Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Darmoszka Kokoszka

Trzeba bylo powoedziec o zabiegu bo to czesc reklamy. Inaczej musialaby zaplacic za calosc. 

Male tekst ze inne kobiety nie mowia o tym glosno?! Nie wiem w jakim gronie zyje ale miedzy moimi znajomymi mowimy o wszystkim, o zabiegach o problemach. Nie czujemy potrzeby zeby doksztalcac “te co nie wiedza” bo one tego potrzebuja I to dzielenie sie wiedza sprawi ze ich zycie odwroci sie na Lepsze?! Jezeli mam problem ze skora ide do dermatologa, zapytam znajomych a nie bede sluchala obcej mi baby na insta ktorej intencje sa czysto marketingowe I zarobkowe.

tagowanie Pani Ekscelencji I przywolywanie milych komentarzy?! Boze boze boze poziom pewnosci siebie 0. 

Ona zastanawia sie dwa razy za nim kupi, biega po sklepach, ...enki, kurtki kupuje. Ah sory kurtka to promo byla. Paski, kolczyki body na festival...

teraz bedzie soki polecala i pila wielce. Ciekawe kiedy z durex zrobi umowe i zacznie promowac. 

Mia rozumiem ze takie posty sa spoko zarobkiem, w jej przypadku z jej iloscia followers okolo 1,500zl ale kurde nie ma w nich zadnej szczerosci. Autentycznosci. 

Ma doslownie Slowna sraczke I kopiuje innych co naj bardziej irytuje. 

A Martin to Martin, poscielil lozko musi w nim spac. Ale spi sie lepiej bo na tantre poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod publiczke

Napisalas w samo Sedno! Szkoda ze jej followersi tego nie widza. 

Reklamuje Baczki dla rodzicow jak super pieknie na lonie natury. Piekne to sa ceny, a ten dworek ma duzo do zyczenia. 

Taka promowke zeobili “lepszych czesci” to mozna im pogratulowac ale bedzie zderzenie z rzeczywistoscia jak przyjedziecie.

jest o wiele fajniejszych miejsc, lepiej zadbanych w tej cenie.

co do zabiegow to az mi wlosy na glowie staja. Kim ona jest zeby miec poczucie wartosci na skale 150 w uswiadomianiu nieswiadomych nas biednych polek?! Taka jest niby lepsza bo ma dostep do tego?

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadiora

Dlatego właśnie mowie, ze mi może coś Superstyler polecać, bo wiem ze stac ja na te rzeczy, i nie poleca mi tandetnych torebeczek, jak jej się podoba Dior to kupuje, używa estee lauder to poleca. A nie „kończy mi się krem co polecacie” wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbgwk

I znowu biust. Ile można? :-/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hall

A czy przypadkiem po operacji powiekszenia piersi nie powinno sie przez kilka miesiecy po caly czas nosic stanik czasem nawet w nocy???? Za chwile bedzie biadolic jak sie jej przesuna czy obwisna i bedzie wieszac psy i hejtowac doktora za to ze zrobil jej beznadziejnie i do kitu i obwini w calosci doktorka.... tak bylo przeciez z treningami rusz sie..  na treningu nbawila sie kontuzji, i ta sciema z derma ze ma od 2 lat wspolprace  .... a sama kiedys jojczyla na stories ze jest zalamana bo firma zerwala wspolprace .... a zerwala bo harmonka powiedziala ze ich kosmetyki dla kobiet do twarzy sa za slabe .... i zauwaCie ze teraz odnowila wspolprace z derma ale tylko jesli chodzi o serie dla dzieci i sun..... hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
38 minut temu, Gość Hall napisał:

A czy przypadkiem po operacji powiekszenia piersi nie powinno sie przez kilka miesiecy po caly czas nosic stanik czasem nawet w nocy???? Za chwile bedzie biadolic jak sie jej przesuna czy obwisna i bedzie wieszac psy i hejtowac doktora za to ze zrobil jej beznadziejnie i do kitu i obwini w calosci doktorka.... tak bylo przeciez z treningami rusz sie..  na treningu nbawila sie kontuzji, i ta sciema z derma ze ma od 2 lat wspolprace  .... a sama kiedys jojczyla na stories ze jest zalamana bo firma zerwala wspolprace .... a zerwala bo harmonka powiedziala ze ich kosmetyki dla kobiet do twarzy sa za slabe .... i zauwaCie ze teraz odnowila wspolprace z derma ale tylko jesli chodzi o serie dla dzieci i sun..... hipokryzja

Możesz powiedzieć coś więcej o sytuacji z rusz.się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyckonosze

Boze Harmonka chce ratowac polskie cycki! Nie noscie stanikow, sutki za ok.... rzyg.

po pierwsze co kto lubi.

po drugie staniki sa bardzo wazne dla piersi, postawy I figury. Podtrzymuja miesien dzieki czemu nie robi sie zwis.

bluzka z dekoltem ze wszystko widac jak sie czujesz ok z tym I Ci to nie orzeszkdza. Super.

jezeli Cie gorszy- super. Jestesmy tylko ludzmi I kazdy ma prawo do swojej opini.

 

osobisccie koles z klata na wierzchu to dla mnie cios wujka janka z wesela po pol litrze albo wloskiego żigolo. Generalnie bardziej mnie na bełta zbiera jak to widze ale kazdy ma inne zdanie. Nie mam zamiaru calej polski informowac ze masz prawo wyboru. Dzieki bogu Katarzyna to za nas robi. Bo my jej glupi followersi nie wiemy co myslec.

w takich czasach zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech

O Boszzz, miałam takiego dobieranego warkocza, no weeeź 😐

Dorosła baba, strzelająca durne dziubki do telefonu, zapracowana jak zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Sytuacja z rusz sie - harmonka przez kilka miesiecy trenowala az tu nagle dostala takiego bolu reki i barku ze nie mogla ruszyc i reki nie czula i kiedys powiedziala na stories ze stalo jej sie to na skutek treningu z rusz sie ktory byl zbyt intensywny i nie dopasowany.... a przedtem zachwalala pod niebiosy jaka to zajebista i profesjonalna jest pani z rusz sie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersi

Aj kurde! Czy tylko mi sie wydaje czy Ona ma obwisle piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Ona zachowuje sie jak dziecko w ciele 30latki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe

Miała się nie malować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona jej konsekwencja a raczej jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Zaraz napisze ze wyglad po zabiegu a nie po makijażu, albo ze rozświetlacz to nie makijaz. Albo skąd się biorą takie osoby, które się czepiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Czy już była historia o hejterce? Już ze 3tyg wymyśla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może boi się , ze ta hejterka opowie o niej ;-) niech poda jej imię i nazwisko Haha ciekawi mnie to bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe

Kiedyś mrs harmony miała coś do powiedzenia teraz niestety jest mdla. Przykre to. Makijaż i zabiegi to nie życie. Mrs luks także pokazuje codzienność ale to zupełnie inne wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee
1 godzinę temu, Gość Joe napisał:

Kiedyś mrs harmony miała coś do powiedzenia teraz niestety jest mdla. Przykre to. Makijaż i zabiegi to nie życie. Mrs luks także pokazuje codzienność ale to zupełnie inne wartości. 

Jedna i druga siebie warta. Mrs Luks to posprzątała by chate bo wieczny syf na story ugotowała by coś...ciągle knajpy pokazuje i kolejne pudła z kosmetykami akcja eko ratujemy świat a wiecznie zamawia/kupuje/dostaje brak jej konsekwencji konsupcjonizm też źle wpływa na środowisko nie tylko plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Luksowa tez jest pustakiem, tylko ma mózg wiec tak bardzo tego nie widać. A Harmonka co się odezwie, to zero ładu i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe

A ja bardzo lubię mrs luks, jest inteligentna, pracowita, ma swoje wartości. Nie musi mieć super posprzątane w domu by być interesująca osobowością. Ważne że coś sobą reprezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee
1 godzinę temu, Gość Joe napisał:

A ja bardzo lubię mrs luks, jest inteligentna, pracowita, ma swoje wartości. Nie musi mieć super posprzątane w domu by być interesująca osobowością. Ważne że coś sobą reprezentuje. 

To nie chodzi o sprzątanie ale wieczne pokazywanie mieszkania ze stertą rzeczy jest kiepski. Pracowita?! Czy ja wiem jasne miała pomysł szczescie uwazam jednak ze duzo wiecej przy dzieciach robi mąż ogólnie odnosze wrazenie że on kreci tym biznesem...

jasne MRs Luks jest inteligentna ale mam z nią problem eko plastic itd a dzieci Zare promoują, ona tez ciagle cos kupuje a to wcale nie jest eko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Po tygodniu od posiadania maszyny do wyciskania soków specjalistka Harmonka poda nam ulubione przepisy. 

Oraz. W taki upał owoce wyciskane na dworze? To trzeba być bez wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zionel
3 godziny temu, Gość Xyz napisał:

Po tygodniu od posiadania maszyny do wyciskania soków specjalistka Harmonka poda nam ulubione przepisy. 

Oraz. W taki upał owoce wyciskane na dworze? To trzeba być bez wyobrazni.

Kto by pomyslal sok z pomaranczy ale SZTOS! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Sok z pomarańczy teraz, bo bogactwo owoców! Niech jej ktoś mózg kupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci2
28 minut temu, Gość XYZ napisał:

Sok z pomarańczy teraz, bo bogactwo owoców! Niech jej ktoś mózg kupi!

Może w znaczkach rosną pomarańcze na drzewie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci2
Przed chwilą, Gość Gosci2 napisał:

Może w znaczkach rosną pomarańcze na drzewie 

Baczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu

A on znowu reklamuje alkohol. Ktoś kiedyś powinien ścignąć wszystkich influencerow to robiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żebrak

Ojj żebranie o aparat chyba ..;)

Ciągle pisanie o tym jak to lubi robić zdjęcia, u Martina też ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhxvb

Przeciez ostatnio mowila ze jak mozna pic alkohol przy dzieciach pozniej kilka zdjec dzieci i alko w tym samym czasie zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jednego dnia soki, drugiego alko.

Hajs się musi zgadzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×