Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Czy to już miłość czy tylko romantyczne zauroczenie?

Polecane posty

15 minut temu, Gość gośćA napisał:

strasznie niekulturalna jesteś, więc nie dziwota, że marzyciel nie chce mieć z tobą nic wspólnego.

Mam być kulturalna dla kogoś kto się miesza do mojego wątku?? No proszę Cię, nie bądź śmieszna. A skąd wiesz, ze nie chce mieć ze mną do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod Wrażeniem

Jesteś   prześliczna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
5 minut temu, Zaczarowana napisał:

Mam być kulturalna dla kogoś kto się miesza do mojego wątku?? No proszę Cię, nie bądź śmieszna. A skąd wiesz, ze nie chce mieć ze mną do czynienia?

to publiczne forum, można pisać, zwłaszcza że ktoś normalnie pisze i nie obraża ciebie i innych.

przekonasz się sama wkrótce.

i nie pisz o sobie, że jesteś prześliczna, bo to żenujące.. nikt na to twoje zdjęcie nie zareagował oprócz jakiegoś zboka od lizania ci.ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gośćA napisał:

to publiczne forum, można pisać, zwłaszcza że ktoś normalnie pisze i nie obraża ciebie i innych.

przekonasz się sama wkrótce.

i nie pisz o sobie, że jesteś prześliczna, bo to żenujące.. nikt na to twoje zdjęcie nie zareagował oprócz jakiegoś zboka od lizania ci.ki.

Posłuchaj siebie tylko co piszesz, to nie ja napisałam, że jestem prześliczna, tylko ktoś inny. Jak to nikt, Marzyciel zareagował, już na tamtym temacie, który potem skasowali, więc nie wypowiadaj się jeśli nie wiesz ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne rzeczy

To co się tu dzieje, to jakieś kpiny. Nawiedzona dziewczyna, która straciła głowę dla kolesia z internetu, który ma ją głęboko gdzieś, tylko dla zabawy jej odpisuje. Jeśli to wszystko jest na serio, to mogę jedynie powiedzieć, że świat zmierza ku zagładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Posłuchaj siebie tylko co piszesz, to nie ja napisałam, że jestem prześliczna, tylko ktoś inny. Jak to nikt, Marzyciel zareagował, już na tamtym temacie, który potem skasowali, więc nie wypowiadaj się jeśli nie wiesz ok?!

widziałam jak zareagował, że musiałaś się prosić o odpowiedź, wstawiałaś jakieś emotki żeby podnieść temat, a on w końcu napisał 'super", żebyś się odwaliła od niego :D

gdybyś się spodobała to od razu pisałby na priv do ciebie, a tu coraz gorzej i coraz mniej pisze - odpowiada ci na odczepnego, a w tym samym czasie chętnie i namiętnie pisze z innymi dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gośćA napisał:

widziałam jak zareagował, że musiałaś się prosić o odpowiedź, wstawiałaś jakieś emotki żeby podnieść temat, a on w końcu napisał 'super", żebyś się odwaliła od niego 😄

gdybyś się spodobała to od razu pisałby na priv do ciebie, a tu coraz gorzej i coraz mniej pisze - odpowiada ci na odczepnego, a w tym samym czasie chętnie i namiętnie pisze z innymi dziewczynami 🙂

No np z kim tak chętnie i namiętnie pisze może z Tobą co?? Podaj mi przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

No np z kim tak chętnie i namiętnie pisze może z Tobą co?? Podaj mi przykład.

na pewno nie z tobą, a reszta nie powinna cię obchodzić, bo on niczego ci nie obiecywał i biedny ma cię już dość.

popatrz sobie jak pisze z innymi, sama poszukaj po tematach, może się czegoś od normalnych dziewczyn nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gośćA napisał:

na pewno nie z tobą, a reszta nie powinna cię obchodzić, bo on niczego ci nie obiecywał i biedny ma cię już dość.

popatrz sobie jak pisze z innymi, sama poszukaj po tematach, może się czegoś od normalnych dziewczyn nauczysz.

Hah mogę się domyśleć co to za ''normalne dziewczyny'', ze mną też pisał. Przyznaj, że samą Cię on kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Hah mogę się domyśleć co to za ''normalne dziewczyny'', ze mną też pisał. Przyznaj, że samą Cię on kręci?

PISAŁ -czas przeszły :D

nie kręcą mnie wirtualni faceci, a już 'latanie' za kimś kogo na oczy nie widziałam jest dla mnie całkowitym nieporozumieniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gośćA napisał:

PISAŁ -czas przeszły 😄

nie kręcą mnie wirtualni faceci, a już 'latanie' za kimś kogo na oczy nie widziałam jest dla mnie całkowitym nieporozumieniem

 

To w takim razie napisz mi co to za dziewczyny i o czym z nimi pisze, skoro tak wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
2 minuty temu, Zaczarowana napisał:

To w takim razie napisz mi co to za dziewczyny i o czym z nimi pisze, skoro tak wszystko wiesz?

sama sobie poszukaj, leniwa studentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gośćA napisał:

sama sobie poszukaj, leniwa studentko

I proszę kto tu jest niekulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

I proszę kto tu jest niekulturalny

siedzisz tutaj całymi dniami to sobie poszukaj, bo wszystko jest na publicznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gośćA napisał:

siedzisz tutaj całymi dniami to sobie poszukaj, bo wszystko jest na publicznym forum

A ty nie siedzisz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

A ty nie siedzisz;d

no i co w związku z tym? to że siedzę, nie znaczy że będę dla ciebie szukać faceta, który cię kopnął w tyłek.

bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Hej laski gdzie wasza godność? Kłócić się o faceta, którego nie znacie? Zastanowcie się. Błagam to jest żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gośćA napisał:

no i co w związku z tym? to że siedzę, nie znaczy że będę dla ciebie szukać faceta, który cię kopnął w tyłek.

bez odbioru.

Może Ciebie ktoś kopnął, że wyżywasz się na innych🤨😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Sandra napisał:

Hej laski gdzie wasza godność? Kłócić się o faceta, którego nie znacie? Zastanowcie się. Błagam to jest żenujące. 

Sorki, ale ona mnie okropnie wkurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Sandra napisał:

Hej laski gdzie wasza godność? Kłócić się o faceta, którego nie znacie? Zastanowcie się. Błagam to jest żenujące. 

To nie jest kłótnia o faceta. Jedna stara się wytłumaczyć drugiej, że facet ma ja w dupie, a do niej nie dociera. Swoją drogą całkiem tu wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To nie jest kłótnia o faceta. Jedna stara się wytłumaczyć drugiej, że facet ma ja w dupie, a do niej nie dociera. Swoją drogą całkiem tu wesoło.

Nie stara się wytłumaczyć, tylko jest bezczelna i chamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To nie jest kłótnia o faceta. Jedna stara się wytłumaczyć drugiej, że facet ma ja w dupie, a do niej nie dociera. Swoją drogą całkiem tu wesoło.

No tak ale dajcie temu Panu się wykazać nie róbcie tego za niego. Myślę, że On może czuć się osaczony i tylko czekać jak ucieknie. Nie wiem może się nie znam. To tylko moje subiektywne odczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Sandra napisał:

No tak ale dajcie temu Panu się wykazać nie róbcie tego za niego. Myślę, że On może czuć się osaczony i tylko czekać jak ucieknie. Nie wiem może się nie znam. To tylko moje subiektywne odczucie. 

Spoko, tylko ta zołza niech tu nie wchodzi już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czytałam tamten temat i ten i po raz kolejny napisze tylko , ze zachowanie Zaczarowanej jest bardzo niepokojące .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czytałam tamten temat i ten i po raz kolejny napisze tylko , ze zachowanie Zaczarowanej jest bardzo niepokojące .  

Ja dodam do tego, że ten chłop ma szczęście że nie podał o sobie zbyt wielu informacji i mieszka daleko, bo takie osoby są do wszystkiego zdolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja dodam do tego, że ten chłop ma szczęście że nie podał o sobie zbyt wielu informacji i mieszka daleko, bo takie osoby są do wszystkiego zdolne.

To samo pomyślałam przed chwilą . Dobrze , że nie podał za dużo danych . Chyba wiesz o co mi chodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

...tzn. oboje wiemy o co chodzi . I o tym samym myślimy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To samo pomyślałam przed chwilą . Dobrze , że nie podał za dużo danych . Chyba wiesz o co mi chodzi... 

Myślę, że wiem, a on też się dość szybko zorientował co jest grane i próbuje delikatnie to zakończyć. Chociaż moim zdaniem powinien to zrobić jednym, szybkim cięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie ze mnie nie wiadomo kogo jakbym była jakąś psychopatką. Odczepcie się ode mnie wszyscy kto wam każe tutaj  wchodzić no kto. Macie nudne życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×