Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Czy to już miłość czy tylko romantyczne zauroczenie?

Polecane posty

Gość MCL
4 minuty temu, Gość Betty napisał:

Pewnie że czasem kpimy sobie z innych..............tak samo jak ty z tej biednej, nie do końca zdrowej dziewczyny:(

 NIE KPIĘ Z NIEJ! Oczywiście wy wiecie lepiej. Zapewniam cię że gdyby to było bliżej a nie ponad 500 km. już dawno bym się z nią spotkał,odległość mnie jednak przeraża. Gdyby nawet, ile razy w roku byłbym w stanie się z nią spotkać?? W pracy nie mam możliwości brać wolnego W dalszym ciągu uważam ją za wartościową dziewczynę, nie latawicę z wściekiem macicy. Jeszcze jedno, na jakiej podstawie wypowiadasz się na temat jej zdrowia - to jest ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty
Przed chwilą, Gość MCL napisał:

 NIE KPIĘ Z NIEJ! Oczywiście wy wiecie lepiej. Zapewniam cię że gdyby to było bliżej a nie ponad 500 km. już dawno bym się z nią spotkał,odległość mnie jednak przeraża. Gdyby nawet, ile razy w roku byłbym w stanie się z nią spotkać?? W pracy nie mam możliwości brać wolnego W dalszym ciągu uważam ją za wartościową dziewczynę, nie latawicę z wściekiem macicy. Jeszcze jedno, na jakiej podstawie wypowiadasz się na temat jej zdrowia - to jest ohydne.

To po co zawracasz jej głowę...?...nie widzisz że każda twoja odpowiedź daje jej nadzieję na coś...?....na jpierw pisałeś jej że odległośc to żaden problem......nie chciałam jej obrażać ale tak się normalni ludzie nie zachowują, a ty sam obrażałeś ją że jest leśną dzi...ą.....

I nie mów że wedlug ciebie z tą dziewczyną jest wszystko okej...... tak z ręką na sercu sobie odpowiedz.......sobie,... nie nam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Marzycielu dzięki, że tak się za mną wstawiasz;)

To już tylko litość, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL

 No własnie, już to 10 razy czytam, nikt nie zauważył że to ona mnie pierwsza dwukrotnie obraziła? Ciekawe, widzisz my to sobie już dawno wyjaśniliśmy,  takie jak ty i tobie podobni to dalej jątrzycie. Owszem pisałem że odległośc to nie problem, myślałem jednak o 200 max. 300 km ale nie ponad 500!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty
1 minutę temu, Gość MCL napisał:

 No własnie, już to 10 razy czytam, nikt nie zauważył że to ona mnie pierwsza dwukrotnie obraziła? Ciekawe, widzisz my to sobie już dawno wyjaśniliśmy,  takie jak ty i tobie podobni to dalej jątrzycie. Owszem pisałem że odległośc to nie problem, myślałem jednak o 200 max. 300 km ale nie ponad 500!

to też dziwne że mężczyzna po trzydziestce bawi się w wyzywanki jak w przedszkolu......ale spoko, nie mieszam się więcej tylko piszę jak to wygląda.....nie chcesz jej a dajesz nadzieję widząc że się zaangażowała.....to nie fair po prostu...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
Przed chwilą, Gość Betty napisał:

to też dziwne że mężczyzna po trzydziestce bawi się w wyzywanki jak w przedszkolu......ale spoko, nie mieszam się więcej tylko piszę jak to wygląda.....nie chcesz jej a dajesz nadzieję widząc że się zaangażowała.....to nie fair po prostu...miłego dnia:)

 Jak nie z tej strony uderzyć, to z drugiej, ale moje musi być na górze ... to nie fair po prostu ... miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:)))
16 minut temu, Gość MCL napisał:

 Jak nie z tej strony uderzyć, to z drugiej, ale moje musi być na górze ... to nie fair po prostu ... miłego dnia.

Lubisz być na górze czy na dole? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
20 minut temu, Gość gość:))) napisał:

Lubisz być na górze czy na dole? :)))

 Czy nie można lubić  i na górze i na dole? Chyba to nie dziwne dla ciebie, że w czasie jednego aktu można być i tu i tu? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:)))
2 minuty temu, Gość MCL napisał:

 Czy nie można lubić  i na górze i na dole? Chyba to nie dziwne dla ciebie, że w czasie jednego aktu można być i tu i tu? :))

Wróć! źle zapytałam, jak wolisz powinno być :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
16 minut temu, Gość gość:))) napisał:

Wróć! źle zapytałam, jak wolisz powinno być :)))

Jak wolę? Tak jak widzę że partnerce sprawia to większą radość, że szybciej odpłynie ;) Dodam ci jeszcze że bardzo lubię być za nią :))  Hej! A kto to pyta? Kto taki ciekawski?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość MCL napisał:

Jak wolę? Tak jak widzę że partnerce sprawia to większą radość, że szybciej odpłynie 😉 Dodam ci jeszcze że bardzo lubię być za nią :))  Hej! A kto to pyta? Kto taki ciekawski?? :))

Nie ja Marzycuelu. Widze ze inna podrywasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:)))
13 minut temu, Gość MCL napisał:

Jak wolę? Tak jak widzę że partnerce sprawia to większą radość, że szybciej odpłynie ;) Dodam ci jeszcze że bardzo lubię być za nią :))  Hej! A kto to pyta? Kto taki ciekawski?? :))

Zwyczajna kobieta:))) Czy ciekawska? chyba nie, taka luźna rozmowa tylko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość:))) napisał:

Zwyczajna kobieta:))) Czy ciekawska? chyba nie, taka luźna rozmowa tylko :)))

Spadaj z mojego wątku ok?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
2 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Marzycielu powiedz czy jeszcze Cię pociągam😉

Lubię Cię, musi ci to wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość MCL napisał:

Lubię Cię, musi ci to wystarczyć.

Wcześniej pisałeś mi co innego, nie chcesz mnie lepiej poznać? 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
20 minut temu, Zaczarowana napisał:

Nie ja Marzycuelu. Widze ze inna podrywasz:(

Podrywam??? Na dzień dzisiejszy nikogo nie mam, NIKOGO nie podrywam, tylko grzecznie odpowiedziałem. Myślę że nic nowego nie powiedziałem, miliony mężczyzn lubi to co ja, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość MCL napisał:

Podrywam??? Na dzień dzisiejszy nikogo nie mam, NIKOGO nie podrywam, tylko grzecznie odpowiedziałem. Myślę że nic nowego nie powiedziałem, miliony mężczyzn lubi to co ja, czyż nie ?

Możliwe, ale i tak mi się zrobiło trochę przykro. Rozumiem, że jak ktoś tu wyżej napisał bronisz mnie jedynie z litości😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
18 minut temu, Zaczarowana napisał:

Możliwe, ale i tak mi się zrobiło trochę przykro. Rozumiem, że jak ktoś tu wyżej napisał bronisz mnie jedynie z litości😔

 Bzdury, każdego będę bronił jak go będą niesłusznie oczerniać, nie forumowiczom oceniac pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
7 minut temu, Zaczarowana napisał:

A powiedz mi Marzycielu jaki jest Twój ideał kobiety? 

 Podstawa to C Z Y S T A !!!!!! Reszta wychodzi w trakcie rozmowy, spotkań, bycia razem. Nie mam ideału ze musi być blond, ruda czy czarna,  to musi być kobieta którą bym pokochał z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:)))
1 godzinę temu, Zaczarowana napisał:

Spadaj z mojego wątku ok?! 

Ok :))) Popiszę sobie z Marzycielem gdzie indziej, na jakimś innym wątku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
Przed chwilą, Gość gość:))) napisał:

Ok :))) Popiszę sobie z Marzycielem gdzie indziej, na jakimś innym wątku :)))

Jesteś pewna?? :))))) Własnie ogłaszam kilkugodzinną przerwę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość:))) napisał:

Ok :))) Popiszę sobie z Marzycielem gdzie indziej, na jakimś innym wątku :)))

Spadaj ...ko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość MCL napisał:

 Podstawa to C Z Y S T A !!!!!! Reszta wychodzi w trakcie rozmowy, spotkań, bycia razem. Nie mam ideału ze musi być blond, ruda czy czarna,  to musi być kobieta którą bym pokochał z wzajemnością.

Rozumiem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość:)))
2 minuty temu, Gość MCL napisał:

Jesteś pewna?? :))))) Własnie ogłaszam kilkugodzinną przerwę :))

Może nie umrę z tęsknoty :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość:))) napisał:

Może nie umrę z tęsknoty :)))

Odczep sie i wypad z mojego wątku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
32 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Odczep sie i wypad z mojego wątku!!

strasznie niekulturalna jesteś, więc nie dziwota, że marzyciel nie chce mieć z tobą nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×