Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość victis

kobiety pragną pieniędzy w związku

Polecane posty

Gość victis

Jestesmy spoleczenstwem silnie nastawionym na konsumpcję, takie realia tworzą media i taka potrzebe tez czujemy. Kobiety chcą zyc na poziomie. Chcą chodzic z wysoko podniesioną głową. 

Chcą wchodzić do sklepu i kupować dużo i jeszcze więcej. Chcą zajadać wysokiej klasy produkty spożywcze. Chcą móc jadać ryby, grzyby, owoce, mięsa wyższej półki, pieczywo po 5zl pełnoziarniste.

To oblicze spełnionego człowieka ten majestat może zrealizować nie facet z dobrym charakterem lecz facet z wyższymi zarobkami. Nie potrzebna jest ta obłuda , hipokryzja. Trzeba wkońcu mówic jak jest a wtedy zachowanie i decyzje panów będą takie ze owoce ich działań przyniosą właśnie duże pieniądze i oboje płcie będą mogły żyć w wymarzonym i skonstruowanym przez media świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnichu

Też to zauważyłem,dlatego postanowiłem zostać mnichem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No ale co w tym złego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy lubią móc zajadać smacznie i zdrowo. Ale gdybym miała towarzysza życia to wolałabym wydawać na podróże i inne pasje, które mam nadzieję, ze mną by podzielał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victis
25 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No ale co w tym złego? 

W tym ze kobiety chcą zyc wygodnie i na poziomie?? Nic.

Nie wiem czy potrafisz czytac ze zrozumieniem wiec napisze ostatni raz, problem leży w waszej hipokryzji i ogólnym fałszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problem lezy raczej w hipokryzji i fałszu faceta, który chce żerować na kobiecie, albo na kolejnych kobietach, samemu je pomawiając o fałsz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
21 minut temu, Gość victis napisał:

W tym ze kobiety chcą zyc wygodnie i na poziomie?? Nic.

Nie wiem czy potrafisz czytac ze zrozumieniem wiec napisze ostatni raz, problem leży w waszej hipokryzji i ogólnym fałszu

Nic facetom do tego jeśli baby same na to sobie zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
51 minut temu, Gość victis napisał:

W tym ze kobiety chcą zyc wygodnie i na poziomie?? Nic.

Nie wiem czy potrafisz czytac ze zrozumieniem wiec napisze ostatni raz, problem leży w waszej hipokryzji i ogólnym fałszu

Ale jakim fałszu? Przecież otwarcie mówimy, że fajnie jest mieć dużo pieniędzy. 

Aaa i zauważ, że przy zamożnych zawsze kręcą się atrakcyjne kobiety. To nie my jesteśmy obłudne, to Ty nie chciałeś widzieć prawdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Ale jakim fałszu? Przecież otwarcie mówimy, że fajnie jest mieć dużo pieniędzy. 

Aaa i zauważ, że przy zamożnych zawsze kręcą się atrakcyjne kobiety. To nie my jesteśmy obłudne, to Ty nie chciałeś widzieć prawdy. 

Fałsz i hipokryzja, ponieważ mówicie, że najważniejszy jest dla was charakter, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×