Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Kokoszka darmoszka

Wypad z dziecmi I alko?! PATOLOGIA! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

W ogole to jest slabe kiedy rodzic pokazuje sie z alko w przestrzeni  publicznej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc de
6 godzin temu, Gość Gos napisał:

W ogole to jest slabe kiedy rodzic pokazuje sie z alko w przestrzeni  publicznej 

 

Rodzic tez człowiek. Tez się może napić. Gorsze jest to ze jednego dnia krytykują innego robią dokładnie to samo i później mówienie jak to człowiek zawsze może zdanie zmienić a ona nie będzie się tłumaczyć po czym się tłumaczy kilka dni albo tygodni. I jeszcze nie wpadłam na to żeby na urlop/weekend  z dużymi już dziecmi ciągnąć wyciskarkę. No i to jej kopiowanie wycinków książek. Już tylko to lub zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Drugi post o tym samym i w zasadzie to tylko lekko przerobione slowa Agnieszki Maciag, nie ma sie pod kogo juz naprawde podpinac..... i znow cycki.... wlasnie widac jak kocha sama siebie.... sztuczne silikony tylko i to zadanie zachwytu jest bardzo dobrze widoczne.... tego nie potrzebuje osoba ktora kocha sama siebie i akceptuje.... ona przeczy sama sobie....

aaaa i zdjecie na stories jak sie spasła w miesiac.... jakos jej kolezanka obok umiala utrzymac linie..... 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmoszka kokoszka

Sokowirowka musi byc promowana...

ksiazka rowniez, jak nie masz obowiazkow pracy na caly Etat a zajmujesz sie bycie influencer na insta to musi wymyslac tematy do gadania. Zeby followers sie nie nudzili.

...enki, piersi, staniki, soki, zabiegi... niestety zyjemy w takich czasach ze TO JEST trendy i fajne I prawdziwewartosci sa zatracona. Konsumpcja marketing robia swoje i promuja takich ludzi jak harmonijka co podlapala temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ciekaw czy w ramach wspolpracy wyzebrali jakies pokazowe mieszkanie za ktore nie musza placic wynajmu tylko rachunki skoro swoje chca wynajac..... i dzisiejsze gotowanie.... dostali za darmo plyte i zmywarke to musi promowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmoszka kokoszka

A jak! Harmonijka slawna z tego! Z romansu z Tede I ciaglego trabienia o tym swego czasu I sprzedazy fotek tak sie nachapala.

zadnej okazji nie przepusci. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliscie te chaszcze za oknem .... masakra, nie wiem jak mozna tak zaniedbac .... ile tam w tych trawach kleszczy a dzieci pewnie sie tam bawia - pies juz przeciez byl jedna noga w psim niebie..... wiele razy udowodnila ze jest skrajnie nieodpowiedzialna...... hitem bylo gdy na ostatnia chwile wcisnela sie ze skorka do kina zupelnie zapominajac ze ma dzieci a maz jest w pracy wieczorem bo w wytworni gdzie pracowal mieli nagranie koncertu na zywo i dzieci podrzucila jemu do pracy a sama poleciala do kina zeby troszke sie ogrzac w blasku slawy skorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka darmoszka

albo tak byla zajeta insta ze jej dziecko zjadlo tabletke do prania....

ale wazne ze ogladalnosc jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Koński łeb, siano na głowie, koślawe nogi, potężna postura, większa od łysiejącego męża. Dziwaczne uszy, okropne kreski permanentne - fatalnie wykonane. Myślą że są taką nowoczesną, hipsterską warszawką a do tego trzeba kasy której nie mają. Tak jak znajomych- zupełny brak życia towarzyskiego!?? Najbardziej mnie wkurza oznaczanie sławnych osób, cytowanie innych, wchodzenie w odwłok wielkim z instagrama, pisanie pochlebnych komentarzy u maff, choda i innych popularnych osób - żenująca próba zaistnienia. Ogólnie słabe to strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Monika Mrozowska kilka dni temu napisała ze ciagle gada do dzieci, ze ma nadzieje ze to poskutkuje tym ze dzieci zawsze przyjdą do niej z problemami etc.

a dziś Harmonka pisze to samo. Ona nawet na wazne tematy nie ma przemyśleń, tylko kopiuje innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wowo

I te bezsensowne pytania czy bob w skorce czy bez. Masakra. I tak ma to gdzies jak wiekszosc osob zadajacych takie pytania chodI tylko o zaangazowanie i zasieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Wowo napisał:

I te bezsensowne pytania czy bob w skorce czy bez. Masakra. I tak ma to gdzies jak wiekszosc osob zadajacych takie pytania chodI tylko o zaangazowanie i zasieg. 

Kasia już całkiem odlatuje w tych swoich zmyślonych opowieściach.

Teraz opowieść o starszym Panu potrzebującym  pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kasia już całkiem odlatuje w tych swoich zmyślonych opowieściach.

Teraz opowieść o starszym Panu potrzebującym  pomocy. 

Matka Boska Harmonijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mial byc post z historia jaka ja dzisiaj spotkala na miescie.... ostatnio chyba wyobraznia jej szwankuje bo bardzo dlugo zajmuje je wymyslenie kolejnej z d...u wymyslonej bajeczki dla ...i, bo za takich uwaza swoich obserwatorow serwujac im glodne kawalki o chlopco-dziewczynce i jej dziadku w przedszkolu.... albo inne pseudo dramy ktore ja spotykaja - tak jak historia o pani i panu ktorzy  jej oddali swoj plecak czy torbe bo jej wlasna wkrecila w szprychy przez swoja glupote..... historii o hejterce ktora miala byc opowiedziana po powrocie z sopotu tez nie jakos nie widac.... ja nie wiem jak mozna tak bredzic jak ona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mial byc post z historia jaka ja dzisiaj spotkala na miescie.... ostatnio chyba wyobraznia jej szwankuje bo bardzo dlugo zajmuje je wymyslenie kolejnej z d...u wymyslonej bajeczki dla ...i, bo za takich uwaza swoich obserwatorow serwujac im glodne kawalki o chlopco-dziewczynce i jej dziadku w przedszkolu.... albo inne pseudo dramy ktore ja spotykaja - tak jak historia o pani i panu ktorzy  jej oddali swoj plecak czy torbe bo jej wlasna wkrecila w szprychy przez swoja glupote..... historii o hejterce ktora miala byc opowiedziana po powrocie z sopotu tez nie jakos nie widac.... ja nie wiem jak mozna tak bredzic jak ona....

Juz wymyslila....

przeciez ta historia nie trzyma sie ani d..y ani kupy.....taaa  i napewno niewidomy tak doskonale wiedzial gdzie dokladnie jest i ze do pasow jest tak bardzo daleko.... no chyba ze taka naiwna i nie myslaca osobka jak ona nie  potrafi odróznic niewidomej osoby od staruszka ktory robi z niej ...ke..... o ile ta historia wogole sie wydarzyla..... czasem mysle ze ona jest mitomanką  i wymysla te glodne kawalki bo  potrzebuje uwielbienia na kazdym kroku od innych osob .... co moze wskazywac bardzo wyraznie  ze ma bardzo niska samoocene..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Jak niewidomy mogl wiedziec ze akurat konkretnie do niej wola.....boze widzisz te ...yzmy. i nie grzmisz..... a te naiwne laski ktore jej wierza i komentuja..... no widac ze to totalnie nowe osoby.... bo zadna z jej dawnych instagramowych znajomych nawet pewnie nie czyta tego steku bzdur np foxmama, luksowa, cookapl, a i po tym babskim tygodniu gdzies na zadupiu agacynda juz sie u niej nie udziela, tak samo jej imienniczka ktora kiedys za friko zrobila im sesje zdjeciowa, albo andrzejewski pawel,  moznaby takich osob wymieniac wiele, bo kazda z nich przekonala sie ze znajomosc  z nia nie przynosi nic dobrego a na dluzsza mete wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz Kasia czuje, ze niedługo pozna Joasię Koroniewska.  Po prostu to czuje. Asiu uciekaj🤣🤣🤣Żenada!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow

Swoja droga tez jestesmy troche porabani piszac o niej na forum ale dawno nie widzialam tak falszywej osoby na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Teraz Kasia czuje, ze niedługo pozna Joasię Koroniewska.  Po prostu to czuje. Asiu uciekaj🤣🤣🤣Żenada!!! 

Hahaha, dobre 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

hahahahahaha Kasia się nauczyła, żeby nie szarpać niewidomych, którzy widzą tylko ją spośród milionów:D ale patrząc na komentarze fakt.... jej obserwatorki mają równie nierówno pod sufitem jeśli w to wierzą.... pamiętajmy o Panu który na swiatłach palił w aucie z zamkniętą szybą i dziećmi z tyłu, kto kiedykolwiek palił papierosy wie, że to fizycznie niemożliwe, no ale Kafi widziała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niunia reprezentująca sobą Nic,
zakłada kartę stałej klientki w klinice medycyny estetycznej.
Nie pracując nigdzie, jakoś tam sobie pieniążki ogarnia.
Tu troszkę na czworaka pochodzi,
Tu będzie duszą towarzystwa na wakacjach,
Tu da sobie nasrać na klatkę.
Nieważne, ważne ze hajs się zgadza.
Żyjemy przecież chwilą.

Social Media.
Wypinanie Dupy.
Świecenie nagością.
No JAKOŚ trzeba się zareklamować.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Weszłam zobaczyć, o czym tu piszecie i co widzę? Kasie prężącą się przed lustrem w bluzce z lumpa. 

Ile ona ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie

Kafi mówi, ze nie rozumie, jak można prosić o lajki pod zdjeciem na plaży (zazdrostka co? pojechałoby się na plażę) a sama prosi o tagowanie się na lumpach, czym to się przepraszam różni oprócz dorabianiem pseudo-filozofii do braku kasy? niech robi co chce ale czemu teraz jej profil jest oparty na krytyce innych oraz cycuszkach i niewidomych chłopco-dziadkach a sama siedzi i komentuje, ze inni idą w złą stronę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gpscde

Ona teraz nic nie robi tylko kopiuje wpisy albo wiadomości. Tak samo to jej wyginanie do telefonu. Chciałbym zobaczyć na żywo jak idzie ulica i się wdzięczy do telefonu jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najpierw jestem przeciwko kupowaniu drogich nowych rzeczy i wole lumpka a po przedstawienieniu inneg pkt widzenia kogos kogo stac na nowe markowe ciuchy nagle harmonka juz woli markowe ciuchy i w zasadzie przeciez ona tylko takie pokazuje i jeszcze dodala ze to takie drogie rzeczy ze innych na nie nie stac..... błagam przeciez jej tez nie stac na te drogie ciuchy ale ona pokazuje tylko te ciuchy ktore dostaje i pokazuje je bo musi bo ma taki warunek, jak miala kupic ...enke na wesele to niczego nie kupila a dlaczego - bo nie udalo jej sie wysepic niczego za darmo i na wesele poszla w starej byle jakiej ...ence z szopa na glowie i z beznadziejnym makijazem - wygladala jakby znalazla sie tam przypadkiem przy okazji spaceru z psem..... wiec niech ona nie bredzi ze pokazuje super drogie ciuchy na ktore stac w zasadzie ja i nikogo innego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

„Kontrowersja” Pani Katarzyny kończy się z pierwszą wiadomością w której Ktoś konkretnie jasno i rzeczowo punktuje to że notorycznie oceniając krytykuje innych. Żeby wyrazić własną zajebistość zawsze robi to w kontrze do tych którzy robią inaczej czyli są gorsi... Potem przeprasza, tłumaczy, że nie to miała na myśli i tak w koło Macieju... 🙄 A może by tak Pani Kasiu pogadanki uskuteczniać  o czymś?! Wtedy może nie musiałaby Pani jako przykładów podawać tych innych ludzi? 

Bo jak to się ma do faktu że kilkanaście dni temu była w Laurelli na Mokotowskiej i prezentowała ich ciuchy? 

Posty pisze „posiłkując” się wiedzą innych oczywiście znanych osób. I nie, to nie są Pani refleksje na dany temat tylko trochę zmienione teksty Autorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczek

No to jest kontynuacja tego co mi się kojarzy z Kafi, zaczęło się wiele lat temu od pewnej strony na fejsie "matka z córko" i tam były perełki jak: jak można truć dzieci mm, nigdy bym nie dała czipsa, jak kobieta chce to jest sexy po porodzie i zdjęcia z wypiętym dupskiem, inne matki są złe a ja wspaniała itp, potem z fochem usunęła cała stronę bo nikt nie podzielał jej zachwytu, i tak jest cały czas, ja kontra polaczki, ja oświecona kontra tłumoki polskie, i potem tłumaczenie się, ze wcale tak nie mówiłam żeby nie stracić followersów....ehhh...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka polka

Tak Tak, było tez tato i tamto czy jakoś tak. Pończochy po porodzie, po co czekać ze współżyciem na czas po połogu, i odwieczne „jak się chce na Goa to się może”. Pewnie teraz M. dostał jakaś prace, być może w niemieckojęzycznym kraju- skoro ona znów wraca do niemieckiego, zawiało dolarami i już mieszkanie idzie do wynajmu, a ona nie ma parcia chodzić na eventy i zarabiać na instagramie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc de
14 minut temu, Gość Matka polka napisał:

Tak Tak, było tez tato i tamto czy jakoś tak. Pończochy po porodzie, po co czekać ze współżyciem na czas po połogu, i odwieczne „jak się chce na Goa to się może”. Pewnie teraz M. dostał jakaś prace, być może w niemieckojęzycznym kraju- skoro ona znów wraca do niemieckiego, zawiało dolarami i już mieszkanie idzie do wynajmu, a ona nie ma parcia chodzić na eventy i zarabiać na instagramie 😉

Zaczal nowa prace od czerwca. Wcześniej pół roku nic. Teraz pracuje w  Pragmatists. Nagle jest już w marketingu a nie dj. Facet ma gadane i tyle. A ona tym komentarzem wczoraj ze chyba inni są tłuki ze nie rozumieją to znowu ładnie podsumowała. Tak samo z papierosem w knajpie. Kurde jak jest zgoda to pala i tyle. Im może nie pasować krzyczące dziecko gdy próbują po pracy odpocząć. Kwestia to się dopasować fo siebie i akceptować. A ona zaraz wyolbrzymia wszystko co jej nie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×