego za czasów szkolnych gdy się widzi milosc raz na jakiś czas (jest czas by zatesknic) a co innego gdy się tę osobę widzi codziennie bez przerwy prawie. 

Nic dodać, nic ująć. Bardzo mądry i trafny komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zagubiona w zyciu napisał:

Ja jestem e takiej sytuacji, spotkanie po latach i okazało się że wymiekam i zdradzam męża. 

 Przypadkowe spotkanie? Pp jakim czasie? Jak pierwsze wrażenie? Kto pierwszy się odezwał?.. nie myślałaś żeby zwyczajnie..wiać?🙃

Tyle pytań mam.. jestem w przedsionku i chyba powinnam ..wiać 😅raczej na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×