Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosc

Ojej Zakupiła sama ze swojej kasy super drogie serum i plaster.... no rzeczywiscie wydarzenie roku.... nie udało jej się wyzebrac za darmoszke.....hahahaha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango

Jeśli nasze forum znów zostanie usunięte to proponuje zmienić nazwę na telezakupy mango... domyślacie się, dlaczego? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten filmik z philipsem wyjatkowo sztuczny i naciagany.... widac ze dostali konktetny scenariusz to zrealizowania i jeszcze musieli cisnac kit ze mieli dowolnosc... gorzej niz najgorszh telewizyjny spot reklamowy.... 

a Harmonka chyba za ta reklame dostala ten wyjazd bo tacy dusigrosze jak oni ani mysla wydac 2tys na 4 dniowy pobyt jednej osoby.... tym bardziej ze oni wszystko chca miec za darmo nawet zarcie ze sklepu internetowego w ramach wspolpracy.... porazka

no ale tak to jest jak sie nie chce isc za...c do normalnej roboty tylko zarabia groszowe pieniadze ktore starczaja pewnie tylko na oplaty i jedzenie - na miescie bo przeciez Harmonka polprodukty spozywcze dostaje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggs

Zapomniales dodac ze Harmonka nawet nie gotuje obiadu dzieciom .... bo musi biegac po kosmetyczkach prasowac twarz zeby jej mezus nie zamienil na mlodszy lepszy model hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś myślałam że to fajna normalna babka będąca sobie na insta i mówiąca całkiem mądre rzeczy. Ale od jakiegoś dłuższego czasu nie mogę na nią patrzeć. Ona nic nie robi,nic,kompletnie nic. Prawdziwi blogerzy czy tez vlogerzy powinni byc wściekli że ona chce nazywać siebie influencerka. Ludzie w sieci naprawdę zapierdalaja żeby mieć te wszystkie współprace a ona ? W ogóle nic, zero pomyslu,wszystko od czapy, nawet tańczyć nie umie i jeszcze wrzuca to na insta. Uważam że to ona nas obraża mówiąc że ciężko pracuje ,obraża swoich obserwatorów . Wstawiaja ważny i fajny wpis o ekologii a za chwilę reklama plastikowych żeli. I nie,nie możemy ich oceniać bo oni są tylko ludźmi i muszą na czymś zarabiać. Firma żelazka na prawde myśli że ktoś kupi ich produkt zareklamowany przez nią? OMG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobs

Mogliby przynajmniej w tym filmiku podac model jaki testowali.... ale po co niech ludzie pisza dziesiatki tych samym komentarzy przynajmniej statystyke beda mieli dobra.... 

a zauwazyliscie ze kiedy czesciej wrzucali filmiki taneczne to ludzie tak samo pytali o muzyke ktora leci w tle, a oni nawet nie łaska odpisac na to pytanie, odpowiadali na wszystkie inne komenty ale nie na te z pytaniem o muzyke - bardzo to slabe bo przez to widac jak szanuja swoich obserwatorow - wcale i maja ich totalnie gdzies

i przez takie drobne rzeczy widac jak bardzo samolubni sa i jak odwracaja sie od nich ludzie, mrozowska, foxmama, mrsluks tez sie odcina, a reszta ktora komentuje to kupieni followersi.... i najlepsze ze to nie daje jej do myslenia.... ze ludzie nie chca jej obserwowac, ze odchodza i nie przychodza nowi .... i zeby utrzymac stala ilosc followerosow to musi kupywac.... ale ona jest tak zapatrzona w siebie ze nie dostrzega innych i tego co sie dzieje wokol niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezazdrosna

Abstra...ąc od nich, ostatnio widze na ig tendencje do pokazywania prezentownik dzieci, i tak serio to hasło „ooo przyszła paczka dla mojej córki” naprawdę mnie mierzwi. Jakich wartości to uczy te biedne dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezazdrosna

Serio? Musiało mi moje przekleństwo 😉 wyciąć? ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Znow czyta kafeterie hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

jest jedna osoba obserwujaca to forum anonimowo - to napewno Harmonowa....  hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzisiaj straszna. Wywody całodniowe o tym samym jak to nie trzeba się tłumaczyć przy czym ona cały czas się właśnie tłumaczy. Masakra dosłownie. Jest strasznie chwiejna i niepewna tego co robi a próbuje za taka uchodzić. No i wkurza mnie to strasznie jak wypomina ludziom którzy o coś pytają. Taka rola odpowiadać nawet jak 100 razy to samo pytanie. Trochę szacunku dla innych. No i do tego to narzekanie jak to nie ma co się liczyć ze zdaniem innych. Trochę pusta i typowa dla niej wypowiedz.  Liczyć się trzeba z każda wypowiedzią już właśnie z szacunku dla drugiej osoby. A to czy z niej coś wyciągniemy to już nasza osobista sprawa. Ale olewanie jest po prostu chamskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mysle ze to jej niby przeziebienie to tylko przykrywka dla prawdziwego powodu spedzenia weekendu osobno.... mysle ze u nich naprawde w zwiazku sie zle dzieje ktory facet wytrzymalby z tak ebnieta i leniwa baba  ktorej niechce sie  d...y ruszyc do roboty, co ja mowie.... do roboty, jej sie nawet nie chce do garow ruszyc zeby obiad ugotowac- tylko czeka nawet na darmowe zarcie, a co dopiero do roboty na etat sie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A ja mysle ze to jej niby przeziebienie to tylko przykrywka dla prawdziwego powodu spedzenia weekendu osobno.... mysle ze u nich naprawde w zwiazku sie zle dzieje ktory facet wytrzymalby z tak ebnieta i leniwa baba  ktorej niechce sie  d...y ruszyc do roboty, co ja mowie.... do roboty, jej sie nawet nie chce do garow ruszyc zeby obiad ugotowac- tylko czeka nawet na darmowe zarcie, a co dopiero do roboty na etat sie ruszyc

coś na rzeczy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

szkoda, ze jej nie ma  wBB ;)wyobrazacie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsc

To by były jaja jak berety gdyby ona albo on byli w BB boje bnieci i to konkretnie.

Ten ich projekt ktory nagrywali w Lazienkach - hmm tez chyba nie wypalil bo ostatnio pokazali urywki u siebie w filmiku, a z tego co wiem to mialo byc dla ktores stacji tv nagrywane..... pewnie ktos madry zasiegnal wiedzy i zorientowal sie jaka opinie oni maja wsrod ludzi i zrezygnowali z emitowania osob ktore sa tak negatywnie nacechowane wsrod spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

najbardziej nie rozumiem jak można pisać ze potrzebuje sie odpoczynku od ig, a jednoczesnie wszedzie innym pisać kom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to cała ona :Piszcie do mnie , za chwile nie będę odpowiadała bo za dużo piszecie , potrzebuje odpoczynku znikam na jakiś czas za pol godziny 100 polubień na innych kontach itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

Dzisiaj reklama kosmetyków. Ale chyba reklamowane żelazko już się zepsuło albo ta chęć do prasowania nowym sprzętem przeszła całkowicie  😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

albo trzeba było oddac 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gskk

Generator pary dostali na chwile do filmiku bo pewnie zapisali sie ns stronie philipsa do testowania.... i musieli oddac.... i taka to cala historia wielkiej wspolpracy z firma philips.... swoja droga ciekawa jestem kiedy firma delonghi upomni sie od nich o zwrot ekspresu ktory dostali do testowania ponad rok temu.... chociaz jak dla mnie po tak krotkim i dennym filmiku jaki byl o ekspresie na miejscu firmy natychmiast zerwalabym wspolprace i kazala zaplacic za ekspres albo go zwrocic.... bo niestety ale oni sa chodzaca antyreklama wszystkich firm z ktorymi maja wspolprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy Kaśka parała się modelingiem? bo chyba bardzo jej się marzy ten zawód. powyginać się, pouśmiechac, popotrząsac włosami. Często robi do tego aluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsksk

Kiedys jakis fotograf psytryknal jej 1 fotke na ulicy, w ramach jakies akcji o stylowkach - fotka znalazla sie w necie a Harmonka uroiła sobie ze juz jest modelka.....hahahaha 

czasami mam wrazenie ze laska zyje w swoim wlasnym swiecie ktory sobie ulozyla w glowie i wyobraza sobie ze jest albo celebrytka znana z tv bo byla w dwoch sniadaniowkach, albo modelką, kiedys jakas laska na parkingu podeszla do niej zeby sobie z nia zrobic zdjecie bo ja zna z netu a ta juz obrosla w piorka i teraz wyzej s..a niz d...e ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaczkowatość

Ona się żali, że robi współprace dla kasy zamiast wziąć się za uczciwą pracę i ma pretensje do ludzi, że nie dają lajkuniów i nie rozumieją takiej dwulicowości? Otóż ludzie rozumieją, że ona to robi dla kasy właśnie. Każda inna instagramerka ma swoje pasje, talenty, firmy itp i nawet jak zniknie insta to dalej będą sobie żyć z tego co robią a ona co promuje? Bo nie za bardzo rozumiem i czemu ma wieczne fochy, że ludzie jej nie doceniają, za co mają doceniac? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uuu widziałyście co napisała o mrs luks? Ciekawe czy Sylwia nadal będzie chciała się z nią kolegować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uuu widziałyście co napisała o mrs luks? Ciekawe czy Sylwia nadal będzie chciała się z nią kolegować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsi na etacie

Sylwia to ma na to wywalone, ona ma swoje spoko zycie, podroze, imprezki, firme, nie musi gadac trzeci dzien do swoich obserwatorow jak bardzo sa beznadziejni i nie chca jej dawac zarabiac jak ona CHCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna baba

no bo Sylwia jest Influencerka przez duże I. Inspiruje. A jak coś pokazuje to nie jest to darmoszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gdzie napisała o Sylwii? bo ja nic nie widzę. jeśli na story, to nie oglądam, nie daję rady tych mądrości przełknąć. napiszcie, o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafi mówiła o tym, że od kiedy opublikowała artykuł o eko życiu ma wrażenie, że wszyscy tylko czekają aż pokaże coś w plastikowym opakowaniu, żeby jej to wymknąć. A ona nie daje się zwariować i nie zrezygnuje z ulubionych kosmetyków, tylko dlatego, że są w plastiku. I ktoś jej napisał, że jakoś Sylwia potrafiła z tego zrezygnować i szuka zamiennikow w eko opakowaniach. A kafi udostępniła tą wiadomość i napisała że w wielu sprawach ma inne zdanie niż Sylwia i Sylwia np używa eko produktów a tydzień później pije drinka przez plastikową słomkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafi mówiła o tym, że od kiedy opublikowała artykuł o eko życiu ma wrażenie, że wszyscy tylko czekają aż pokaże coś w plastikowym opakowaniu, żeby jej to wymknąć. A ona nie daje się zwariować i nie zrezygnuje z ulubionych kosmetyków, tylko dlatego, że są w plastiku. I ktoś jej napisał, że jakoś Sylwia potrafiła z tego zrezygnować i szuka zamiennikow w eko opakowaniach. A kafi udostępniła tą wiadomość i napisała że w wielu sprawach ma inne zdanie niż Sylwia i Sylwia np używa eko produktów a tydzień później pije drinka przez plastikową słomkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×