Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afda

Co to za euforia z tym nadchodzeniem wiosny? I tak będzie tak samo w życiu, serio wasze nastroje dyktuje pogoda za oknem? Mnie to wali czy jest zima, czy wiosna

Polecane posty

Gość Gość

Ja przezywam euforie przy kazdej nowej porze roku.  Kazda ma swoje uroki i uwielbiam te zmiany.  Wyda sie to dziwne pewnie, ale na jesieni ciesze sie dosyc jeszcze wtedy cieplym deszczem.  Po upale lata czekam z wytesknieniem na mrozy.  Uwielbiam wiosne gdy wszystko budzi sie do zycia i zielien jest tak intesywna na poczatku.  Po mrozach zimi uwielbiam wygrzac sie w sloncu.  Takze moze jedni maja jedna ulubione pore roku, ale ja lubie te zmiany i piekno kazdej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja lubie kazda pore  roku   jesli tylko  jest  slonecznie  , nie lubie  ciemnosci  , nie lubie  wilgoci  , nie lubie  porywistych wiatrow i siekacego  deszczu  .

Lubie letni  cieply  deszcz, lubie zapach  ziemi  latem , po burzy  , lubie sloneczne  jesienne  dni  , kolorowe  liscie  i zapach  jesiennego  powietrza,  lubie , wiosenne  poranki  i letnie  wieczory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Widać jak te uduchowione inteligentki zareagowały, jaką kontrakcje przeprowadziły na kilka słów prawdy 😄 Pewnie jak ktoś sie dalej alienuje mimo, że aż się prosi by okres wiosenno-letni spędzić między ludźmi: na plaży, kinach plenerowych, siłowniach zewnętrznych, półmaratonach to na przekór samemu sobie gnije w 4 ścianach to nie ukrywajmy jest dziwadłem z fobią. Człowiek to istota społeczna a nie dzikusek w domowych pieleszach.

Lecz się psychiatrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może właśnie nie wyłażą aż tyle z domu by takich mord jak ta twoja nie oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

ja lubię wiosnę i lato, bo podobają mi się zielone drzewa, trwa, kwiaty, śpiew ptaków. latem nie muszę nakładać na siebie grubej kurtki ani kupić się w lodowatym wietrze. Nie wstaję w ciemnościach, nie wracam z pracy w ciemnościach. Mogę wsiąść na rower, pojechać do rosarium i poczytać książkę na świeżym powietrzu. Mogę biegać po parku, bo jest jasno, mogę iść na korty i pograć na powietrzu za 1/3 ceny hali.

Powodów jest mnóstwo i jeżeli ktoś ich nie rozumie, to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Może właśnie nie wyłażą aż tyle z domu by takich mord jak ta twoja nie oglądać 

Człowieka po wyglądzie ocenia tylko i wyłącznie najgorszy prymityw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Lecz się psychiatrycznie

A ty u seksuologa z tytułu frustracji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

A ty u seksuologa z tytułu frustracji seksualnej.

:D :D :D

ja pierdziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×