Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielonooka94

On kocha swoja była ale niby chce byc ze mna.. Co robic?

Polecane posty

Gość Zielonooka94

Witam. Moj obecny facet z ktorym jestem od roku czasu nadal kocha swoja była z którą niestety ma kontakt bo maja córkę. Ogólnie ona kiedya go zdradzila rozeszli sie, miala innych nawet tego obecnego zdradzala i jest w ciąży teraz ale mniejsza o to.. Sama kiedyś mowila ze ona go nie kocha i jest teraz szczesliwa..  Ale nagle jsk zamieszkalismy razem jej sie odwidzialo i od samego poczatku chce to zepsuc.  Wiem od niego ze jak byl u malej to raz ja pocalowal.. Wybaczylam.. Dlugo mielismy spokoj az cos jej znowu odbilo... Zaczela pisac i dzwonic.. PowiedziAl mi ze on widzi ze ona patrxy to rozwalic i ze nie da zapedzic sie w pulapke. Yhyn.. Jasne. Po spotkaniu z nia jak byl u malej powiedziała mu ze ona chce aby on byl sam bo ze nadal jej zalezy... Zapytalam go czemu jej na to wszystko pozwala aby bylA miedzy nami to mi odp " nie wiem moze dlatego ze ja nadal kocham ale nie wroce do niej bo chcr byc z Tobą mimo ze nie wiem co czuje do ciebie" zabolalo mnie to.. Powiedziałam mu ze mnie to boli i wgl a on do mnie ze przesadzam ze swoja zazdrościa, ze sama go wpycham w jej ramiona,  ze on ma swoj rozum,  ale chce miec z nia kontakt... Ehh co robic bo ja czuje ze wariuje.. Ze chce tez aby on zawalczyl o ten związek a nie ze caly rok ja walcze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Zielonooka94 napisał:

Ehh co robic bo ja czuje ze wariuje

Uciąć kontakt. Facet niepoważny, a w dodatku pod wpływem byłej, nic tu nie rokuje dobrze. Szkoda sobie niszczyć psychikę, lepiej przeboleć tę wątpliwą stratę i znaleźć inną, lepszą opcję.

6 minut temu, Gość Zielonooka94 napisał:

odp " nie wiem moze dlatego ze ja nadal kocham ale nie wroce do niej bo chcr byc z Tobą mimo ze nie wiem co czuje do ciebie"

Po takim tekście miej godność. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Chlopak jest dozywotnio skazany na kontakt z ex. Nie ma co mu stawiac ultimatum, ze albo ty albo jego, jakby nie patrzec, rodzina. W dodatku kocha matke swojego dziecka. Z toba jest mu poprostu wygodnie, ale w tym wszystkim czuc brak szacunku do ciebie. Wiesz co? Jak na moje, chleba z tej maki nie bedzie. Szkoda czasu na bycie plasterkiem na rany. Emocjonalnie dajesz z siebie więcej niz on i uwierz, ze to sie nie zmieni. Nie zacznie cie z czasem kochac. Okaze sie, ze to "nie wiem co czuje" przerodzi sie kiedys w "nigdy cie nie kochalem". Przemysl to, czy warto poswiecac swoje najlepsze, mlode lata dla kogos, kto i tak nie traktuje cie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Ella napisał:

Chlopak jest dozywotnio skazany na kontakt z ex. Nie ma co mu stawiac ultimatum, ze albo ty albo jego, jakby nie patrzec, rodzina. W dodatku kocha matke swojego dziecka. Z toba jest mu poprostu wygodnie, ale w tym wszystkim czuc brak szacunku do ciebie. Wiesz co? Jak na moje, chleba z tej maki nie bedzie. Szkoda czasu na bycie plasterkiem na rany. Emocjonalnie dajesz z siebie więcej niz on i uwierz, ze to sie nie zmieni. Nie zacznie cie z czasem kochac. Okaze sie, ze to "nie wiem co czuje" przerodzi sie kiedys w "nigdy cie nie kochalem". Przemysl to, czy warto poswiecac swoje najlepsze, mlode lata dla kogos, kto i tak nie traktuje cie powaznie.

Dokladnie! Noe badz glupia, miej honor i odejdz! Oni i tak pewnie predzej czy pozniej wroca do siebie a Ty dostaniesz kopa w d...e. On ja kocha a nie Ciebie mimo ze juz rok minal od ich rozstania i to sie nie zmieni. Zreszta poczytaj o ,,urokach" bycia z facetem ktory ma dziecko. Zycie w trojkacie...dodatkowo on nadal kocha ex ktora ciagle sie kreci w jego zyciu- gorzej byc nie moze! Uciekaj zanim to on Cie porzuci. Jestes tylko plastrem na rane i zapchajdziura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie bierz sobie chłopa z ogonem jeśli sama jesteś bezdzietna. Chyba że ogony mają 16 lat wzwyż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×