Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga

Solidne meble :)

Polecane posty

Gość Kinga

Drodzy! Robię podsumowanie dotyczące firm meblarskich :):) A czemu? Bo planuję remont i to nie byle jaki, ale generalny!  Potrzebuję nowych mebli do salonu i w późniejszym czasie do sypialni. Myśle nad systemem meblowym Grad z Kieleckiej Fabryki Mebli. Mega mi sie to podoba  Widziałam już na żywo, meble są solidne. Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolo_26

Myślę, że jest spoko. Tez się przymierzam do remontu i szukam inspiracji, więc pozwól, że sobie zapiszę ten Grad 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

nie znalam wcześniej tej firmy, ale jak tak patrze, to maja ciekawa oferte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś potrzebowała również mebli do kuchni, to radziłbym Ci postawić na meble na wymiar, które ma do zaoferowania firma Jopp Design z Krakowa. Na http://www.joppdesign.com.pl możecie sprawdzić co i jak. Sam mam od nich meble i jestem zadowolony z jakości wykonania i tego, że wzięto pod uwagę moje spostrzeżenia na etapie projektowania. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megg

Za kielecką mogę zaręczyć, że nic złego się nie stanie. U mnie meble juz troche sluza i nie mam na co sie skarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

wydaja sie solidne, mam co prawda ich wyposazenie stosunkowo krotko, ale na oko naprawde sa w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Mi też zależało na solidnych meblach, które przetrwają lata. Zamówiłam w Warszawie w salonie Gala Collezione narożnik z czerwonym obiciem i służy już trzy lata, a nadal wygląda jak nowy. Jednak cena idzie w parze z jakością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja też kupuję w KFM i bardzo sobie chwalę. Meble dobrej jakości i nowoczesny design, a nie to co te sieciówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają być faktycznie solidne to koniecznie odwiedź tą stronę: www.meblotap.pl. Duży wybór, łady styl i ceny do przyjęcia. I w bonusie jest trochę do poczytania o urządzaniu wnętrz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć - mebelki robione na wymiar to najlepsza opcja, ale niestety nie każdego stać na podobny luksus 😞 Z drugiej strony trzeba też myśleć o domowym budżecie i dlatego myślę, że jak jakiś oryginalny model wpadnie w oko, to warto poszperać w ofercie marketów budowlanych, jak abra meble, albo inne tego typu i zobaczyć co tam ciekawego. Nowe trendy dość szybko przechodzą do sieciówek i czasem można znaleźć perełki w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenie z superwnetrze.pl. Świetna jakość i naprawdę na lata, a tak swoją drogą to świetny sklep nie tylko z meblami. Chyba wszystko mozna dostać u nich co jest potrzebne do domu. Moge Wam podpowiedzieć, że maja akurat duża promocję na akcesoria łazienkowe w tym dozowniki, a także do kuchni, a z tego działu kupiłam dziś świetne szklanki termiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenie z superwnetrze.pl. Świetna jakość i naprawdę na lata, a tak swoją drogą to świetny sklep nie tylko z meblami. Chyba wszystko mozna dostać u nich co jest potrzebne do domu. Moge Wam podpowiedzieć, że maja akurat duża promocję na akcesoria łazienkowe w tym dozowniki, a także do kuchni, a z tego działu kupiłam dziś świetne szklanki termiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam meble zarówno do jadalni jak i sypialni z Kieleckiej Fabryki Mebli. Bardzo duży wybór produktów, kontakt też dobry, jak tylko się do nich napisze to na wszystkie pytania odpowiadają. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×