Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Juszes w Big Brother

Polecane posty

Gość Gość

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czego to nie zrobi youtuberka kiedy spadają jej suby, biznes okazał się niewypałem a do prawdziwej pracy jej nie po drodze... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Juszes poszla do big brothera? O no co Wy! No tak, przyda sie tam wegański oszołom dla dramy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można to gdzieś bezpłatnie zobaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym? Niby jakies slawne osoby sa? Nikogo nie kojarze poza Juszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Juszes ma obłędną figurę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, GoscAmebka napisał:

O co chodzi w tym? Niby jakies slawne osoby sa? Nikogo nie kojarze poza Juszesz

Ponoć jest tam jakiś psycholog, który był chłopakiem tego samozwańczego pisarzyny Witkowskiego, co ubierał się jak ...a na ścianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

czego to nie zrobi youtuberka kiedy spadają jej suby, biznes okazał się niewypałem a do prawdziwej pracy jej nie po drodze... ehhh

dokładnie + przecież musi głosić propagandę wegańską, przypuszczam że inni w tym domu będą wkrótce rzygać słuchaniem o biednych zwierzątkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ponoć jest tam jakiś psycholog, który był chłopakiem tego samozwańczego pisarzyny Witkowskiego, co ubierał się jak ...a na ścianki.

Łukasz, grał w kilku paradokumentach TVN-u, tak jak wielu innych uczestników. Więc ustawka jak nic. TVN chyba chciał wykorzystać popularność patosreamów, ale wątpię, żeby to wypaliło. Bo już DanielMagical i jego ustawki są bardziej wiarygodne niż te pseudo gwiazdki. Taka Gocha czy Jaca to chociaż nikogo nie udają. Ludzie oglądają prawdziwą patologię, a tutaj będą mieli sztuczny lans. Ani to śmieszne, ani ciekawe, ani kontrowersyjne, raczej żałosne. Banda ludzi, którzy desperacko chcą się wypromować, a nie przeżyć przygodę życia. Nie dziwię się, że Klaudia Klara odmówiła udziału w tym cyrku, za to dziwie się, że Juszes na to poszła. Już wiele osób żałowało swojego udziału w takim programie... no ale jej życie 😉 jednak mi nie chce się oglądać młodego chłopaka, który dla znajomości w showbiznesie sypia z facetem, który mógłby być jego ojcem. Ani tych wszystkich wytapetowanych lasek, które nic sobą nie reprezentują. Nawet śmieszne nie są. Tylko nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A zauważyłyście jaka ona w tym BB jest cicha, nieśmiała, skrępowana, zagubiona i jak się trzyma na uboczu?

 

Właśnie to jest ten fenemonen YT. Kobiety, które są szare, nijakie, wystraszone życiem i dość blado wypadają na tle swoich rówieśniczek, koleżanek ze szkoły, takie typowe szare myszki, zakładają kanał na YT i ... bum... nagle z wyjątkowo nieciekawej dziewczyn, które radzą sobie znacznie gorzej niż rówieśniczki i koleżanki ze szkoły/ studiów... robi się... gwiazda YT.

Mam na myśli właśnie taką Juszes, Olfaktorię, Szusz. 

Pewnie żadna z nich raczej w towarzystwie nigdy nie brylowała, pewnie wręcz przeciwnie, to były te ciche dziewczyny, mało przebojowe.

Kiedy ich rówieśniczki pracowały, uczyły się, robiły prawo jazdy, etc., spotykały ze znajomymi na mieście, te szare myszki w pustym pokoju gadały do kamery i mogły popuścić wodzy fantazji... jakie to one są cool, trendy, popularne, lubiane, jak wszystko im w życiu wychodzi... a tysiące ludzi się na te kreacje nabrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frs

A jaki ona miała biznes? Dla mnie to niespełniona modelka dla której z powodu upływu czasu zajrzał strach w oczy i chyba łapie się wszelkich możliwych sposobów aby zwrócić na siebie uwagę. Kiedyś wydawała się być rozsądną dziewczyną, ale to tylko poza. Typowa atencjuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

A zauważyłyście jaka ona w tym BB jest cicha, nieśmiała, skrępowana, zagubiona i jak się trzyma na uboczu? 

 

Właśnie to jest ten fenemonen YT. Kobiety, które są szare, nijakie, wystraszone życiem i dość blado wypadają na tle swoich rówieśniczek, koleżanek ze szkoły, takie typowe szare myszki, zakładają kanał na YT i ... bum... nagle z wyjątkowo nieciekawej dziewczyn, które radzą sobie znacznie gorzej niż rówieśniczki i koleżanki ze szkoły/ studiów... robi się... gwiazda YT. 

Mam na myśli właśnie taką Juszes, Olfaktorię, Szusz. 

Pewnie żadna z nich raczej w towarzystwie nigdy nie brylowała, pewnie wręcz przeciwnie, to były te ciche dziewczyny, mało przebojowe. 

Kiedy ich rówieśniczki pracowały, uczyły się, robiły prawo jazdy, etc., spotykały ze znajomymi na mieście, te szare myszki w pustym pokoju gadały do kamery i mogły popuścić wodzy fantazji... jakie to one są cool, trendy, popularne, lubiane, jak wszystko im w życiu wychodzi... a tysiące ludzi się na te kreacje nabrało... 

Doloz do tego Laure ogrodowczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Brak odpowiedniego kadrowania (widziałam trzyminutowy filmik na stronie programu) pokazał wady jej wyglądu, wiedziałam, że ma duży nos, ale nie wiedziałam, że aż tak. Wiedziałam też, że zaczął jej opadać, bo zawsze nagrywa się nieco od dołu. Ale asymetrię dołu dobrze ukrywała. Tak samo jak te bruzdy nosowo-wargowe mocnym oświetleniem. Jej się wydaje, że jak je zdrowe produkty to ma wszystko zapewnione, a to wcale tak nie wygląda, stąd liche włosy i takie krechy w tak młodym wieku. Ja wolę suplementować niż łysieć jednak, a wiem czego sobie z roślin nie dostarczę.

Swego czasu lubiłam ją oglądać, ale to było przed powrotem do polski. Teraz tylko kolejny słup reklamowy- a to drogeria, a to swoje bluzy, a to żelki na włosy, a to lidl, a to coś innego, tyle że plus za brak reklamowania testowanych na zwierzętach kosmetyków i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość .... napisał:

Brak odpowiedniego kadrowania (widziałam trzyminutowy filmik na stronie programu) pokazał wady jej wyglądu, wiedziałam, że ma duży nos, ale nie wiedziałam, że aż tak. Wiedziałam też, że zaczął jej opadać, bo zawsze nagrywa się nieco od dołu. Ale asymetrię dołu dobrze ukrywała. Tak samo jak te bruzdy nosowo-wargowe mocnym oświetleniem. Jej się wydaje, że jak je zdrowe produkty to ma wszystko zapewnione, a to wcale tak nie wygląda, stąd liche włosy i takie krechy w tak młodym wieku. Ja wolę suplementować niż łysieć jednak, a wiem czego sobie z roślin nie dostarczę.

Swego czasu lubiłam ją oglądać, ale to było przed powrotem do polski. Teraz tylko kolejny słup reklamowy- a to drogeria, a to swoje bluzy, a to żelki na włosy, a to lidl, a to coś innego, tyle że plus za brak reklamowania testowanych na zwierzętach kosmetyków i tak dalej.

Wygląda najlepiej z całej tej bandy, bez makijażu jest git, a jak się pomaluje to jest szał, duży nos?!raczej trochę większy, ale pasuje jej do twarzy i okularów,  figura to już w ogóle odpal, ogólnie laska z wyglądu torpeda, charakteru narazie nie oceniam bo jej nie znam. Mogę się założyć że ty jej do pięt nie dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuta

Jaka to mądra i bystra dziewczyna. Z przyjemnością sie słucha. Zupełnie nie jak większości blogerek itp. Ogladam dla niej BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.03.2019 o 16:03, walkingdead napisał:

dokładnie + przecież musi głosić propagandę wegańską, przypuszczam że inni w tym domu będą wkrótce rzygać słuchaniem o biednych zwierzątkach  

masz jakiś problem? akurat to jest 100 procent racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na grupie wegańskiej jest dyskusja na jej temat. Okazuje się, że zależało im na weganinie. Pisali do wielu wegan i dopiero ona się zgodziła... Nawet jakaś babka co gotuje i jest mniej popularna im odmówiła. Dopiero Justyna się zgodziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość gość napisał:

masz jakiś problem? akurat to jest 100 procent racji

ok 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5
6 godzin temu, Gość .... napisał:

Brak odpowiedniego kadrowania (widziałam trzyminutowy filmik na stronie programu) pokazał wady jej wyglądu, wiedziałam, że ma duży nos, ale nie wiedziałam, że aż tak. Wiedziałam też, że zaczął jej opadać, bo zawsze nagrywa się nieco od dołu. Ale asymetrię dołu dobrze ukrywała. Tak samo jak te bruzdy nosowo-wargowe mocnym oświetleniem. Jej się wydaje, że jak je zdrowe produkty to ma wszystko zapewnione, a to wcale tak nie wygląda, stąd liche włosy i takie krechy w tak młodym wieku. Ja wolę suplementować niż łysieć jednak, a wiem czego sobie z roślin nie dostarczę.

Swego czasu lubiłam ją oglądać, ale to było przed powrotem do polski. Teraz tylko kolejny słup reklamowy- a to drogeria, a to swoje bluzy, a to żelki na włosy, a to lidl, a to coś innego, tyle że plus za brak reklamowania testowanych na zwierzętach kosmetyków i tak dalej.

Jesteś typowym babskiem. Siedzi i wytyka innym dziewczynom ktorym nawet do pięt nie dorastasz wygląd. Żenada !!! ciekawe jak Ty się prezentujesz w każdym świetle. Juszes jest piękna i tyle w temacie. Doszukujesz się wad żeby ulżyć samej sobie. Najgorszy typ baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość 5 napisał:

Jesteś typowym babskiem. Siedzi i wytyka innym dziewczynom ktorym nawet do pięt nie dorastasz wygląd. Żenada !!! ciekawe jak Ty się prezentujesz w każdym świetle. Juszes jest piękna i tyle w temacie. Doszukujesz się wad żeby ulżyć samej sobie. Najgorszy typ baby

Znam gorszy typ: zaślepione, fanatyczne wielbicielki, które w imię obrony dobrego imienia swojego bóstwa są gotowe walczyć z całym światem i wbrew oczywistym faktom udowadniać, że czarne jest białe. I nawet nie widzą, jak śmieszne i żałosne są w tej swojej krucjacie. Ich ulubiony argument: "Mówisz, że moja idolka nie jest piękna? to pokaż swoją buźkę, na pewno jesteś paskudna i zazdrościsz". Bo oczywiście brzydota osoby krytykującej automatycznie sprawi, że bóstwo stanie się bardziej boskie. Jasssssne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zobaczylam ja dopiero w Big Brother więc nie jestem jakas zaslepiona fanka i jedno co mogę stwierdzic-naturalna piękność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zastraszona niepewna siebie, na żywo wyjdzie jaka jest. to jej nie jedzenie miesa to ściema, bo widzialam jak wpierdala wiesmaka z tym jej przydupasem, ale mysleli ze jak samochodem podjada, to nikt nie rozpozna. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość 5 napisał:

Jesteś typowym babskiem. Siedzi i wytyka innym dziewczynom ktorym nawet do pięt nie dorastasz wygląd. Żenada !!! ciekawe jak Ty się prezentujesz w każdym świetle. Juszes jest piękna i tyle w temacie. Doszukujesz się wad żeby ulżyć samej sobie. Najgorszy typ baby

Ale przeciez moze jej sie ta Juszes nie podobac, ile osob, tyle opinii. Ja tez nie uwazam jej za "piekna", jest ladna i zgrabna, ale do pieknosci to jej daleko. Sa o wiele ladniejsze kobiety i pogodz sie z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie fanka

Ładna i inteligentna dziewczyna. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zgrabna, ale nie jakoś specjalnie kobieca z tymi kształtami. Na wielki plus w porównaniu do pozostałych dziewczyn fakt, że nie jest uwalona kosmetykami. Wygląda naturalnie, ale dość przeciętna. Gdyby nie okulary które bardzo jej pasują i ją wyróżniają, to byłaby kompletnie szarą myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala

Bardzo podobało mi się jak podsumowała Daniela na temat wiary... gość posługuje się gotowymi regułkami które nijak mają się do życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość lalala napisał:

Bardzo podobało mi się jak podsumowała Daniela na temat wiary... gość posługuje się gotowymi regułkami które nijak mają się do życia..

Sama jestem wierząca, ale ten facet w bardzo ofensywny sposób prezentował swoją postawę wobec wiary. Niestety, wydaje mi się jednak, że to była ustawka. Producenci szukali konkretnych osób z konkretnymi poglądami, np. bardzo zależało im na osobie homo, na obcokrajowcu, na wegance, itp... Zapewne pod ich zaplanowane konflikty. Dla mnie to było mało wiarygodne. Podejrzewam, że wszystko robione pod scenariusz i nieudolnie odegrane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Chyba nikt już nie ogląda Big Brother. To już przeżytek moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Chyba nikt już nie ogląda Big Brother. To już przeżytek moim zdaniem.

Ja obejrzałam fragment i odpadam. Strasznie nudne i fałszywe. Uczestnicy irytujący na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×