Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Hej ­čÖé

Chcia┼éabym zapyta─ç si─Ö Was, co my┼Ťlicie o takiej sytuacji.┬á

Ot├│┼╝ dosta┼éam zaproszenie na chrzest dziecka siostry. Mam 21 lat, ona 32. Mia┼éy┼Ťmy od zawsze bardzo trudne relacje. Nie chcia┼éam mie─ç z ni─ů ┼╝adnego kontaktu, poza ┼Ťwi─Ötami u rodzic├│w nie mia┼éy┼Ťmy go z reszt─ů od kilku lat. Teraz urodzi┼éa dziecko i zaprosi┼éa mnie na chrzest. Mieszka 300km od mojego miasta a ja najch─Ötniej bym nie poszla. Nie obchodzi mnie jej ┼╝ycie, ona zreszt─ů pewnie te┼╝ mnie zaprosi┼éa,, bo wypada''. Boj─Ö si─Ö jednak reakcji rodzic├│w i brata na to, ┼╝e nie przyjecha┼éam na chrzest. Ma┼éo tego b─Ödzie akurat w Wielkanoc wi─Öc ci─Ö┼╝ko o wymowk─Ö studia/praca. Jest to jednak daleko, tego samego dnia bym musia┼éa wr├│ci─ç bo nast─Öpnego rzeczywi┼Ťcie mam prac─Ö. Co my┼Ťlicie? Poza najbli┼╝sz─ů rodzin─ů nikogo innego nie b─Ödzie. Jak mam grzecznie przeprosi─ç? Co powiedzie─ç?┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

My┼Ťlimy ┼╝eby┼Ť wys┼éa┼éa poczt─ů prezent a tekegramem ┼╝yczenia.

Rodzicom powiedz ┼╝e bardzo ┼╝a┼éujesz, ale nie zd─ů┼╝ysz wr├│ci─ç z imprezy do pracy i dlatego ci─Ö nie b─Ödzie.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.