Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Hosc
39 minut temu, Gość Darmoszka kokoszka napisał:

Harmonijka sama pisze o wspolprace i mowi ze zrobi instastories albo da taga jak cos jej wysla.... zenada 

Skad wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Darmoszka kokoszka napisał:

Harmonijka sama pisze o wspolprace i mowi ze zrobi instastories albo da taga jak cos jej wysla.... zenada 

Na poprzednim forum była dziewczyna , która pisała że do jej firmy się zgłosili z propozycja współpracy ale firma nie podjęła tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat fotograficzny

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że teraz napalają się na aparat foto? Kasia robi zdjecia i to lubi 🙂 haloooo jest tam ktoś od aparatów? Bo lubię robić fociaczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie masz racje bo watpie sama zamawiala te wszystkie ...y ktore do niej przychodza i ktore pokazuje, pamietam jak bylo z jakims sklepem z eko produktami i zywnoscia najpierw ze zamowila sobie w tym sklepie a juz w nastepnym poscie jak na dloni bylo widac ze to reklama bo maja wspolprace.

aaa i kiedys Harmonka powiedziala ze odrzuca takie wspolprace typu firma za wstawienie zdjecia i stories z produktem da jej ten produkt w domysle bez zaplacenia hajsem.... bo przeciez dla mrs harmony to za duzo roboty..... jak juz to chyba dla jej meza ...... bo to on pisze wszystkie posty i robi zdjecia i obrabia je itd itd, a ona umeczona jest gdy ma tylko wstawic to zdjecie i nagrac stories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daemoszka kokoszka

wiem bo pisala do nas z propozycja wspolpracy jezeli damy jej jakis produkt a Ona bedzie go promowala na insta. Ma Rozne opcje jako instastory post oczywiscie z tag i ma to sprawic ze ludzie zaczna kupowac. Jezeli nie ubije targetu musi zwrocic.

gwarantuje ze jej followersi beda zachwyceni I beda kupowali. Bardzo mnie to piecze w oczy. Poniewaz to jest “polecenie” za kase a nie szczere.

mamy rozne blogerki ktore same z siebie napisza ze uzywam panstwa produktu I jestem zadowolona, czy was panstwo zainteresowani wspolpraca. Niestety Pani Harmony robi odwrotnie, dajcie produkt a ja polece. Nie sa to szczere reviews. 

Najgorsze jest sepienie na dzieci albo wlasnie na zabiegi kosmetyczne. Moje corki ucieszyly by sie z tego tamtego, polecalyby w swoim srodowisku.... a zabiegi ktore chcialabym polecac to da takie I takie. Uwazam ze tylu osobm by sie to przydalo.

krew sie gotuje z jej arogancji. A najgorsze jest to ze jak odmowisz to nagle zmienia sie charakter rozmowy I ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmo umarło

Straszne to jest, jak z luźnej platformy do „pogadania” z koleżankami insta stało się jedna wielka reklama. To gorsze niż kupowanie Elle czy Cosmo, gdzie zanim dojdę do pierwszego artykułu, muszę przekartkować 20 stron reklam. Za moje pieniądze. Jak już to było wcześniej napisane, wszyscy researcherzy zapowiadają koniec instareklam, bo ludziom się to przejadło, między innymi dlatego wlansie, ze robią takie reklamy jak państwo H. Nic by mi nie wcisnęli. Jak dla mnie nie maja wiarygodności od dawna, i tyle. Jedyna osoba, która mogłaby mi popchnąć jakiś krem, mazidlo czy zabieg jest Marta od Stylerow. Ona wyglada jak milion dolcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja

Do Darmoszka Kokoszka, ale to jest stały element "jakości" ich "marki", najpierw jestem altruistką, jesteśmy tacy inni niż inni i tacy prawdziwi, kochamy i szanujemy ludzi, oczywiście dopóki mają takie zdanie jak my albo nas chwalą, jeśli nie to sp.... wieśniary, polaczki śmierdzące nic nie rozumiecie, wynocha z naszego szczerego bloga, umiemy przyjmować krytykę ale jak się nie podoba to won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmoszka

Haha racja, polać Pani! Nie zaskoczyła mnie kolezanka wyżej, pisząc, ze odmowa sprawiła, ze ton konwersacji się zmienił. Oni wlansie tacy są, słodcy aż się palce lepią, ale tylko do momentu, kiedy węszą jakiś biznes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna

dobrze, że dalej nie taguje znanych np takiej Chodakowskiej, gdyby tagowała to przecież byłaby jak te dziewczyny, o których mówiła, że tagują znanych 😄 a ona nie rozumie czemu tak robią 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo
3 minuty temu, Gość Karyna napisał:

dobrze, że dalej nie taguje znanych np takiej Chodakowskiej, gdyby tagowała to przecież byłaby jak te dziewczyny, o których mówiła, że tagują znanych 😄 a ona nie rozumie czemu tak robią 😄

Cała ona najpierw cos robi co jest krytykowane tutaj pozniej tez jest pietnowane na insta i kiedy inne instagramerki mowia o tym ze to jest niefajne delikatnie mowiac to Harmonka nagle sie „naprawia” przestaje to robic i otwarcie krytykuje innych wbijajac szpile i robiac gownoburze..... przyklad bardzo prosze.....akcja ze sprzedaza ...enek ktore dostala od Mai Bohosiewicz, tagowanie znanych osob, cala akcja z byciem eko.... bo ona nagle jest super eko... a jak ktos jej cos zarzuci ze to jest niezgodne ze stylem eko to powtarza sie spiewka ze przeciez ona jest tylko nieidealnym czlowiem i zdarzaja sie jej bledy mimo ze jednak sie stara i robi duzo wiecej niz inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello

Halo, to była ironia, właśnie oznaczyła Chodakowską, bo zobaczyła jej okładkę na poczcie, ale innych za to krytykuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Babsko bez honoru , hipokrytka której na nic nie stać . Dziewczyny ukrywają zabiegi dobre sobie Haha ! Nie każdy jest brzydki i ma syfy na twarzy aby się ostrzykiwac za darmochę . Niektórzy są z natury ładni i to cię boli dziewczynko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zataja bo ma za free hehe . Co za ...brak słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksz hipokrytka inst

Nie zataja bo musi pokazywac gdyz takie ma warunki wspolpracy.... dlaczego w takim razie w momencie gdy robila cycki to w dniu w ktorym to robila nie pisnela ani slowa.... dopiero pozniej bylo wielkie boom - zrobilam sztuczne dwie kule bo cyckami tego nienazwe - bo takie miala warunki wspolpracy z doktorkiem ktory jej za darmo zrobil operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to jest żałosne właśnie :-D wszystko za darmo ! Inaczej by robiła albo by wmawiała komuś , ze sam robi bo przeżyć nie może , ze ktoś wyglada lepiej z natury ceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Katarzyno! Dzielna! Odważna! Jedyna szczera „twórczyni” na instagramie! ;) Jakie to szczęście że nie zatajasz jak te inne tchórzliwe laski, że korzystasz z zabiegów, operacji i współprac tylko masz siłę by uświadamiać nas jak bardzo akceptujesz siebie a za zabiegi na pewno płacisz! :D Cześć Ci i chwała! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka

Następny zabieg- przeszczep włosów z żony na męża! I operacja uszu- widziałyście jej uszy?

ps dlaczego oni zmienili nazwisko z Piontek na Harmony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malo mam do powoedzenia

Uszy pewnie beda wkrotce.

nie toleruje takich ludzi jak Ona, zero talentu I pomyslu na siebie.

brawo Ikea, brawo Lidl .... tak bo to robia zeby Twoje eko ego podłechtac. 

Tutaj z samochodu rezygnuje na rzecz roweru. Promujemy rower a za chwile volvo?!

sama sobie zaprzecza co chwile. Mowi o alceptacji i byciu naturalnym, a na zabiegi co I rusz, a to piersi zmieniac. Takie to naciagane.

gada zeby statystyki robic.

jakie kolczyki, pomozcie - malo sklepow z kolczykami. Jezuuuuuu nie trawie czegos takiego. Sierota zyciowa. Zaraz ktos poleci a Ona pozniej bedzie sie pytala a co sadZicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On zmienil zanim poznal ja. Wejdz sobie na ich profil na youtube i tam jest w filmiku ktorys dokladnie przez niego wyjasnione dlaczego zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwisko

Zmienil bo przeciez na bookingu nie tax my nazwisko pomylono. Taki światowy, lata samolotami dookoła świata, bookuje hotele. Miał wielokrotnie problemy z powodu nazwiska. Szkoda, ze nie z powodu pochodzenia. To taki wstyd być Ślązakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na Youtubie w Q&A dwa razy mieli pytanie o rodzeństwo. Harmonka dwa razy powiedziała ze ma starszego brata.

a dziś nagle zabieg poleciła jej siostra!

brak spójności we wszystkim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djnz
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na Youtubie w Q&A dwa razy mieli pytanie o rodzeństwo. Harmonka dwa razy powiedziała ze ma starszego brata.

a dziś nagle zabieg poleciła jej siostra!

brak spójności we wszystkim 

Na kuzynkę tak mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na Youtubie w Q&A dwa razy mieli pytanie o rodzeństwo. Harmonka dwa razy powiedziała ze ma starszego brata.

a dziś nagle zabieg poleciła jej siostra!

brak spójności we wszystkim 

Siostra cioteczna - czytaj kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można tak wszystko kopiować od innych.... ta dziewczyna każdy temat jest ściągnięty od innej osoby! O ciuchach z drugiej ręki mówiła Zuzibi.... każdy jej temat jest od kogoś.... nic od niej.... jak ludzie tego nie widza! Tu nie ma autentyczności, jedna wielka ściema i udawanie kogoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Io

Szkoda,profil umrze śmiercią naturalną za chwilę.

Ohh warsztaty ohh 2tys ,może uda się jakos tak mniej lub za darmoszke.A w tle piersi,dużo piersi.

Pani Kasia nie jest 'jakas",jest taka jaka ma być aby zwiększyć zasieg,więcej dostać od życia (np darmowych tamponow)Nie ma w niej ani spójności ani autentyczności niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jej durne gadanie o tym ze nie kupila nowej ...enki na wesele.... no poszla w starej kiecce bo nie udalo jej sie nic wyzebrac w sklepach za darmo w ramach wspolpracy..... a swoja droga to jak ona wygladala ma tym weselu to brak szacunku dla pary mlodej  bo wygladala jakby wyszla na spacer z psem a nie na wesele, to juz bardziej wysztafirowana biega na eventy ... no ale tam przeciez za bywanie placa to trzeba sie pokazac i trzeba przed biec do fryzjera na pazury i do kosmetyczki.... a wesele dobrej znajomej phi co jej tam - ma w d..ie to jak wyglada przeciez za przyjscie na wesele nikt nie placi nie ma tez fotoreporterow z gazet ani nikogo znanego na kim moznaby sie wybic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscd

No niestety taka jest. Przecież chciała kupić nowa ...enkę ale żadna jej nie odpowiadała. Nie kupiła wiec dokłada do tego ideologie odrazu ze przecież nie trzeba kupować nowych. Ona cały czas mówi jak to akceptuje siebie. A wg mnie ona właśnie siebie nie akceptuje. Na sile sie próbuje gdzieś wcisnąć do kogoś. Nie ma pomysłu na siebie. Wczoraj znowu ze insta tnie zasięgi. Ale przecież jej nie zależy na tym. Co z tego ze nawet 30 komentarzy nie ma pod zdjęciem. Przecież to ona robi dla siebie. Mrs luks ma mniej obserwatorów od niej. Chyba nawet nie ma 10k a jakos nie narzeka, sklep funkcjonuje i się rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Moja Babcia zawsze powtarza, ze w innych najbardziej przeszkadza nam to, czego nie lubimy w sobie samych. A może jej przeszkadza to, czego nie lubi w mężu? Jej osobiscie nie znam, choć od dawna śledzę i do tej pory wydawała mi się osoba bardzo materialistyczna. Ale o jej mężu możnaby ksiazke napisac. Wielbiciel gadżetów wszelkiej maści, zmieniający sprzęt gdy tylko nowa wersja się pojawia, zawsze z najnowszym Iphone, rower, skuter czy hulajnoga- żywcem wyjęte z reklamy w GQ. Taki mały hipsterek, i był sobie tym mini hipsterkiem póki nie pojawili się hipsterzy z hajsami, i biedny odpadł w przedbiegach. Co łatwo można wytłumaczyć pojawieniem się dzieci i zmiana priorytetów. Taka mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebrolajki

Tagoowała te ...enki, pytała itp., nie udało sie wyżebrac to dorabiamy ideolgię.... swoja droga radzę zmienić koleżanki, bo ja nie mam ani jednej, która wypiera się zabiegów upiększających, no chyba, ze inaczej niż krytykując te tajemnicze "inne" nie da się już nic zareklamować, jeszcze jedna sprawa, Kafi mówiła, ze mogła nakłamać, że to zasługa kremu, czyli już tak robiła albo przechdzi jej to przez myśl, bo ja bym nawet o czymś takim nie pomyslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zebrolajka

Czekaj czekaj, niedlugo to bedzie zasluga soku z selera i darmowej sokowirówki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×