Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Ghi

Najbardziej mnie rozwala jak ktos z kims kiedys sie widywala albo miala wspolprace skomentuje jakies jej zdjecia a ta juz w odpowiedzi sie narzuca z pytaniem kiedy widza sie na kawe ( zazwyczaj albo osoby pytane nie odpowiadaja jej w ogole albo migaja sie brakiem czasu i nawalem obowiazkow i to zawsze jesli ktos juz jej w ogole odpowie) albo np. tak jak bylo z fotografka kantrorekkatjuszki .... Harmonka odp na jej komentarz z pytaniem kiedy nastepna sesja .... a Pani Kantorekkatjuszki juz  jej nie odpisala..... glupia nie jest i nie bedzie im ciagle pstrykac sesji zdjeciowych za darmo.... tak samo sie skonczylo z innym fotografem.....

Takie jej zachowanie jest zenujace bo laska nie dosc ze zebra o zarcie, kosmetyki, ciuchy, zabiegi, sprzety domowe bo nie umie sama na to zarobic bo jej sie nie chce ale jeszcze zebrze o zainteresowania i znajomosc innych ludzi..... bo nie umie przy sobie zatrzymac nikogo na dluzej gdyz kazdy sie na niej poznaje i w koncu wychodzi to ze jest na maxa falszywa osoba. Zreszta trzeba nie miec godnosci zeby tak zebrac o zainteresowanie i kolezenstwo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Te żałosne wygłupy taneczne to jest jakiś żart... na to musi być jakaś jednostka chorobowa... rzucają się jak w delirium i jeszcze myślą, że to zabawne i ładne?! Śmieszne?! Wtf??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wczorajszy drugi filmik to byla porazka to przebranie Harmonowej..... nie jest to normalne zachowanie jesli wiecie co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 Okropne, najgorsze ze nie da się tego odzobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowetlover

Ale ona jest wielka przy nim 

albo on malutki przy niej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Dzisiaj dzien dobry a na podlodze syf i malaria, sterta ciuchow, kocy i bog wie czego jeszcze..... ja nie wiem jak mozna byc taka syfiara jak ona i ze jemu to nie przeszkadza.... ze ona nic nie robi calymi dniami, pusta prozna    baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Hahahaha, Kasiu jak ja się cieszę, że mogłam Cię zainspirować do wpisu na ig. Nawet "wtf" ukradłaś  😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godcf
2 godziny temu, Gość Gościu napisał:

Hahahaha, Kasiu jak ja się cieszę, że mogłam Cię zainspirować do wpisu na ig. Nawet "wtf" ukradłaś  😂😂😂

O co chodzi ? Wpadłaś na nich i padlas?:) Dla mnie to wszystko to jest u nich taka inscenizacja. Ona pisze jakby chciała żeby było i niestety zaczyna w to wierzyć i później sama się gubi w tym co mówi i robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mogę
7 godzin temu, Gość Gościu napisał:

Hahahaha, Kasiu jak ja się cieszę, że mogłam Cię zainspirować do wpisu na ig. Nawet "wtf" ukradłaś  😂😂😂

No nie mów, że skopiowała Twój tekst i wkleiła jako swój??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Jak można pytać ludzi o to czy chcą zobaczyć jak leżą ubrania z laurrlla na harmony. Skoro Laurella pokazuje to dziennie!. Pewnie znowu chce co wyzebrac harmony i stad pomysł o przymiezaniu ubrań. Ja rozumiem jak by faktycznie nie było filmów, zdjęć laurelli z ubraniami. Ale one są! I Laurella jest fajna szczuplutka i ładnie to pokazuje. Znając harmony pokaże tak że się odechce kupowania tam :classic_wacko::classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Nick napisał:

Znając harmony pokaże tak że się odechce kupowania tam :classic_wacko::classic_wacko:

😁😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O boshe jak po tych ciuchach widac jaka ona jest zapuszczona - tluste uda, wielka mega d..a, i ten tlusty brzuch- najbardziej go widac w drugiej ...ence z falbanami oraz na ostatnim stories ze spodnica w panterke gdzie wciaga ile wlezie a i tak widac......do tego stopnia ze zastanawiam sie jak ona wytrzymala te kilkanascie sekund na bezdechu i wciagnietym brzuchu..... plus te jej nogi prostowane na beczce..... a jej obserwatorki widac ze wybraly dla niej do przymierzenia takie ciuchy w ktorych wyglada najbardziej grubo brzydko niekorzystnie.... poprostu okropnie..... i widac po tych ciuchach dokladnie ze obserwuja ja dla beki zeby sie miec z czego ponabijac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Faktycznie pokazała tak te ubrania że masakra! No nie wiem strasznie na niej wyglądają 😲😲😲😲 one takie są czy ona jest jakaś gigantyczna, szeroka... Nogi to ona ma no nie wiem... Ktoś się ciśnie do pokazania ubrań z takimi kopyta ???? 

33 minuty temu, Gość gość napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z miasta

Naprawde biedna Laurella, tu juz nie chodzi tylko o to, że Kafi jest zaniedbana ale Laurella tak się stara, odpowiednie światło i wystrój do tych ubrań, ladne kadry itp., po obejrzeniu tego co zrobiła Kafi uwazam, że powinna to szybko usunąć bo robi koszmarną antyreklamę, te cuchy pokazała jak szmaty w fatalnym świetle, dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Influencerka

Nie badzcie takie, skoro już nie chcecie dać ani podkładu ani okularów to niech chociaż Laura da kiecke... w końcu jedzie na tantre z mężem, wypadałoby się wysztafirowac, bielizna już jest. 

Sama zastanawiałam się nad tymi ...enkami z laurelli ale teraz to już sama nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick.

A teraz zgubiła okulary.😎😎😎😎 Więc uwaga kto chętny do zakupu harmony okularów. Ja nie wiem inni jakoś prowadzą ig i nie mówią wiecznie że czegoś nie mają i chcą, to tak więcej zebranie jest niż opowiadanie 😕 straszne... :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick.
23 minuty temu, Gość Baba z miasta napisał:

Naprawde biedna Laurella, tu juz nie chodzi tylko o to, że Kafi jest zaniedbana ale Laurella tak się stara, odpowiednie światło i wystrój do tych ubrań, ladne kadry itp., po obejrzeniu tego co zrobiła Kafi uwazam, że powinna to szybko usunąć bo robi koszmarną antyreklamę, te cuchy pokazała jak szmaty w fatalnym świetle, dramat

Dokładnie tak samo myślę!!!!!!!!!! Nie psujmy czyjejś pracy. Niech ona se tam pokazuje w doma za 20zetq bluzki co sprzedawała kiedyś, a nie takie ubrania. Bo wyszły okropnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ojej tragedia zgubila raybany albo muscaty - no tragedia.... pewnie za chwile wrzuci zdjecie okularow przeciwslonecznych ktore zgubila oznaczy producenta i da zapytanie gdzie mozna znalezc podobne okulary albo rownie fajnie a moze lepsze.... tfu.... tzn ktora firma da jej za darmo podobne a moze i lepsze.... zreszta z tego co widac na jej zdjeciach to zdaje sie ze ma chyba wiecej niz jedna pare okularow przeciwslonecznych wiec to jest poprostu zebractwo w czystej postaci.... ze tez takim pasozytom ktos cos daje.... no porazka ze wogole takie pijawki jak ona istnieja.... i zawsze zachodze w glowe skad sie biora takie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celine

No co wy przecież jest konkurs u laurelli w którym można wygrać okulary hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 godzinę temu, Gość Celine napisał:

 

1 godzinę temu, Gość Baba z miasta napisał:

 

No tak będzie właśnie. Że okulary wyzebrze od jakiejś znanej marki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Boże, te pozy, modelka od siedmiu boleści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscj
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Boże, te pozy, modelka od siedmiu boleści...

I ten dziubek cały czas. A później mówi ze ona ma takie usta. Ale widać jak wykrzywia na sile ten dziubek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosss

Cycki nowe za darmo dostala .... tak dlugo zebrala ze dr sie ulitowal.... ale to chyba ten sam doktorek ktory jej za darmo robil kwas hialuronowy na ryj.... ktory no ta bene w tym samym czasie wspolpracowal i robil to za darmo kilku innym instagramerka.... a najlepsze jest to ze ona nie mialaby nic bo na nic nie byloby ja stac.... gdyz jest totalnie nieogarnieta zawodowo i na dodatek jest leniem smierdzacym..... swoja droga za chwile bedzie wygladala tak sztucznie nabotoksowana jak cookapl ktora o dziwo jest kilka lat mlodsza od harmonki....

pamietam czasy kiedy otwarcie mowila o tym ze idzie na wesele i nie ma kasy na nowa kiecke i musiala pozyczyc od kolezanki.... albo ze nie moze chodzic do fryzjera co 3 miechy bo ja nie stac.... i nie poszla wtedy do roboty tylko specjalnie zeby nie isc  zrobila z nim drugiego dzieciaka i w efekcie Piatek musial isc do pracy..... az sie mu dziwie ze siedzi z taka  glupia i pusta baba, dzbanem do potegi - chociaz chlop to tylko chlop i za dobra gale zrobi wszystko a jak wiemy z jego relacji to jest jedyne co umie..... bahabahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gosss napisał:

Cycki nowe za darmo dostala .... tak dlugo zebrala ze dr sie ulitowal.... ale to chyba ten sam doktorek ktory jej za darmo robil kwas hialuronowy na ryj.... ktory no ta bene w tym samym czasie wspolpracowal i robil to za darmo kilku innym instagramerka.... a najlepsze jest to ze ona nie mialaby nic bo na nic nie byloby ja stac.... gdyz jest totalnie nieogarnieta zawodowo i na dodatek jest leniem smierdzacym..... swoja droga za chwile bedzie wygladala tak sztucznie nabotoksowana jak cookapl ktora o dziwo jest kilka lat mlodsza od harmonki....

pamietam czasy kiedy otwarcie mowila o tym ze idzie na wesele i nie ma kasy na nowa kiecke i musiala pozyczyc od kolezanki.... albo ze nie moze chodzic do fryzjera co 3 miechy bo ja nie stac.... i nie poszla wtedy do roboty tylko specjalnie zeby nie isc  zrobila z nim drugiego dzieciaka i w efekcie Piatek musial isc do pracy..... az sie mu dziwie ze siedzi z taka  glupia i pusta baba, dzbanem do potegi - chociaz chlop to tylko chlop i za dobra gale zrobi wszystko a jak wiemy z jego relacji to jest jedyne co umie..... bahabahahhaa

Hola hola. Bo co niektóre to już za bardzo się z tym jestem napędzane. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś. Zdaje się, że wiesz więcej o nich niż oni sami o sobie. Zazdrość aż buha. 

 

Dnia 13.04.2019 o 12:59, Gość Qwr napisał:

Kolczyki i zegarek tez te same co wczoraj.... no i po tym widac jaka instagramerka jest.... beznadziejna bo ludzie sie poznali i dosyc rzadko juz jej daja darmowe ciuchy i akcesoria albo placa kase, a Kasia nie ma na tyle kasy na ciuchy zeby na event przynajmniej chodzic w innych stylowkach.... a nikt nie chce jej stylizowac za darmo tak jak to jest w przypadku innych dziewczyn z insta,

Dnia 7.04.2019 o 01:13, Gość Goosc napisał:

Noo nie sadzilam ze po 1zaledwie dniu juz bedzie miala dosyc swoich dzieci.... mysle ze w plebiscycie na najbardziej narzekajaca matke na swoje dzieci to ona ma mistrza swiata..... niestety nie pomysli ze w sieci nic nie ginie i nie ma w sobie na tyle empatii zeby wcielic sie w role swoich dzieci i wyobrazic sobie jak one beda sie czuly za kilka lat kiedy beda czytaly ze ich matka permanentnie miała ich zwyczajnie dosyc i pisala teksty w kontekscie ze wolałaby czasem zeby ich nie bylo....  

Bez przesady.... nigdy nie padły takie słowa, że wolałaby aby ich nie było. Każda matka mimo, że ponarzeka na dzieci to kicha je i nie wyobraza sobie zycia bez nich. Mi tez to sie zdarza, jak i wielu moim znajomym, że w gronie ponarzekamy sobie czasem na nasze pociechy. Ten teks powyżej to totalne przegięcie i taka prowokacja: nic się nie dzieje to trzeba dolać oliwy do ognia. Myślę, że nie jesteś rodzicem skoro takie brednie piszesz. To, że sobie Kaśka ponarzeka, to tylko plus, że jest w tym prawdziwa. Mogłaby przecież nie mówić nic. I udawać jak wiele innych, że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersiczek

Bez przesady, moze i by miała. Jak coś jest dla kogoś ważne to się i kasa znajdzie, może byłaby w stanie na czynna innym zaoszczędzić, byle tylko zapomnieć o swoim kompleksie. Fajnie, ze to zrobiła moim zdaniem. Drażni mnie tylko jak zwykle robienie z followersow ...ów, czyli budowanie „napięcia” przed spodziewanym postem. Polećcie mi krem, a za tydzień ona pokazuje krem. Co sądzicie o operacjach plastycznych? Boom, nagle jest po operacji. To jest sztampowe i mało oryginalne. Budowanie relacji z folowersami jest ważne, ale w jej wypadku jest to bardzo sztuczna i jednostronna relacja. A próba kolejnego, jak to nazwał on „wsadzenia kija w mrowisko” powiększeniem piersi, raczej żenująca. W dzisiejszych czasach nie jest to już kontrowersyjne. I często spotykane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dokładnie. Więcej pyta potem nagle pokazuje coś. Dziwne podejście ma do zgarnięcia większej publiki. Zresztą i tak widać że mało kto ją lubi po lajkach. Dziwnie rozgrywa wszystko. A co do operacji ale mi to wow. Znam tyle osób co ma biust powiększony ale jakoś nie mówią o tym podchodami jak ona. Po co to... By wzbudzić większe zainteresowanie a i tak potem to oleja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I ta sciema kiedy nie wrzucala postow i bylo jej mniej ze jej zarobiona albo spedza czas z rodzina..... przeciez wszystkie inne instagramerki sa prawdomowne ze swoimi followersami i mowia prawde - teraz mnie nie bedzie kilka dni bo robie to i to ale Pani Harmony robi tajemnice bo przeciez musi pozniej byc tekst i filmik i zaskoczenie bo wyzebrala..... bo sama nie ma kasy, bo zwykla robota jest dla plebsu i wiesniakow a ona Pani szlachcianka, hrabianka z miasta jest i praca sie nie kala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i że niby musi na kompie to zrobić bo jej się nie udaje teraz... Zwykle przeciąganie czasu i trzymanie na cholere w napięciu tak to tylko drażni wkurza wszystkim ludzi... Beznadzieja.. Nagle od miesiąca nie mogła wstawić nic o tym dobre mi to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I dodatkowo znow zebranie o nowy komputer bo nie moze wrzucic filmu..... a przeciez niedawno byly sprzety z jablkiem w serwisie i reklama wyzebranej naprawy za darmo.... i co juz sie zepsulo.... to no slaba to rekomendacja dla serwisu ale u nich to normalne .... dostaja cos za darmo np pobyt i od razu ze w domku to i to jest zle i nie fajnie zrobione.... nie dziwne ze nikt ich nie zaprasza ponownie po takiej raczej antyreklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

I dodatkowo znow zebranie o nowy komputer bo nie moze wrzucic filmu..... a przeciez niedawno byly sprzety z jablkiem w serwisie i reklama wyzebranej naprawy za darmo.... i co juz sie zepsulo.... to no slaba to rekomendacja dla serwisu ale u nich to normalne .... dostaja cos za darmo np pobyt i od razu ze w domku to i to jest zle i nie fajnie zrobione.... nie dziwne ze nikt ich nie zaprasza ponownie po takiej raczej antyreklamie

Dokładnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×