Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilac00

Rozwód i małe dziecko - pomocy

Polecane posty

Chcę rozwieść się z Mężem. Nie jest złym człowiekiem, wdał się w złe towarzystwo, ale ma to związek z jego pracą, więc wiem, że będzie coraz gorzej. Już przez to przechodzilam. Ciągłe picie, okłamywanie mnie, traktowanie jak śmiecia. Nie mam zamiaru znów przez to przechodzić. Problemem jest to, że mamy małe dziecko, ja jeszcze nie pracuje, a wszystkie oszczędności wydaliśmy by pomóc jemu zrealizować swoje marzenie o własnej restauracji - która jest też powodem naszego rozwodu.

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Gdzie szukać pomocy dla przyszłej samotnej matki? A może gdzie szukać oparcia? Sama nie wiem o co pytac. Jestem naprawdę ładną i  mądrą kobietą, ale kompletnie zaniedbaną przez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dziecko więc raczej tłumu chętnych się nie spodziewaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak umisz gotować i robić nadziewanego indyka w pończochach - to może możemy pogadać....

...a bachorek w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lilac00 napisał:

Chcę rozwieść się z Mężem. Nie jest złym człowiekiem, wdał się w złe towarzystwo, ale ma to związek z jego pracą, więc wiem, że będzie coraz gorzej. Już przez to przechodzilam. Ciągłe picie, okłamywanie mnie, traktowanie jak śmiecia. Nie mam zamiaru znów przez to przechodzić. Problemem jest to, że mamy małe dziecko, ja jeszcze nie pracuje, a wszystkie oszczędności wydaliśmy by pomóc jemu zrealizować swoje marzenie o własnej restauracji - która jest też powodem naszego rozwodu.

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Gdzie szukać pomocy dla przyszłej samotnej matki? A może gdzie szukać oparcia? Sama nie wiem o co pytac. Jestem naprawdę ładną i  mądrą kobietą, ale kompletnie zaniedbaną przez męża.

 

szukaj pracy i żłobka/przedszkola, jakby co są jakieś domy samotnej matki czy inne caritasy, pomoc społeczna itp.

podobno jesteś mądra, więc chyba zdajesz sobie sprawę, że trzeba z czegoś żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ładna i mądra kobieta? przecież to PODWÓJNY  oksymoron!!!

A poza tym, kto ci takich głupot nagadał że jesteś ładna i mądra? - ten twój badboy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×