Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wróciłem do punktu wyjcia .

Polecane posty

Gość Gisc

A czego nie rozumiesz autorze? Powiedz o jakie zachowania chodzi, to Ci pomożemy ją rozgryźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autor Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Widzę , że są tu panie, które tak i nie odważyły się wyznać uczuć i zaryzykować , bo mają zasady . Ja już sam nie wiem , co jest lepsze, zasady, czy jednak zaryzykować. Kiedyś jak to wszystko się zaczęło nie miałem wątpliwości , czyli zaryzykować i tak postępowałem . Dziś patrząc wstecz, mam wątpliwości , bo nigdy nie zrozumiem niektórych rzeczy w zachowaniu pani , która pokochałem . Pozdrawiam

Ja mogę zaryzykować ale..nie krzywdząc nikogo po drodze..I to są zasady..I też nie zrozumiem pewnych zachowań Pana,którego obdarzylam emocjami..bo jak sie nie pogubić, skoro cos robi wobec mnie..a nie stac go na szczerą rozmowę jak tyle razy proponowalam spotkanie..Ale w moim przypadku myślę, że oboje dzialalismy na zasadzie-chcę, ale mam opory..I dlatego tak to się ciągnęło latami..krok do przodu,dwa w tył..Więc nie oceniam już ani siebie ani jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc

A najbardziej ironiczne w tym wszystkim u mnie jest to,że chyba oboje się najbardziej poranilismy..ja jego on mnie..myśląc trochę o innych..Kiedyś koleżanka zaciagnela  mnie do "wrozki "I cyganka wywrozyla mi z kart tarota,że poznam w tym mieście kogoś,kto wyszedł w karcie diabła..I to będzie dosłownie obsesja na swoim punkcie z obu stron..chyba się sprawdziło.. Może autorze było u Ciebie podobnie..wiec nie rozdrapuj starych ran..jesli masz szanse zagoic je,to naklej plaster i może zaryzykuj..ale jyz tym razem bez blizn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiiikkkk

Tarot bywa przewrotny,kazdy interpretuje jak chce...wisielec synonimem szczescia?!...hehe

Zimna czysta woda jest zrodlem zycia i nie ma w zyciu czystym miejsca na wrozenie z fusow...

Kochac do bolu i ponad wszystko to nie obsesja,to milosc...moja drzemie jak lyzka w dzemie,ale wciaz pcha sie do ust...

Mam tylko takiego farta w zyciu,ze z bliznami mi o twarzy...

Szarik ciagle sobie marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
8 minut temu, Gość szaarrriiiikkkk napisał:

Tarot bywa przewrotny,kazdy interpretuje jak chce...wisielec synonimem szczescia?!...hehe

Zimna czysta woda jest zrodlem zycia i nie ma w zyciu czystym miejsca na wrozenie z fusow...

Kochac do bolu i ponad wszystko to nie obsesja,to milosc...moja drzemie jak lyzka w dzemie,ale wciaz pcha sie do ust...

Mam tylko takiego farta w zyciu,ze z bliznami mi o twarzy...

Szarik ciagle sobie marzy...

Cyganka mowila o miłości az do bólu..Akurat w moim przypadku karta diabel idealnie opisywała tego Pana w moim życiu..kłamstwa, uzależnienia i takie tam..nawet wyglad sie zgadzał..a obsesja byla taka i  moja i jego,że Szariikkk padlbys z wrażenia..ale zostawię sobie pare tajemnic ..i nie będę opowiadac wszystkiego wszystkim..to są moje i jego wspomnienia.Znam się trochę na tarocie i karta wisielec często znaczy przebywanie w martwym punkcie,dojrzewanie i do szczęścia jej daleko..Szarik,może idź na spacer, wysikaj się przed snem jak na psa przystało..bo nie znam osoby o takim imieniu🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

Kto sie klamstwem skazil siega po tarota...to Taki zwiazek zawodowy zaklamanych...Przerabialem i obsikalem...hehe

Zadziwia tylko tych co pobladzili,co szukaja kazdej chwili,ze sie nie mylili,ze pobladzili...

Tarot jest jak Internet,wszystko wie ale nie kazdemu prawde powie...hehe

Cyganic,smieje sie bo ostatnio mam z cyganami sporo do czynienia.

Cyganki jakies zakurzone som…:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
21 minut temu, Gość szaarriiikkk napisał:

Kto sie klamstwem skazil siega po tarota...to Taki zwiazek zawodowy zaklamanych...Przerabialem i obsikalem...hehe

Zadziwia tylko tych co pobladzili,co szukaja kazdej chwili,ze sie nie mylili,ze pobladzili...

Tarot jest jak Internet,wszystko wie ale nie kazdemu prawde powie...hehe

Cyganic,smieje sie bo ostatnio mam z cyganami sporo do czynienia.

Cyganki jakies zakurzone som…:classic_smile:

Czy skupiasz całą swoją energię na kafeterii jak pies na kości???Kiedy pies ma kość  nie należy mu jej wyrywać, a z Tobą nie chce mi się dyskutować..Smacznego.Widzisz..ja mam ciekawsze myśli...Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Gdzie te ciekawe mysli,no gdzie???

Chyba w szpiku kostnym...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu autor. Do pani Ech gosc . Tak rozumiem, że jednak Pani liczy jeszcze na coś i ma nadzieję. Ja właśnie jestem w sytuacji innej, pozostały tylko uczucia i wspomnienia , wiem , że nigdy nie będziemy razem. To powodzenia życzę . Uważam temat za zamknięty . Ps mężczyźni również potrafią kochać , wiem to na pewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tu autor. Do pani Ech gosc . Tak rozumiem, że jednak Pani liczy jeszcze na coś i ma nadzieję. Ja właśnie jestem w sytuacji innej, pozostały tylko uczucia i wspomnienia , wiem , że nigdy nie będziemy razem. To powodzenia życzę . Uważam temat za zamknięty . Ps mężczyźni również potrafią kochać , wiem to na pewno. Pozdrawiam

Nigdy nie mow nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tu autor. Do pani Ech gosc . Tak rozumiem, że jednak Pani liczy jeszcze na coś i ma nadzieję. Ja właśnie jestem w sytuacji innej, pozostały tylko uczucia i wspomnienia , wiem , że nigdy nie będziemy razem. To powodzenia życzę . Uważam temat za zamknięty . Ps mężczyźni również potrafią kochać , wiem to na pewno. Pozdrawiam

Tu nie tyle chodzi o nadzieję ..Ale o uczciwe postawienie sprawy między dwojgiem ludźmi..za dużo niedomówień..I wiem,że mężczyzni potrafią być sobą i kochać..inaczej zapomnialabym o tej miłości jakby nie był wart..a wciąż panietam:)Pozdrawiam z Poznania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co te gadki???
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tu autor. Do pani Ech gosc . Tak rozumiem, że jednak Pani liczy jeszcze na coś i ma nadzieję. Ja właśnie jestem w sytuacji innej, pozostały tylko uczucia i wspomnienia , wiem , że nigdy nie będziemy razem. To powodzenia życzę . Uważam temat za zamknięty . Ps mężczyźni również potrafią kochać , wiem to na pewno. Pozdrawiam

Jak ma się rodzinę to faktycznie nie możecie być razem.Faceci tylko żalić się potrafią jacy pokrzywdzeni, że im się nie układa,a w domu żonka i dzieciaki czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość i po co te gadki??? napisał:

Jak ma się rodzinę to faktycznie nie możecie być razem.Faceci tylko żalić się potrafią jacy pokrzywdzeni, że im się nie układa,a w domu żonka i dzieciaki czekają.

Masz rację, pasuję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja jak berety
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz rację, pasuję? 

Nie pasuje..bo większość facetów nawet się nie przyznaje, że ma żonę,dzieci,rodzinę.. tylko podrywaja i udają wolnych.. dwóch takich mam kumpli..pare babek wkrecili..I po co takie numery odwalac..? Aż w końcu trafi kosa na kamień i taki się zakocha i potem zali po forach,,ze sporkal milosc zycia a nieszczęśliwy w domu..I kto tu ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Jaja jak berety napisał:

Nie pasuje..bo większość facetów nawet się nie przyznaje, że ma żonę,dzieci,rodzinę.. tylko podrywaja i udają wolnych.. dwóch takich mam kumpli..pare babek wkrecili..I po co takie numery odwalac..? Aż w końcu trafi kosa na kamień i taki się zakocha i potem zali po forach,,ze sporkal milosc zycia a nieszczęśliwy w domu..I kto tu ma rację?

Nie tak wszystko było , rozumiem co chcesz powiedzieć i masz w tym racje lecz nigdy nie zrozumiesz mnie . To już dyskusja dla innego tematu, zresztą kiedyś mnóstwo dyskutowałem na ten temat . Teraz się nie żale Poprostu piszę co czuję. Ten forum po to jest. Spotkałem tu bardzo miła pani Ech Gosc, dzięki Jej wypowiedziom mogę na to popatrzyć inaczej. I to tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie tak wszystko było , rozumiem co chcesz powiedzieć i masz w tym racje lecz nigdy nie zrozumiesz mnie . To już dyskusja dla innego tematu, zresztą kiedyś mnóstwo dyskutowałem na ten temat . Teraz się nie żale Poprostu piszę co czuję. Ten forum po to jest. Spotkałem tu bardzo miła pani Ech Gosc, dzięki Jej wypowiedziom mogę na to popatrzyć inaczej. I to tyle .

Dziękuję, to miło czytać, że mogę pomóc komuś zrozumieć bardziej siebie albo innych. Trafiłam przez przypadek kiedyś na kafeterie i trochę mnie wciagnely te ciekawsze,mądrzejsze tematy...bo sama potrzebowałam zrozumieć to i owo..I nie chodzi w tym wszystkim o to,żeby dogryzac jedno drugiemu, ale  żeby poparzec na wiele spraw z boku, oczami innych. I w życiu nie jest wszystko czarne albo białe..każdy przypadek jest indywidualny..czasem to nie tylko jest gra emocji..próba dowartościowania się innym człowiekiem.. szukanie seksu,przygód, adrenaliny..Czasem ktoś po prostu spotka kogoś,przy kim czuje,że mógłby być sobą..kogoś, w kim można czytać bez słów..kto rozumie nas bez słów..W książkach taki efekt opisują blizniaczymi duszami..I czasem jest tak,że spotyka się kogoś takiego za późno jak ma się jakoś poukładane życie. Ale to pragnienie takiej bliskości z drugim człowiekiem zostaje na zawsze..I może tak było w przypadku autora i moim.. wiec nie ma prawa nikt nas oceniać..choć swoje zdanie wyrazić może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriikkkk

Tys prowda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Ech gosc napisał:

Dziękuję, to miło czytać, że mogę pomóc komuś zrozumieć bardziej siebie albo innych. Trafiłam przez przypadek kiedyś na kafeterie i trochę mnie wciagnely te ciekawsze,mądrzejsze tematy...bo sama potrzebowałam zrozumieć to i owo..I nie chodzi w tym wszystkim o to,żeby dogryzac jedno drugiemu, ale  żeby poparzec na wiele spraw z boku, oczami innych. I w życiu nie jest wszystko czarne albo białe..każdy przypadek jest indywidualny..czasem to nie tylko jest gra emocji..próba dowartościowania się innym człowiekiem.. szukanie seksu,przygód, adrenaliny..Czasem ktoś po prostu spotka kogoś,przy kim czuje,że mógłby być sobą..kogoś, w kim można czytać bez słów..kto rozumie nas bez słów..W książkach taki efekt opisują blizniaczymi duszami..I czasem jest tak,że spotyka się kogoś takiego za późno jak ma się jakoś poukładane życie. Ale to pragnienie takiej bliskości z drugim człowiekiem zostaje na zawsze..I może tak było w przypadku autora i moim.. wiec nie ma prawa nikt nas oceniać..choć swoje zdanie wyrazić może..

Pragnienie bliskości zostanie na zawsze i ta cholerna tęsknota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
17 minut temu, Gość gość napisał:

Pragnienie bliskości zostanie na zawsze i ta cholerna tęsknota .

jak dobrze to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak Anna 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiikkkk

A kto nie zna?...:classic_smile:

Pogoda ducha to ciezka praca,choc tesknota ciagle wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscvv

Autorze, byliscie w zwiazku czy tylko sie w niej podkochiwales ?

Dlaczego o nia nie walczysz skoro ja kochasz?

Co sie stalo, ze nie jestescie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscvv

Autorze, byliscie w zwiazku czy tylko sie w niej podkochiwales ?

Dlaczego o nia nie walczysz skoro ja kochasz?

Co sie stalo, ze nie jestescie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
17 godzin temu, Gość goscvv napisał:

Autorze, byliscie w zwiazku czy tylko sie w niej podkochiwales ?

Dlaczego o nia nie walczysz skoro ja kochasz?

Co sie stalo, ze nie jestescie razem ?

Czasem to wszystko nie jest takie proste.Ja nie byłam w relacji z tym Panem..autor chyba też nie był w relacji z tą Panią,skoro sam pisał nie dostał szansy..Ale ja zachowuje w pamięci wszystko,co związane z Nim.Niczego się nie wyrzekam.Można kogoś kochać słowami.. kochać oczami..I nie być razem..Ale wciąż być na ustach jak dopiero co wypowiedziane słowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ech gosc napisał:

Czasem to wszystko nie jest takie proste.Ja nie byłam w relacji z tym Panem..autor chyba też nie był w relacji z tą Panią,skoro sam pisał nie dostał szansy..Ale ja zachowuje w pamięci wszystko,co związane z Nim.Niczego się nie wyrzekam.Można kogoś kochać słowami.. kochać oczami..I nie być razem..Ale wciąż być na ustach jak dopiero co wypowiedziane słowo. 

Tu autor, niby miałem tu już nie pisac, ale jednak. Ależ pieknie to zostało ujęto , właśnie tak jest . Teraz czemu nie walczę ? Bo już nic nie mam do powiedzenia , walczyłem kiedyś , nic z tego. Tak bywa. Tak jak pisałem to była milosc zakazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tu autor, niby miałem tu już nie pisac, ale jednak. Ależ pieknie to zostało ujęto , właśnie tak jest . Teraz czemu nie walczę ? Bo już nic nie mam do powiedzenia , walczyłem kiedyś , nic z tego. Tak bywa. Tak jak pisałem to była milosc zakazana. 

Widzisz autorze..gdyby w moim przypadku ktoś zaczął dopiero mówić to...jak śpiewała Anita Lipnicka ...

To nie jest sen
rzeczy naprawdę dzieją się
Stoisz czy biegniesz dotykają Cię
z każdą chwilą

Możesz rzeźbić je palcami,
możesz zmieniać je słowami
Los srebrzy się u Twoich stóp
królujesz mu

Wszystko się może zdarzyć
gdy głowa pełna marzeń
gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz
wszystko może zdarzyć się

Wszystko się może zdarzyć
gdy serce pełne wiary
gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz
wszystko może zdarzyć się

To nie jest sen
rzeczy naprawdę dzieją się
armią kolorów otaczają Cię
z każdej strony

Otwórz oczy rozłóż ręce
by nazbierać jak najwięcej
Podpisuj dni…

Pozdrawiam wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×