Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jjiioopoi

plaga prawiczków po 30-tce Z czego wynika

Polecane posty

Gość Jjiioopoi

Czemu jest tylu prawiczków po 30-tce Niektórzy są nawet przystojni dobrze ustawieni nie interesują się kobietami i nie chcą się wiązać a mają do tego predyspozycje czemu tak robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ręka jest wcześniejsza

 a oni mają małe sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Znow ten sam temat, pozbierac i osmieszyc. To ze ja jestem sam wynika z tego, ze albo kobiety, ktorymi probuje sie zainteresowac tworza mur i nie chca byc kims kogo warto poznac. Albo poznaje same zajete. Kobietami-odrzutkami sie nie interesuje, poznam to nawetwidzac zdjecie lub po zadawanych pytaniach zamiast rozmowy. Nie zrezygnowalem jeszcze. Nadal mam nadzieje. Nie chodzi mi o zaliczenie ale o prawdziwe obustronne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedorzeczne wymagania kobiet (często żywcem z kosmosu) im młodsze tym w tym temacie coraz gorzej. Dlatego wolą być sami rozładować się przed kompem bo wiedzą że co by nie zrobili co by nie dali kobieta zawsze będzie chciała więcej i będzie niezadowolona. Przeciętny z wyglądu facet i z przeciętnymi zarobkami ma dziś przerypane. Wszędobylski kult sukcesu i piękna skutecznie zniechęca masy mężczyzn od poznawania kobiet, plus oczywiście kobieca hipergamia. Stąd plaga samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok iii

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

milosc tworzy sie tylko po seksie w muzgu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tą falę powszechnego prawictwa w obecnych czasach można śmiało porównać do wszystkich plag egipskich razem wziętych. Sytuacja jest naprawdę krytyczna.  A to wszystko przez głupie baby i ich chore wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna07

Ja bralam i przecietnych i ladnych facetow. Takich nieraz ze kolezanki sie dziwily ze oblesny otyly a on mial kochanki mimo malutkiego sprzetu.

Moj maz mial przede mna raz prostytutke a tak to nigdy z inna kobieta. Mial 24 lata jak go poznalam. Jestesmy sobie wierni a juz po 30.

Takze nie skreslajcie prawiczkow.

Nie mowiac o tych co sami nie sa piekni a startuja do samych modelek a one nie chca i dobrze im tak.

Ja nie jestem piekna wiem gdzie moje miejsce. Ale widac nie kazdy ma swiadomosc. Szanuje i cenie facetow ktorzy startuja do normalnych kobiet a nie do samych modelek. Bo nie sa zakompleksieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna07

Takze narzekajcie na same piekne kobiety. I mowcie hipergamia pieknych kobiet bo przecietne i brzydkie nie maja tyle okazji. I one sa wierne normalnym facetom. A ze szukacie boginii to do takich miejcie pretensje a nie do przecietnych normalnych kobiet. Chyba ze one tez was odrzucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem starym prawiczkiem po 30, ale nikogo nie winię za swój stan. Jestem wybrakowany pod wieloma względami, mam tego świadomość, dlatego nawet nie marzę by mieć dziewczynę. Nie wyobrażam sobie, żeby któraś mnie chciała. Pogodziłem się z samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upup

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
6 godzin temu, Gość Polianna07 napisał:

Takze narzekajcie na same piekne kobiety. I mowcie hipergamia pieknych kobiet bo przecietne i brzydkie nie maja tyle okazji. I one sa wierne normalnym facetom. A ze szukacie boginii to do takich miejcie pretensje a nie do przecietnych normalnych kobiet. Chyba ze one tez was odrzucaja.

No właśnie mnie te przeciętne też odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
8 godzin temu, Gość Jjiioopoi napisał:

Czemu jest tylu prawiczków po 30-tce Niektórzy są nawet przystojni dobrze ustawieni nie interesują się kobietami i nie chcą się wiązać a mają do tego predyspozycje czemu tak robicie

Interesują się kobietami i chcą się wiązać, tylko kobiety nie interesują się nimi (lub są dopiero teraz, jak się czegoś dorobili, ale w takiej sytuacji to nie dziwne, że nie chcą się wiązać, bo też bym nie chciał partnerki, której chodzi tylko o majątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To samo dotyczy mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A za co odbywa karę

są to dziwne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
1 godzinę temu, Gość A za co odbywa karę napisał:

są to dziwne osoby

Jeszcze się dziwisz? Ciągłe odrzucenia, upokorzenia i życie w samotności w końcu robią swoje. Jesteśmy przede wszystkim strasznie nieszczęśliwi 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość Prawiczek napisał:

Jeszcze się dziwisz? Ciągłe odrzucenia, upokorzenia i życie w samotności w końcu robią swoje. Jesteśmy przede wszystkim strasznie nieszczęśliwi 😞

 

To spusc z tonu i zacznij oglądać sie za Kobietami na swoim poziomie. Modelki są dla zaradnych, przystojnych, zamożnych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

To spusc z tonu i zacznij oglądać sie za Kobietami na swoim poziomie. Modelki są dla zaradnych, przystojnych, zamożnych mężczyzn. 

Hahahaha! Problem w tym, że nawet dziewczyny poniżej przeciętnej nie chcą zwykłego faceta, a marzą o bagatym przystojniaku. Babom się w głowach poprzewracało do takiego stopnia, że w dzisiejszych czasach bycie g,eje,m to błogosławieństwo. Faceci he,tero bez super wyglądu i dużej kasy mają przewalone po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Makowiecki

Ja będę miał w tym roku 37 lat i jeszcze nie miałem dziewczyny. Mam nadzieję że w przyszłości będę miał taką co potrafi gospodarować pieniędzmi i umieć gotować a nie kupować gotowe rzeczy. Tak żeby zrobiła gołąbki, pierogi, jakieś komfitury, napoje. Żeby nie paliła. Może być trochę pulchna ale nie obwisły biust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak się czepiacie, że ktoś jest prawiczkiem? To jest normalna osoba, a wy uważacie ich za kogoś gorszego od innych. Nie wszyscy przecież są wiecznie zdołowani i narzekający na to jaki ten świat jest zły. Są tacy co po prostu nie są zainteresowani jakimiś przelotnymi romansami tylko szukają miłości swojego życia , albo po prostu nie mają potrzeby bycia z kimś bo mają ciekawsze zajęcia niż bycie w związku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
16 godzin temu, Gość Jjiioopoi napisał:

Czemu jest tylu prawiczków po 30-tce Niektórzy są nawet przystojni dobrze ustawieni nie interesują się kobietami i nie chcą się wiązać a mają do tego predyspozycje czemu tak robicie

Bo coraz mniej konkretnych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

powód jest jeden: zawsze ale to zawsze prawiczki po 30 są ...ani. Zapamiętajcie to sobie. Normalny człowiek nie czeka z seksem do 30. Mają najczęściej masę kompleksów i zero umiejętności społecznych. 
A seks jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Makowiecki

Musi dojść do sytuacji w danej jednostce czasowej. Nie pójdę do agencji bo oddaję to woli Bożej. Jeżeli poznam kogoś za 5 lat to ok. Widocznie tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

powód jest jeden: zawsze ale to zawsze prawiczki po 30 są ...ani. Zapamiętajcie to sobie. Normalny człowiek nie czeka z seksem do 30. Mają najczęściej masę kompleksów i zero umiejętności społecznych. 
A seks jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Ty też jesteś łatwa 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie czasy
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja jestem starym prawiczkiem po 30, ale nikogo nie winię za swój stan. Jestem wybrakowany pod wieloma względami, mam tego świadomość, dlatego nawet nie marzę by mieć dziewczynę. Nie wyobrażam sobie, żeby któraś mnie chciała. Pogodziłem się z samotnością.

Nie ty jeden.

Kazdy prawik po 30 jest wybrakowany albo ma 1.000.000 wymagan co do kobiety i uwaza sie za ksiecia z bajki.

Tak czy inaczej mega duza grupa prawikow to faceci z zaburzeniami psychicznymi, co widac z reszta po tym co pisza na tym forum, z reszta jaki normalny czlowiek siedzi na forum 24/7 i obraza obcych ludzi tak jak prawiki z tego forum? zaden, tylko ludzie chorzy na glowe, ktorzy wymagaja psychologa a nawet psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7
4 godziny temu, Gość Radek Makowiecki napisał:

Musi dojść do sytuacji w danej jednostce czasowej. Nie pójdę do agencji bo oddaję to woli Bożej. Jeżeli poznam kogoś za 5 lat to ok. Widocznie tak miało być

To nie chodź też do lekarza, poddaj to woli Bożej. Jak zachorujesz i umrzesz to widocznie tak miało być. Po co się leczyć. A co jeżeli nikogo nie poznasz i za 5 i za 10 lat, też wola Boża czy zaczniesz kogoś szukać przed 50-tką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppppp

Pjcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość7 napisał:

To nie chodź też do lekarza, poddaj to woli Bożej. Jak zachorujesz i umrzesz to widocznie tak miało być. Po co się leczyć. A co jeżeli nikogo nie poznasz i za 5 i za 10 lat, też wola Boża czy zaczniesz kogoś szukać przed 50-tką?

A co Ty porównujesz prawictwo do choroby? Idź się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Radek Makowiecki napisał:

 

"A co Ty porównujesz prawictwo do choroby? Idź się lecz."

Nie mogę się leczyć. Wola Boża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.03.2019 o 19:08, Gość geniusz napisał:

milosc tworzy sie tylko po seksie w muzgu kobiety

Nie prawda. Tylko przywiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×