Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni

Miłość,Gra wstępna i Seks

Polecane posty

Gość moni

No nic tylko ucz się dalej tego flirtu i gry wstępnej żeby kiedyś ta twoja także miała dwa razy 🙂 

W zasadzie to nie wiem czy on chce mieć czy nie bardziej rozumiem go że on decyduje o tym czy będzie miał czy nie a nie jego popęd.

W takim razie muszę tego mojego opiepszyć dlaczego ja nie mam cztery razy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Bo z tego co mi wiadomo to u facetów bardziej popęd decyduje kiedy szczytują a nie sami faceci?

Bezwolne sierotki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przodu
23 godziny temu, Gość moni napisał:

Bo z tego co mi wiadomo to u facetów bardziej popęd decyduje kiedy szczytują a nie sami faceci?

Bezwolne sierotki 🙂 

No z wiekiem chyba każdy facet jednak chociaż troszkę w coraz większym stopniu o tym sam decyduje jeżeli jest jeszcze w stanie szczytować:-)

A u kobiet od czego to głównie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni
Dnia 26.03.2019 o 01:29, Gość do przodu napisał:

No z wiekiem chyba każdy facet jednak chociaż troszkę w coraz większym stopniu o tym sam decyduje jeżeli jest jeszcze w stanie szczytować:-)

A u kobiet od czego to głównie zależy?

 

Moim zdaniem w dużym stopniu od partnera który potrafi zapanować nad swoimi pragnieniami i zwrócić uwagę na potrzeby partnerki oraz od kobiety która potrafi być coraz bardziej rozluźniona i mniej skrępowana.Przeciętny facet to gość który słabo się kontroluje a przeciętna kobieta stresuje się kiedy ktoś spojrzy na jej tyłek dlatego wszystkie przeciętne pary mają takie mizerne związki a mój jest cudowny pomimo tego że jest nietypowy.Poprostu ludzie nie są świadomi tego że to właśnie normalność jest ...yczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×