Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rkstekz2

Jak rozwinąć tą relację?

Polecane posty

Kobiety mają intuicję. .uwierz mi..;) i co zamierzasz zrobić z tą fascynacją? Hmm? Kiedy się do niej zblizysz panie..? Nawet nie znam pierwszej literki twojego imienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziewczyna mnie wyzywa i mówi że nie jestem w jej typie to po co mam próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproś ja na kawę. .spacer..napisz Liscik do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha..A jak mam cię przekonać kolego? Zrób ten krok I tyle. .nawet jeśli z tego nie wyjdzie romans czy miłość to będziecie znajomymi :)tyltylko mam nadzieję że nie liczysz tylko na ..hmm przygodę.se .xual .. .no wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się... A co ona ma czego inne nie mają?  Co podoba ci się w niej najbardziej?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie.lepiej się skup 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brunetka czy blondynka?niska czy wysoka? Szczupła czy grubsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś. .ale to nic nie szkodzi:) ile jeszcze będziesz się na nią patrzył?  ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi...więc masz pół roku tylko chlopczyku 🙂 powiem ci że jak na nastolatka masz duże pojęcie o ..uczuciach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po prostu poczekam aż to uczucie minie. Nie dlatego że się boje czy coś, tylko dlatego bo nie widzę w niej ani trochę zdrowego myślenia. Niestety często tak jest że ładne dziewczyny są głupie (ale nie wszystkie!). I ona jest jedną z nich. Wiem że brzmię jakbym sam był jakimś typkiem który uważa się za nie wiadomo kogo, ale znam swoje wady i zalety, nie uważam się za najlepszego, ale są ludzie lepsi i gorsi, ładniejsi i brzydcy. Nie myślę że jestem idealny jak wcześniej było pisane tylko znam się na ludziach i dlatego wiem że nie chcę jej znać :). No powiedz chciałabyś się zadawać z kimś kto cię zwyzywał, i ma cię daleko gdzieś? Do tego wszystko mu nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma cię gdzieś to o czym my tu rozmawiamy? Chyba sam nie wiesz czego chcesz..hmm..I skoro nie chcesz jej znać. .dziwna ta wasza historia..każdy ma jakiś problem w życiu..ja też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, w skrócie. Ona mi sie podoba, ale ona mnie zwyzywała, wyśmiała i ja jej się nie podobam. Z jej zachowania widzę że jest głupia i po prostu chcę o niej zapomnieć  (a podoba mi się z wyglądu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rkstekz2 napisał:

Jeju, w skrócie. Ona mi sie podoba, ale ona mnie zwyzywała, wyśmiała i ja jej się nie podobam. Z jej zachowania widzę że jest głupia i po prostu chcę o niej zapomnieć  (a podoba mi się z wyglądu). 

A może to twoje zachowanie było głupie i dlatego tak zareagowała. Przemyśl sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie widać, żebyś chciał zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko poyrafisz obrazac.....straszne to...Wiesz co..? Myślę że masz ok. 40 na karku..wracaj do żonki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jaa38 napisał:

Tylko poyrafisz obrazac.....straszne to...Wiesz co..? Myślę że masz ok. 40 na karku..wracaj do żonki! 

Ja? Hahaha. Będę dopiero kończył 7 klasę. Po czym wnioskujesz że mam tyle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×