Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Mama mi

Mam chwilę więc zadawajcie pytania.  A po chwili oj ale jestem dziś zabiegana.  Odpowiem jak będę mieć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokladnie laska ma rozdwojenie osobowosci chyba czasem bo jak inaczej wytlumaczyc ze najpierw gada „ mam chwile piszcie o czym mam gadac” a za chwile „ nie mam czasu bo nagrywamy i jestem zajeta” . Porazka - przez to jest najbardziej niewiarygodna osoba na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgadza się albo od samej Pani H tudzież Męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyszlo poraz kolejny ze Harmonka jest zakłamana do szpiku kosci - miliony razy gadała ze nic z zebami nie robila ze ma takie naturalne ladne proste.... az tu nagle wyszlo szydlo z worka i sie okazalo ze Harmonowa nosila aparat a teraz nosi takie cos co ma za zadanie utrzymac efekt po aparacie ortodontycznym. A wyszlo tylko dlatego ze Harmonce zepsulo sie to cos i postanowila szukac nowego ortodonty i w dodatku szukala takiego ktorego mialaby za darmoche - co za pazerna  chciwa i materialistyczna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina ze wsi

Hehehehe dzisiaj została moją idolką, po 1sze właśnie wychodzi nowy model thermomixa wiec warto pochwalić, może sypną darmoszką, a po drugie moje drogie czy wiedziałyście, że sucha bułka i bułka tarta to to samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolańska

Halinko, to ci dopiero odkrycie. A wiedziałaś, ze cukier puder i cukier to to samo? To ci dopiero zero waste. Teraz to mnie przekonała do zakupu termomixazzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Woow - swieto.... Harmonka wrzucila zdjecie nie wyretuszowanego swojego  ryjosława ze zmarchami na czole..... czyzby czytala  znow kafe i za wszelka cene chce udowodnic jaka to ona jest prawdziwa, wiarygodna, szczera i naturalna..... buahahaha smiech na sali

Ps. Faktycznie wyglada jakby nigdy sie nie ostrzykiwala kwasem hialuronowym buahahahah

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Czy ktoś czytał wypociny na blogu o poliamorii ? Polecam gorąco . Ciekawe tylko jak Mr H miał ponoć stalkerke która sugerowała romans z nim to Mrs szalała . Czemu ? Przecież to tak pięknie żyć we trójkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhhh

Ta niby stalkerka to ponoc była ex zona Harmonego z ktora on sie rozwiodl dla Kafi, albo raczej ktorej Harmonka odbiła męża.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie oni na sile próbują być kimś innym. Chcą być znani, rozpoznawalni, tak żeby wszyscy im wszystko za darmo dawali. Byle tylko zareklamowali. W granicach rozsądku ok bo na tym niestety polega instagram i ci wszyscy blogerzy. Praca jak każda inna. Ale niestety oni nie maja nic czym by się wyróżniali od innych. Wszystko jest u nich to co akurat u innych albo gdzieś coś usłyszą. Nawet jak już coś wybiorą to są mega niekonsekwentni w tym co robią. Te ich projekty są takie wymuszone. Nie ma tej swobody. On umie się wypowiadać i umie tez pisać. Ale zawsze jak on coś mówi to ona jest sama tym mega znudzona i robi straszne miny, w ogóle nie słucha. Maja swoich obserwatorów ale ilość wręcz słaba na ich zapędy. On 10k nie może złapać a ona tez cały czas w tym samym miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorek

Znów próbują się wybić na jakiejś kiepskiej kontrowersji. Sorry, ale wybić się na poliamorii mógłby ktoś, kto tak zyje, a nie para która próbuje się sprzedac jako dwoje zakochanych nastolatków (którzy co jakieś pół roku maja wielki kryzys w związku...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba ze wsi

Haha stalker, jedna z moich ulubionych historii, akurat stalker udawal ze martin sie umawia z jakas laska w wawie jak zona po porodzie siedziala w baczkach, tylko Kafi mogla w to uwierzyc... albo moze chciala bo historia tak naciagana jak guma w majtach. Koles ktory mowi do dzieci po angielsku zeby go nie wzieto za polaczka na ulicy musi miec cos nie pokolei, jakis potezny kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHh

Babo, stalker był. Mrożąca w żyłach historia o tym, jak M. musiał publikować konta (o zgrozo, nawet te na iTunes!), a żona prawie go wydziedziczyła. Biedny, zawsze ma jakieś podejrzane przejścia, jak np. to z energią elektryczną. Ja na jego miejscu poddałabym się ogólnym egzorcyzmom, może by to pomogło na ten urok rzucony przez eks żonę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

*poblokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i standardowe pytania polećcie mi coś a ja wam powiem dalej co poleciliscie. Jakby o google nie słyszała. Wszyscy jej dawajcie znać co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Prosi o polecenia bo instagramerki polecaja zazwyczaj te marki od ktorych mozna dostac cos za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Harmonka stracila wene .... tylko pokazuje durne obrazki z neta... i prosi o polecenia. Czyzby nikt nie chcial z nimi wspolpracowac ostatnio...? Firmy sie poznaja na nich bo zawsze jest jakas nuta krytyki.... a firmy nie potrzebuja takiego negatywnego PR’u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekujac

Eee tam straciła wenę, pewnie to cisza przed burza, w końcu już niebawem a ruszyć we dance 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gst

Chwali sie ze odrzucila propozycje wspolpracy dostawania darmowego zarcia bo uzywaja plastikowych pudelek - a ja sie pytam k.....a po co?? Mamy jej za to nagrode dac????  Laska ma tak niskie poczucie wlasnej wartosci ze musi sie chwalic na insta iz jest taka zajebista, asertywna bo odrzucila propozycje wspolpracy..... ja jestem prawie pewna ze tylko dlatego bo ma juz nagrane inne zarcie za friko.... ale pod publiczke musi byc na stories jaka to ona jest eko i konsekwentna w tym.... jakos nie przypominam sobie zeby przedtem nadawala wszem i wobec ze jest tak super eko zanim to stalo sie bardzo modne i popularne.... na samym poczatku jej insta przez dluzszy czas nie bylo ani jednego slowka o ekologi....

To samo z poliamoria - napisala tekst, post i stories bo jest to modne i na czasie.... po co zadawac sobie trud i szukac czegos o czym nikt nie trabi na lewo i prawo skoro mozna powtorzyc to co gadaja wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prg

Odrzuciła jedzenie bo w plastikowych pudełkach za to na profilu Ewy Chodakowskiej wieczorem pisała, że już nie może się doczekać kiedy będzie miała u siebie te nowe kosmetyki które właśnie Ewa wczoraj wypuściła w świat ----- też w plastikowych opakowaniach, ale tu już Pani Katarzynie plastik nie przeszkadza bo od Chodakowskiej przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra włoszka

PERFEKTO HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Harmony ciagle na imprezach eventach a dzieci czesciej widza pewnie opiekunke niz rodzicow..... 

najwieksza beke beda mialy dzieci w szkole jak zapytaja dziewczynki czym sie zajmuja  zawodow ich rodzice - i odpowiedz bedzie jedna .... zawodowo chodza na imprezy buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

jak to było z tym eko? Wystarczy darmowa kolacja i już słomki plastikowe są jak najbardziej ok. Zaraz napisze ze są  eko jednak. Ale w Zakopanem jechała po restauracjach ze słomki dają. Jednak jedzenie za darmo robi swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

Jakby wszystko co jest na propsie i ma znana metke dostawala za darmo kurierem pod drzwi to nie narzekalaby nawet na naturalne futro. A co do słomki to mogła przeciez poprosic bez słomki drina..... ona to jednak jest mało lotna bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akcja interakcja

Przestańcie marudzić złośliwe baby, lepiej dajcie lajka a jeszcze lepiej komentarz. A, i nie w wiadomości prywatnej bo wtedy nie ma interakcji z fanami i nie ma co pokazać współpracującym firmom, a przecież jakoś trzeba udowodnić, że te wszystkie reklamy darmoszek wywołują podziw w gronie odbiorców. Tak samo jak u mnie podziw wczoraj wywołał mr H doskonalący swoje popisowe danie, ktore wyprobował chyba na wszystkich swoich byłych, czyli gnocchi z pieczonych ziemniaków. W czasach nie-eko były jeszcze serca z keczupu na kanapkach (wiem od jednej z eks), no ale teraz przecież keczup jest ble bo to cukier z plastiku... Dajcie lajka, bo tyle się napracował w swoim wolnym czasie, a ze post sponsorowany to już dawno zapomniał, albo ma nadzieję że my zapomniałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O jej tragedia blizna na nodze.... po pierwsze przeciez sama mowila ze nie chodzi w krotkich spodnicach przed kolano bo ma krzywe nogi - i z tym sie akurat zgadzam w 100% bo nogi ma masakrycznie krzywe i brzydkie, nie rozumiem wiec po co usuwac blizne, po drugie niech nie robi z siebie ofiary bo ludzie maja duze wieksze blizny po oparzeniach czy operacjach.

I niech sobie jeszcze zrobi cycki, nos, botoks i co tam jeszcze, a o rybich ustach zapomniałam.... aaaa przeciez nikt nie chce jej dac za darmo nowych cyckow nosa i ryjoslawa bez zmarszczek .... wiec przykro bardzo .... bedzie musiala zyc ze swoim własnym odbiciem lustrzanym jednak...... Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ej no bez jaj. Moim zdaniem dobrze ze o siebie dba. Każda z nas chce wyglądać jak najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Umowmy sie ze gdyby miala za to wszystko sama zaplacic to dalej by miala twarz w pryszczach i zmarszczkach.... bo ten kwas hialuronowy ktorym sie ostrzykiwala kosztuje okolo 3 tys zl.... inne zabiegi pewnie tez wiecej niz kilka stowek za jeden zabieg.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

no i fajnie, ja sama bym się dała zrobic jakby mi ktoś zaproponował 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Aha juz sie obronczynie uaktywniły..... zenada koleczko wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×