Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Cosmicallice

Polecane posty

Gość Ela

Oglądacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Tak i bardzo ją lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Tez ja lubiłam ale niestety każdy filmik jest o tej samej treści. Ciągle ubrania, włosy i kosmetyki marnej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szału nie ma

Że jej się te zakupy nie nudza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Zbyt bystra to ona nie jest. Zero zainteresowań oprócz lumpow. Nawet posiłku porządnego sama nie zrobi tylko do rodziców chodzi na obiady. Dziwna osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Normalna Babka, oszczedna , zaradna, samodzielna, ładna . Troche faktycznie marnuje kase na ciuchy kiepskiej jakosci , ale co mnie to..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta
7 godzin temu, Gość Kajka napisał:

Zbyt bystra to ona nie jest. Zero zainteresowań oprócz lumpow. Nawet posiłku porządnego sama nie zrobi tylko do rodziców chodzi na obiady. Dziwna osoba. 

Alicja jest swietna babka, odkrylam ja pare miesiecy temu i wyczekuje teraz na kazdy vlog, lubie to jej swojskie gadanie ☺️ bije od niej cieplo, zaraza pozytywna energia.Nie wiem skad te brednie, ze nie gotuje... Dziewczyna codziennie chodzi do pracy, a nagrywa tylko dla przyjemnosci. Filmy 40 min bez zadnych nachalnych reklam. Traktuje swoje widzki z szacunkiem, zawsze odpisuje na komentarze.Komus, kto sie jej czepia, polecam kanaly typu szusz.. reklama goni reklame, zaklamanie i falsz.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yupi

Jedna z niewielu, które oglądam na polskim YT. Fajna, normalna, nie powtarza schematów z innych kanałów, nie ma parcia na zwiększenie subów, współprace. Jak coś poleca to szczerze. Ma swoje słabości jak każdy. Lubi zakupy, jak ja, ale i tak moim zdaniem kupuje z głową. Na pewno nie hurtowe ilości jak u youtubowych dorobkiewiczek typu Szusz. Po prostu taka dziewczyna z sąsiedztwa. Brakuje mi takich osób na YT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×