Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

dzięki dziewczyny. Przez chwile myślałam ze jej pomysł na biznes to odgracanie czyiś mieszkań. bo chyba mi mignelo ze lubi sprzątać. i moze tak zarabia.  MIlego wieczoru wszystkim.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MartaspodKielc napisał:

dzięki dziewczyny. Przez chwile myślałam ze jej pomysł na biznes to odgracanie czyiś mieszkań. bo chyba mi mignelo ze lubi sprzątać. i moze tak zarabia.  MIlego wieczoru wszystkim.

Ona gadanie do kamery co zjadła, co zrobiła nazywa praca. Co innego jakby jeszcze jakieś tematyczne vlogi nagrywała gdzie musi się przygotować, ogarnąć materiał ale jej kontent to gadanie podczas szykowania sobie jedzenia, leżenia w łóżku czy wkładaniu Pawełka do otworu gębowego.

Edytowano przez Etoile
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etoile napisał:

Ona gadanie do kamery co zjadła, co zrobiła nazywa praca. Co innego jakby jeszcze jakieś tematyczne vlogi nagrywała gdzie musi się przygotować, ogarnąć materiał ale jej kontent to gadanie podczas szykowania sobie jedzenia, leżenia w łóżku czy wkładaniu Pawełka do otworu gębowego.

Polecam końcówkę dzisiejszego vloga, wpycha sobie wielkiego hotdoga po same migdałki. To scena chyba dla Pana Kuriera.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dzisiejszego floka i mam smutna refleksję... Co stało się z moim życiem że oglądam babę która ma rok świra. Odkąd nie ma t rok w rok w podobnym czasie gada to samo i ma te same stany. Masakra

Jedyna nowość to towarzystwo do picia. Łysa mówi że może ich odwiedzic ale nie ma wina wtf upadek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Polecam końcówkę dzisiejszego vloga, wpycha sobie wielkiego hotdoga po same migdałki. To scena chyba dla Pana Kuriera.

nie wypominając nic nikomu wygląda na taką co lubi sobie zjeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mi a napisał:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że jodg bez pracowników to samozatrudnienie. Przedsiębiorstwo czy firma jest wtedy gdy zatrudnia się ludzi, a samemu się tym „tylko” zarządza, a nie odpierdzi*ela główną pracę. Ona też gadała, że jej nikt za chorowanie nie płaci. A przecież może sobie opłacić chorobowe i normalnie l4 wziąć. Wiele kobiet mających jodg gdy planują zajście w ciążę to rok wcześniej płaci wyższe składki ZUS i wtedy mogą spokojnie iść na L4 i później na macierzyński. 

Normalnie idzie się na l4 a ZUS płaci " choremu" tylko że to co ona dostanie od swoich najniższych składek to dla niej jest jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wrażenie jakby parodiowała Mira, parodiującego ją, serio. Zwłaszcza ta gadka przy hot dogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MartaspodKielc napisał:

dzięki dziewczyny. Przez chwile myślałam ze jej pomysł na biznes to odgracanie czyiś mieszkań. bo chyba mi mignelo ze lubi sprzątać. i moze tak zarabia.  MIlego wieczoru wszystkim.

Lubi??? Ona KOCHA sprzątać 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sąsiedzi to Goa Magical? bo kto by chciał z nią pić?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, MartaspodKielc napisał:

dzięki dziewczyny. Przez chwile myślałam ze jej pomysł na biznes to odgracanie czyiś mieszkań. bo chyba mi mignelo ze lubi sprzątać. i moze tak zarabia.  MIlego wieczoru wszystkim.

Uśmiałam się teraz przednio 🤣🙈 dama jako pani do sprzątania. Ściereczkami w dwóch paluszkach 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem jakaś dziwna, nie z tego świata rzekłabym. Kosmitka po prostu. Wera oraz obserwatorki wery, które jej piszą, odczuwają Szumana (szaleje!), wybuchy ba Słońcu, a nawet mają kaca zaćmieniowego. No a ja nie odczuwam nic 😐 mogę spać i w ogóle.... wiecie, nie wiem... dajcie znać.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Uśmiałam się teraz przednio 🤣🙈 dama jako pani do sprzątania. Ściereczkami w dwóch paluszkach 🙉

Przy haulu z dm mówiła, ze nie lubi zmywać, stad ta gabka z rączką. Leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, biednakicia napisał:

Ja to jestem jakaś dziwna, nie z tego świata rzekłabym. Kosmitka po prostu. Wera oraz obserwatorki wery, które jej piszą, odczuwają Szumana (szaleje!), wybuchy ba Słońcu, a nawet mają kaca zaćmieniowego. No a ja nie odczuwam nic 😐 mogę spać i w ogóle.... wiecie, nie wiem... dajcie znać.

Ty jesteś dziwna? Ja jej ostatnio brak prądu wyafirmowalam 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, omgeee napisał:

czy sąsiedzi to Goa Magical? bo kto by chciał z nią pić?

Nie wiem czy giga by się z nią teraz chciała zadawać 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, biednakicia napisał:

Ja to jestem jakaś dziwna, nie z tego świata rzekłabym. Kosmitka po prostu. Wera oraz obserwatorki wery, które jej piszą, odczuwają Szumana (szaleje!), wybuchy ba Słońcu, a nawet mają kaca zaćmieniowego. No a ja nie odczuwam nic 😐 mogę spać i w ogóle.... wiecie, nie wiem... dajcie znać.

Ja to tak szaleję ze nawet w ciągu dnia drzemkę zaliczyłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowano przez evoiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam i potrzebuję kwarantanny od Zakolaka. IG, TT nie używam, FB zawieszony od pół roku (niedługo zamknę bo tylko mnie irytuje co tam ludzie wypisują 😌 jak źla się odnoszą do innych, plus głupawe filmiki). Jej też polecam. Znajdzie spokój i pomysł na siebie.

 

 

Edytowano przez Sowa z Mazur
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki apel do każdego kto leczy się psyxhi. Jeśli mimo brania leków dłużej niż miesiąc nie czujecie różnicy lub pomimo chwilowej poprawy czujecie zjazd to albo zmieńcie leki albo lekarza. Nie czekajcie bo może być za późno. Jesień lubi zabierać ze sobą ludzi. 

Aha i dziwnym trafem nagły przyrost energii po zaproszeniu na wino. To przede wszystkim nałóg alko a przy nim mogaa się pojawiac stany depre lub sama depre

Edytowano przez MONIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MONIKA napisał:

Mam taki apel do każdego kto leczy się psyxhi. Jeśli mimo brania leków dłużej niż miesiąc nie czujecie różnicy lub pomimo chwilowej poprawy czujecie zjazd to albo zmieńcie leki albo lekarza. Nie czekajcie bo może być za późno. Jesień lubi zabierać ze sobą ludzi. 

Aha i dziwnym trafem nagły przyrost energii po zaproszeniu na wino. To przede wszystkim nałóg alko a przy nim mogaa się pojawiac stany depre lub sama depre

Nie wiem może tam na Mazurach dużo alkusow, nie ma wrażeń to pewnie łatwo da się namówić na 🍷🍷🍷 wszyscy widzą, że to nie służy, towarzystwo nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kingeczka napisał:

Nie wiem może tam na Mazurach dużo alkusow, nie ma wrażeń to pewnie łatwo da się namówić na 🍷🍷🍷 wszyscy widzą, że to nie służy, towarzystwo nie fajne.

Pytanie - co zrobi jak wróci do rezydencji, wstawi lustro do salono- sypialnio- kuchni?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołek męczy, bo kaska coraz mniejsza. Innej przyczyny "depresji" nie widzę. Skończyły się diory i chanelki, witaj biedronko. 

Jak to szusz mówiłaś kiedyś kiedyś...

Karma to su*ka

😎

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mi a napisał:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że jodg bez pracowników to samozatrudnienie. Przedsiębiorstwo czy firma jest wtedy gdy zatrudnia się ludzi, a samemu się tym „tylko” zarządza, a nie odpierdzi*ela główną pracę. Ona też gadała, że jej nikt za chorowanie nie płaci. A przecież może sobie opłacić chorobowe i normalnie l4 wziąć. Wiele kobiet mających jodg gdy planują zajście w ciążę to rok wcześniej płaci wyższe składki ZUS i wtedy mogą spokojnie iść na L4 i później na macierzyński. 

Miała Pracownika, ale zwiał 😅 rozwiódł się z nią. Teraz w firmie ma tylko dziewczyny - lolke i rozie. 

Też o tym procederze słyszałam. Której się udało to się udało, ale w ostatnim czasie ponoć to zostało ukrócone i bardziej sprawdzają tzn czas od założenia firmy ( płacenia wyższej pensji czy składek do ZUS) do zajścia w ciążę ( brania macierzyńskiego) 

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, evoiva napisał:

Pytanie - co zrobi jak wróci do rezydencji, wstawi lustro do salono- sypialnio- kuchni?

Może wreszcie tej kibel naprawi..... Inaczej pozostanie jej spłukiwanie wiaderkami. A na Warmii talka luksusowa łazienka 😁😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Uśmiałam się teraz przednio 🤣🙈 dama jako pani do sprzątania. Ściereczkami w dwóch paluszkach 🙉

Dziewczyna pocisnęła tym komentarzem naszej cesarzowej. Siwa jako pani od sprzątania cudzych mieszkan. Tego to jeszcze nie było. Cesarzowa w pracy na ksero sie męczyła a co dopiero cudze mieszkania komus ogarniac. Dama nie jest stworzona do pracy u siebie( od tego był tomcio) a co dopiero u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Może wreszcie tej kibel naprawi..... Inaczej pozostanie jej spłukiwanie wiaderkami. A na Warmii talka luksusowa łazienka 😁😅🤣

Kiedyś mówiła że nie spłukuje w packzomacie , że co któryś raz, wiec i tutaj są sobie rade 

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Syreni śpiew napisał:

Polecam końcówkę dzisiejszego vloga, wpycha sobie wielkiego hotdoga po same migdałki. To scena chyba dla Pana Kuriera.

Karton Pawelkow dla Ciebie! I słoik grzybków w occie. Uśmiałam się przed snem 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Miała Pracownika, ale zwiał 😅 rozwiódł się z nią. Teraz w firmie ma tylko dziewczyny - lolke i rozie. 

Też o tym procederze słyszałam. Której się udało to się udało, ale w ostatnim czasie ponoć to zostało ukrócone i bardziej sprawdzają tzn czas od założenia firmy ( płacenia wyższej pensji czy składek do ZUS) do zajścia w ciążę ( brania macierzyńskiego) 

Ty piszesz chyba o tym co miało miejsce lata temu, kiedyś była luka i można było zapłacić raz wyższe składki i później tyle na l4 dostawać. Od dawna już tego nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×