Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia

Wczesna ciaza

Polecane posty

Gość Monia

Cześć,

Ostatnia miesiączkę miałam w okresie 18-23 luty. Do zbliżenia doszło w dniach 2-3 marca, czyli jestem 10 dni po. Czuje się jakoś dziwnie, przez 3 dni pobolewalo mnie podbrzusze, trochę bolą mnie piersi, często biegam na siku, również w nocy. Czy to możliwe ze po takim krótkim czasie mam już takie objawy ciąży? Czy test zrobimy jutro (w 11 dniu po) z porannego moczu da wiarygodny wynik? 

Prosze o porady bo to byłaby moja pierwsza ciąża i nie wiem czego mogę się spodziewać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
7 minut temu, Gość Monia napisał:

Cześć,

Ostatnia miesiączkę miałam w okresie 18-23 luty. Do zbliżenia doszło w dniach 2-3 marca, czyli jestem 10 dni po. Czuje się jakoś dziwnie, przez 3 dni pobolewalo mnie podbrzusze, trochę bolą mnie piersi, często biegam na siku, również w nocy. Czy to możliwe ze po takim krótkim czasie mam już takie objawy ciąży? Czy test zrobimy jutro (w 11 dniu po) z porannego moczu da wiarygodny wynik? 

Prosze o porady bo to byłaby moja pierwsza ciąża i nie wiem czego mogę się spodziewać 😊

Test się robi najwcześniej 14 dni po 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Czyli jeszcze muszę kilka dni poczekać, szkoda bo już nie mogę się doczekać! 

A co z takimi dolegliwościami tak wcześnie? Jest to możliwe ze rak wcześnie je czuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczesna
51 minut temu, Gość Monia napisał:

Czyli jeszcze muszę kilka dni poczekać, szkoda bo już nie mogę się doczekać! 

A co z takimi dolegliwościami tak wcześnie? Jest to możliwe ze rak wcześnie je czuje? 

Rob normalnie test jak jesteś to wyjdzie a dla pewnosci powtórz za tydzien i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za wcześnie na dolegliwości, to raczej Twoje "chcenie" bycia w ciąży 😉 Poczekaj spokojnie i zrób test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Może tak być 😉 testy już przygotowane, także tylko czekam aż będę w stanie sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja zawsze sobie sprawdzam dni płodne za pomoca testera afrodyta, moim zdaniem to dobry sposób na naturalna antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puki

Mi wyszedł test już 11 dpo. Testuj co ci szkodzi, ale z samego rana, nie pij i się nie załatwiaj 8 godzin przed. Jeśli rzeczywiście to są objawy ciąży to na pewno ci wyjdzie, bo hormon wykrywany na testach powoduje objawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test też wyszedł gdzieś 11 dpo,  strasznie bolały mnie piersi i zrobilo mi się niedobrze na moje ulubione tosty dlatego polecialam po test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×