Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rkstekz2

Jak rozwinąć tą relację?

Polecane posty

Siemka. Mam oto taki problem. Chodzę do 7 klasy i zauroczyłem się lub zakochałem w dziewczynie z 3 Gim. Skąd to wiem? Gdy ją widzę czuję zimno e klatce piersiowej, drżą mi nogi i strasznie się stresuje. Znam ją od dzieciństwa lecz kontakt się urwał chyba gdy miałem 5-6 lat. Ona mnie zawsze zaczepiała a ja jej nie lubiłem :P. Jednak teraz jest inaczej. Strasznie mi się podoba ale nie wiem czy ja jej też. Wiem że kilka razy przyłapała mnie jak się na nią patrzyłem i jeden raz się lekko uśmiechnęła. Chciałbym z nią pogadać ale coś się że ma dzieje i nie mogę się przełamać, szczególnie gdy jest przy klasie. Jestem od niej troszkę wyższy więc myślę że coś by z tego było (btw ludzie mi mówią że mam głos i wyglądam na 16 latka. Dzisiaj miałem z nią pogadać ale i dziwo nie wysiadła na tym przystanku co zawsze(ja też tam wysiadam). Boje się zagadać między innymi bo jest starsza i mogę przy niej wyglądać jak jej brat. Ma Facebook, ale chyba go nie używa tzn. wysłałem jej kiedyś wiadomość i jest wysłana ale nie odebrana czyli nawet nie wie że do niej napisałem. Chciałem z nią pogadać dać coś na dzień kobiet ale wszystko się pozmieniało. Co ja mogę zrobić? Jest mi okropnie żal i nie potrafię żyć bez niej :O(wiem że to dziwne że mówi to taka młoda osoba ale tak się czuję). Nawet nie mam okazji z nią pogadać. Dodatkowo boje się pogadać bo wygląda na taką dojrzałą, ładną i po drugie co pomyślą moi znajomi albo osoby z jej klasy albo jak mnie wyśmieje? Błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa

Stary a głupi. Zajmij się czymś pożytecznym zamiast marnować czas na durne prowokacje i udawanie małolata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Alfa napisał:

Stary a głupi. Zajmij się czymś pożytecznym zamiast marnować czas na durne prowokacje i udawanie małolata. A co ty na to jak ci powiem że nie udaję? Jak masz takie posty dawać to wogóle nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa

Jeśli ci zależy zrób ten pierwszy krok. Myślę że intuicja nigdy nie zawodzi..może też wpadłeś jej w oko a ona czeka na twój ruch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

To teraz dzieci w siodmej klasie znaja juz pojecie "relacja" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka

skoro nie potrafisz żyć bez niej to oznacza jedno-WPADŁEŚ kolego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego  z góry zakładasz  że ona Ciebie wyśmieje?  Moze właśnie okazać się że czeka jakiś Twój gest.  Dziś jest dzień kobiet ,więc powinieneś wykorzystać okazję i wysłać jej życzenia .Na pewno ucieszy się bo my kobietki lubimy jak się o nas pamięta.

Jestem od Ciebie sporo starsza dlatego posłuchaj i działaj jeszcze nie jest późno. Moze odpisze Ci wasza znajomość nabierze  kolorów miłości. Tego Ci zyczę  🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka

Coś o tym wiem. Jak go widzę to ......serce szybciej bije...czuję wszędzie ogień. Jego spojrzenie mnie przeszywa. Pożera mnie wzrokiem i to...podoba mi się baaardzooo..O taak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur

skoro nie potrafisz się przełamać to musi być inny sposób aby do niej dotrzeć.poszukaj jej maila.., czegoś..(są różne portale..hmm) gdzie wyślesz jej wiadomość z pytaniem niekoniecznie dot. waszej relacji...rusz głową . to moje zdanie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość artur napisał:

skoro nie potrafisz się przełamać to musi być inny sposób aby do niej dotrzeć.poszukaj jej maila.., czegoś..(są różne portale..hmm) gdzie wyślesz jej wiadomość z pytaniem niekoniecznie dot. waszej relacji...rusz głową . to moje zdanie.powodzenia. Złożyłem jej życzenia, i spytałem się czy się spotkamy jutro. Powiedziała mi że nie wie i żebym zadzwonił jutro. Czy już jestem przegrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem jej życzenia i spytałem się czy mógłbyśmy się spotkać jutro, powiedział że nie wie i żebym jutro zadzwonił. Czy to znaczy że już jestem przegrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś przegrany

A te twoje  prowokacje  do kogo  da kierowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci powiedzieć , nikogo nie prowokuję, piszę do myślę. Czy z twojego nicku mam wnioskować odpowiedź do mojego wczesniejszego ytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak odp

Dlaczego  miałbyś być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily
40 minut temu, Rkstekz2 napisał:

Złożyłem jej życzenia i spytałem się czy mógłbyśmy się spotkać jutro, powiedział że nie wie i żebym jutro zadzwonił. Czy to znaczy że już jestem przegrany?

 

Ale czemu przegrany ? Zadzwon jutro!🙂Odwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxc

A co najbardziej ci się w niej podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego

Przegrany  z ta co nie.wyszło  wyjdzie  z inna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Xxc napisał:

A co najbardziej ci się w niej podoba?

Jaki to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxc

Ciekawość. Przychodzisz z problemem aby ci pomóc a uciekasz z odpowiedziami mam wrażenie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxc

Chcę poznać,  wiedzieć co o niej myślisz.  Fantazjujesz także. .? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że życie to nie tylko fantazję,? Co mogę o niej myśleć jak jej wogóle nie znam, tylko raz z nią rozmawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mówiła żebym jutro zadzwonił, a kojarzy mi się to z daniem kosza, ale możesz rozwiać moje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxc

Hmm więc to coś poważniejszego niż tylko pragnienie czy pożądanie. .A co widzisz w jej oczach? Jesteś romantykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxc

Nie rozumiem.niestety co chcesz mi przekazać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily
5 minut temu, Rkstekz2 napisał:

I mówiła żebym jutro zadzwonił, a kojarzy mi się to z daniem kosza, ale możesz rozwiać moje wątpliwości?

 

Zadzwon jutro najlepiej z konkretną propozycją.

Mnie sie nie kojarzy z daniem kosza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Emily napisał:

 

Zadzwon jutro najlepiej z konkretną propozycją.

Mnie sie nie kojarzy z daniem kosza.

 

Mam nadzieję że czytałeś resztę? Dzisiaj o 20 zadzwonilem do niej i się jej czy się spotkamy i powiedziała "nie wiem, zadzwoń jutro" mam 2 przemyślenia, albo daje mi kosza albo idzie się koleżankę doradzić 😂 jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrzyj nos

Husteczka  i idź spać  bo rano  oniemejesz  ze zmęczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×