Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dawny nudziarz

W liceum mnie traktowali jak tło,a na studiach mnie wiele osób lubi

Polecane posty

Gość nielubiany
13 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

I to wystarczy by zostać wrzuconym do wora z autystykami? No nieźle.

google - objawy za u dorosłych 🙂

Jak pisałem wyżej, za granicą nie miałem problemów z nawiązaniem znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość nielubiany napisał:

Nie wiem, jak to opisać. Głównie kwestia nietypowych zainteresowań, w które jestem mocno wciągnięty i niechęć do zmian. Problemy z nawiązywaniem kontaktów są, ale to nie jest objaw. Może moje zachowanie nie jest do końca normalne, ale na pewno nie odstaje jakoś szczególnie od normy.

Gdyby tylko tak to się objawialo to nikt by ci nie postawił diagnozy za bo to zdecydowanie za mało więc albo ściemniasz albo trafiłeś na konowala. Gdyby nietypowe zainteresowania i niechęć do zmian miały mówić o spektrum autyzmu to wyszłoby na to że połowa ludzkości je przejawia...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
53 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

I to wystarczy by zostać wrzuconym do wora z autystykami? No nieźle.

Jeszcze dodam, że czasem ciężko mi się skupić na więcej niż jednej rzeczy naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby tylko tak to się objawialo to nikt by ci nie postawił diagnozy za bo to zdecydowanie za mało więc albo ściemniasz albo trafiłeś na konowala. Gdyby nietypowe zainteresowania i niechęć do zmian miały mówić o spektrum autyzmu to wyszłoby na to że połowa ludzkości je przejawia...0

Tak jak mówię, nie potrafię opisać swoich objawów. Domyślam się, że to za mało, ale nie wiem, co napisać, by odnosiło się to do mnie, a jednocześnie świadczyło o ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
35 minut temu, Gość nielubiany napisał:

Jeszcze dodam, że czasem ciężko mi się skupić na więcej niż jednej rzeczy naraz.

Czy nie jest to cecha w jakimś stopniu sprzężona albo chociaż kojarzona z płcią męską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×