Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loli

Objawy na kilka dni lub godzin przed porodem

Polecane posty

Gość Loli

Hej, podzielcie sie6hak wyglądały u was ostatnie chwile przed porodem? Odejście czopa, oczyszczanie organizmu, czestsze skurcze przepowiadajace, nisko wyczuwalne ruchy dziecka czy może dziecko było spokojniejsze? Domyslalyscie się, że to "juz" przed porodem czy dopiero jasne sygnały (odejście wód, regularne skurcze) zaalarmowaly Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze starszym synem było dość książkowo, choć urodzil sie w 37 tc. Dwa dni do porodu oczyszczanie organizmu , skurcze od 23, 3 w nocy odszedł czop, o 5 wody, o 8 urodzilam. 

Mlodszy siedzial cicho do wyznaczonego terminu i nie mialam zadnych objawów porodu. Brzuch miałam wysoko. Jak cała ciaze czulam sie zle to po 37 tc zaczelam czuc sie świetnie. Czekałam z dnia na dzien na skurcze i nic. W koncu na ostatniej wizycie polozna powiedziała,że jak nie urodze w przeciągu kolejnego tygodnia to będą robić mi masaż szyjki macicy. Doczekałam do terminu i cisza. Wiec urzadzilam sobie dosc aktywny dzien, pogimnastykowalam sie i położyłam się na drzemkę. Obudziłam się ze skurczami , które zaczęły się nasilac. O 19 pojechaliśmy do szpitala. Miałam małe rozwarcie. Czop i wody odeszły tuż przed urodzeniem sie syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzień po terminie miałam wizytę u lekarza , tam dowiedziałam się że mam 2 cm rozwarcia wiec kazał mi wrócić do domu, po kilku godzinach zaczęłam czuć skurcze ale nie bolesne, później zachciało mi się kupy, więc zrobiłam, skurcze były coraz częstsze i mocniejsze jak na okres, wzięłam prysznic pojechaliśmy do szpitala, na końcu drogi już bardzo bolało,( miałam jakieś 30 km) szybko wzięli mnie na porodowke, okazalo sie ze mam 10 cm rozwarcia  przy badaniu odeszły mi wody, po 30 min syn był już z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczyszczanie organizmu, wczesn8ej wilczy apetyt, w drugiej ciąży kilka razy takie gwałtowne ruchy dziecka w brzuchu,  jak odruch moro. Lekarz mówi,  ze przygotowuje sie do porodu ( bylam wtedy w szpitalu). Czop odszedł tydzień przed, wody same w cale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka

To ja jestem chyba wyjatkiem bo zadnych objawow w 1 i 2 ciazy. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

3 ciaze i zero objawow przed, zero wod, czopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×