Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jjiioopoi

plaga prawiczków po 30-tce Z czego wynika

Polecane posty

Gość Gość

No i co się czepiacie? Dajcie nam prawiczkom żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ocotenkrzyk

Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek nieszczęśnik

Ja jestem wybrakowany, więc żadna i tak by mnie nie chciała, dlatego dałem sobie spokój z dziewczynami już wiele lat temu. Strasznie mi źle z powodu braku kochającej osoby, ale nic nie poradzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam

Dziewczyny nie chcą dawać to i prawiczków jest więcej. Z kim mają to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dziewczyny nie chcą dawać to i prawiczków jest więcej. Z kim mają to zrobić ?

Dziewczyny chcą dawać i dają, ale tylko wąskiej grupie bad boyów przystojniaków, których jest jakieś 10 - 20%. Reszta facetów może jedynie na nie patrzeć i się ślinić, a potem co najwyżej marszczyć freda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 37.

Ja za 2 miesiące skończę 38 lat i nadal bez dziewczyny. Dopóki nie wygram w Lotto nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P35
 

Ja za 2 miesiące skończę 38 lat i nadal bez dziewczyny. Dopóki nie wygram w Lotto nic się nie zmieni.

Ja kiedyś też tak myślałem, ale po jakimś czasie już całkiem dałem se spokój z babami, bo w Lotto nie ma szans wygrać. Dorobić się uczciwie lub bez czyjejś pomocy również. Będę samotnym pråvikiem do usrranej śmierci bo baby nie chcą biednych niskich brzydali😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Jedyną przyczyną są kosmiczne wymagania kobiet. Nawet brzydka kobieta uważa się za ósmy cud świata i szuka przystojniaka, a facetów na swoim poziomie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HajleSyllasje napisał:

Przecież koło 30 jakieś 2/3meżczyzn jest jednak zajętych. Jakieś 85% zdążyło do tej 30 stki kiedykolwiek być z kimś w związku. Czyli 15% facetów to przeciętniacy i brzydale? Ja bym jednak stawiał na zwykły brak specjalnej potrzeby bycia z kimkolwiek albo wybrzydzanie ewentualnie faktycznie bycie jakimś typem rodem z programu Chłopaki do wzięcia. Zwyczajnie nie da się być przeciętniakiem i nie mieć jakiegokolwiek powodzenia u kobiet na swoim poziomie.

Zwykle tego nie robię ,ale widzę jakieś dziecko bez życia na forum, co zakłada dziwne tematy wiec napiszę ,że czasem trafi się taka co i królikowi nie stanie i trauma do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
6 godzin temu, Sofi napisał:

Zwykle tego nie robię ,ale widzę jakieś dziecko bez życia na forum, co zakłada dziwne tematy wiec napiszę ,że czasem trafi się taka co i królikowi nie stanie i trauma do końca życia.

Ciekawe kogo masz na myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kalinka34 napisał:

Ciekawe kogo masz na myśli 

Jakaś psychopatka siedzi tu całymi dniami mając nadzieję ,że jej były i jego obecna też tu są i im dowali. Randka z taką jak kastracja .Myślę, że wysoka dłuższe brązowe włosy ,mały biust ,szczupła ale większe biodra, wykształcona, pewnie na zwolnieniu od psychiatry. 😛Jak lubisz kobiety miej się na baczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
28 minut temu, Sofi napisał:

Jakaś psychopatka siedzi tu całymi dniami mając nadzieję ,że jej były i jego obecna też tu są i im dowali. Randka z taką jak kastracja .Myślę, że wysoka dłuższe brązowe włosy ,mały biust ,szczupła ale większe biodra, wykształcona, pewnie na zwolnieniu od psychiatry. 😛Jak lubisz kobiety miej się na baczności

A to faktycznie jakaś ameba umysłowa musi być 😆 na szczęście gustuje w innej płci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kalinka34 napisał:

A to faktycznie jakaś ameba umysłowa musi być 😆 na szczęście gustuje w innej płci 🙂

Ja też, bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×