Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Czy to już miłość czy tylko romantyczne zauroczenie?

Polecane posty

Gość MCL
2 godziny temu, Zaczarowana napisał:

Marzycielu pamiętaj o mnie😏

 Za to tematy takie jak przed chwilą napisane: K..wy na Dzień kobiet.... mają się dobrze. Szok! Tobie cóż mogę życzyć? Uroda super, szczęścia w życiu Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość MCL napisał:

 Za to tematy takie jak przed chwilą napisane: K..wy na Dzień kobiet.... mają się dobrze. Szok! Tobie cóż mogę życzyć? Uroda super, szczęścia w życiu Ci życzę.

Zgadzam się z Tobą, dziękuję za miłe życzenia. Przemyślałeś to co Ci wcześniej napisałam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Zaczarowana napisał:

Zgadzam się z Tobą, dziękuję za miłe życzenia. Przemyślałeś to co Ci wcześniej napisałam?:)

 Ładna jesteś, bardzo ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
11 minut temu, Zaczarowana napisał:

Nie odpowiedziałeś mi Marzycielu ile mam jeszcze czekać😦

Nie dzisiaj. Dzisiaj nie na pewno. Uciekam w odwiedziny, oczywiście z kwiatami. Jak dam radę to się odezwę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość MCL napisał:

Nie dzisiaj. Dzisiaj nie na pewno. Uciekam w odwiedziny, oczywiście z kwiatami. Jak dam radę to się odezwę :d

Ok trzymam Cię za słowo;)Na pewno do mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 zdjecie z netu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z netu czy nie . Nic za bardzo nie widac . A oczy robią cała robote . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co będzie z lizaniem cipki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szrek

Będzie lizanko i bzykanko. 

Już nie mogę się doczekać 

Tylko umyj mydełkiem dav, bo to neutralizuje zapach (*niechciany) 

Bo ostatnio nie zrobiłaś tego należycie, i po mimo starań miałem odruchy wymiotne. Proszę postaraj się dziewczyno a tak cię zerznne że ci te włosy spłoną od tej rudej farby hahah a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnik

Miałem okazję posówać taką dziewczynę, a raczej kobietę mężatkę 

Totalne rozczarowanie nie dość że brudas to leżała jak Kłoda, a jęki takie naciągane że żal było mi jej.

Tyle podejść było że nie dałem rady zerrznąć ją. 

A wszystko przez te baleriny zielone, z których wypadły jej wkładki żelowe śmierdzące, a w kroku miała draske w gaciach chyba kilku dniową bo waliło niemiłosiernie. 

Koszmar jaki niechęć powtarzać. 

Nigdy w życiu takich kobiet brudasów 

Agnieszka to była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf

ale cię marzyciel zlewa... a ty dalej latasz za nim jak su/ka z cieczką.. wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieczysław 🕵️‍♀️

Miałem takie dwie poznane na sympatii 

Jedna otwarta wie czego chce wprost napisała że jest mężatką i rznie się za kasę.

Kiedy się z nią spotkałem to byłem w szoku dziewczyna pracuje w galerii Piastów Legnica  a po za pracą ... się jak ta lala. 

Ta druga to patologia do kwadratu integruję się z opisem z facetami, szuka miłości jakiej jej mąż nie daje, lubi się ruchać i pali cieńkie papierosy 

A do tego ma grzybicę cipy, non stop się drapała w kroku, a jak się zjarała to nieśmiała hamulców aby przestać się drapać. Na szczęście rozum mi podpowiedział aby nie ruszać kurestwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieczysław 🕵️‍♀️
29 minut temu, Gość Gość napisał:

A co będzie z lizaniem cipki ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Okularnik napisał:

Miałem okazję posówać taką dziewczynę, a raczej kobietę mężatkę 

Totalne rozczarowanie nie dość że brudas to leżała jak Kłoda, a jęki takie naciągane że żal było mi jej.

Tyle podejść było że nie dałem rady zerrznąć ją. 

A wszystko przez te baleriny zielone, z których wypadły jej wkładki żelowe śmierdzące, a w kroku miała draske w gaciach chyba kilku dniową bo waliło niemiłosiernie. 

Koszmar jaki niechęć powtarzać. 

Nigdy w życiu takich kobiet brudasów 

Agnieszka to była. 

 

36 minut temu, Gość Szrek napisał:

Będzie lizanko i bzykanko. 

Już nie mogę się doczekać 

Tylko umyj mydełkiem dav, bo to neutralizuje zapach (*niechciany) 

Bo ostatnio nie zrobiłaś tego należycie, i po mimo starań miałem odruchy wymiotne. Proszę postaraj się dziewczyno a tak cię zerznne że ci te włosy spłoną od tej rudej farby hahah a

Fluki a kto was by chciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co tu piszecie jest wstrętne. Temat jest o innej tematyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Zaczarowana napisał:

Marzycielu pamiętaj o mnie😏

Cały czas pamięta, zwłaszcza jak pisze z jakimiś szm)ata)mi o lizaniu cipki a ty go błagasz o uwagę.  a te życzenia tez jakieś takie wymuszone - ogarnij się dziewczyno i kopnij zboczonego dziada w d)upę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Cały czas pamięta, zwłaszcza jak pisze z jakimiś szm)ata)mi o lizaniu cipki a ty go błagasz o uwagę.  a te życzenia tez jakieś takie wymuszone - ogarnij się dziewczyno i kopnij zboczonego dziada w d)upę

Skąd wiesz, że to akurat on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Skąd wiesz, że to akurat on?

A ty tego nie widzisz? tych prymitywnych tekstów o majtkach? nawet w tym samym czasie napisał tam i tu że idzie z kwiatami do kobiety. tam się podpisuje 'Mężczyzna'

nie wiem po co za nim latasz, skoro on juz cię olał i niczego się nie doczekasz. uwierz. będzie cię zbywał, a ty robisz z siebie ...., jeszcze ze zdjęciem w awatarze. masz ty rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ty tego nie widzisz? tych prymitywnych tekstów o majtkach? nawet w tym samym czasie napisał tam i tu że idzie z kwiatami do kobiety. tam się podpisuje 'Mężczyzna'

nie wiem po co za nim latasz, skoro on juz cię olał i niczego się nie doczekasz. uwierz. będzie cię zbywał, a ty robisz z siebie ...., jeszcze ze zdjęciem w awatarze. masz ty rozum?

Tą kobietą była na pewno jego mama. Zobaczymy niech sam się wypowie,  ja nie będę go oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Tą kobietą była na pewno jego mama. Zobaczymy niech sam się wypowie,  ja nie będę go oceniać.

nie bądź taka pewna. raz na dobrej mamie napisał że jego mama nie żyje. a w ogóle co za różnica czy mama czy nie?

serio myślisz, że on będzie ci się z czegokolwiek tłumaczył? teraz, jak ci pokazał gdzie cię ma? nie bądź śmieszna. założyłaś ten temat 11 godzin temu, a on ciągle był na kafe, pisał z dzi)wkami a ciebie zlał.. dopiero musiałaś się prosić by łaskawie odpisał..

ty chyba nie jesteś całkiem zdrowa na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuj prawdę napisałam. Dzisaj jest dzień kobiet a oni nie mogą się powstrzymać nawet w taki dzień. Wstyd panowie!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co ma się tłumaczyć obcym ludziom na kafe ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kręci cie dziewczyno taki prostacki typ faceta? Tu bajera tam bajera i ty już wniebowzieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCL
13 godzin temu, Zaczarowana napisał:

Tą kobietą była na pewno jego mama. Zobaczymy niech sam się wypowie,  ja nie będę go oceniać.

 Tak, na milion % byłem u mamy, dla niektórych jak widać to dziwne. Kafeterianki - kafeterianie widać z tego forum zrobiliby konfesjonał, masz im o wszystkim pisać prawdę, ciekawe czy wy tu ją piszecie ? Czy wy nigdy z niczego tu nie kpicie, nigdy głupot dla jaj nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty
1 minutę temu, Gość MCL napisał:

 Tak, na milion % byłem u mamy, dla niektórych jak widać to dziwne. Kafeterianki - kafeterianie widać z tego forum zrobiliby konfesjonał, masz im o wszystkim pisać prawdę, ciekawe czy wy tu ją piszecie ? Czy wy nigdy z niczego tu nie kpicie, nigdy głupot dla jaj nie piszecie?

Pewnie że czasem kpimy sobie z innych..............tak samo jak ty z tej biednej, nie do końca zdrowej dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×