Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fuu

Dziewczyny, czy ktoras ma na nogach pajaczki? Mam 28 lat i po ciazy koszmarne zylki na nogach!

Polecane posty

Gość Fuu

Po ciazy blizniaczej zostala mi taka pamiatka. Przytylam 18 kg, ale wrocilam szybko do starej wagi, a nawet wiecej schudlam. 

Na nogach mam pajaczki i przeswituja mi zyly, to wyglada okropnie. Zalamka...czy to zniknie?!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Pajaczki to zapowiedź żylaków które kiedyś sie pojawia... Możesz na własną rękę cos kupić cos z diosmina albo przejdz sie do lekarza... Badanie doplerem chyba sprawdza stan żył, tez sie kiedyś na nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ja od zawsze mam prześwitujące żyły i kilka pajączków. W pierwszym trymestrze ciąży wybrałam się do flebologa, aby zapobiec rozwojowi żylaków (skłonności rodzinne). Przepisał mi pończochy uciskowe zapobiegawczo o najniższej klasie ucisku. Na szczęcie stan nóg się nie pogorszył przez całą ciążę. Polecam kompresjoterapie ale najpierw koniecznie trzeba się wybrać do flebologa, aby dobrał klasę ucisku i sprawdził drożność żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też mam pajączki na lewej nodze.  Czy jest jakiś sposób żeby to skasować, ale nie operacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pajaczki i zylaki na prawej nodze po ciazy pomimo, ze tylko 12 kg przytylam i zaraz zrzucilam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łatwo zlikwidowac. Pozamykac. Zabieg jest bezbolesny. Nosi sie pozniej rajstopy uciskowe przez pare tyg. No wiec ostatni dzwonek. 

2 ampułki wystarczyly mi na obie nogi. Koszt hmmn ok 500 zl z tego co pamietam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Eee tam, ja mam takie pajaczki od 10 lat i nie mam zadnych zylakow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez mam pajączki od dawna i żylaków nie mam. To 2 różne sprawy.

One juz nie znikną. Można iść na zabieg. czytałam też, że można skorzystać z leczenia pijawkami, ale opinii jest mało, więc trudno mi powiedzieć czy to prawda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Elektoliza ten zabieg zamyka widoczne naczynka i nie jest drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Laserem można zlikwidować łatwo szybko i skutecznie. Bez żadnego okresu rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam tego bardzo dużo, też mam 28 lat. Ogólnie jestem szczupła, ale ciało mam takie jak galareta, mam zastoje wodne w nogach. Moja siostra też ma podobnie, ale w przeciwieństwie do mnie ona prowadzi zdrowszy tryb życia, rusza się dużo i ma tego znacznie mniej. Mamy jednak jakieś predyspozycje genetyczne. Proponuję przede wszystkim zacząć ćwiczyć, żeby to nie postępowało. Jeśli masz taki nawyk trzymania nóg zgiętych na krześle, albo trzymania nogi na nogę to przestań, staraj się siedzieć normalnie i ich nie uciskaj. Zmiana złych nawyków jest najważniejsza, bo co z tego jak sobie usuniesz, skoro potem pojawią się kolejne  Niestety raczej to samo nie zniknie, moje ze mną są od dość dawna. Te większe można podobno łatwo pousuwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krekao

Niestety pajączki to się mogą pojawić niezależnie od wieku, sama niedawno skońcyłam 30tkę a na nogach mi się sporo tego pojawiło. Mama mi polecila brać maxi3venę, to ttabletki z ruszczykiem, ona je bierze na żylaki i bóle nóg. U mnie widzę że pajączki się zmniejszyły, nogi wyglądaja dużo lepiej, nie czuję się dziwnie zakładając krótką ...enkę a wcześniej mocnos ię krępowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×