Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ilu mieliście partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość Eddie

6 z tego 4 analnie i 2 fisting . Teraz zona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tygodniowo, miesięcznie, rocznie, czy w całej dotychczasowej "karierze' ? "D ... przy dzisiejszym systemie nauczania większość umie liczyć tylko do trzech :DDDD

Edukację skończyłam dawno, więc możemy śmiało założyć, że bez zająknięcia umiem liczyć do czterech. Niech będzie moja strata. 😉 Reszta jest bez znaczenia. Może tylko daje jakiś ogólny pogląd na temat własnych potrzeb i możliwości partnerów. Chociaż kolejnego nigdy nie mierzę miarą poprzednich. Nie rozumiem czemu dorośli ludzie upierają się przy tym, że lepiej jest mieć jednego kochanka przez całe życie. To nie leży w naszej naturze, niczemu nie służy. Chyba, że jest wysoko punktowane w niebie, to zwracam honor. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

8 pan mialem przyjemnosc wybzykac. Nie wiem czy to duzo czy malo :)

Facet po 50 -ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.03.2019 o 11:10, Gość Facet napisał:

8 pan mialem przyjemnosc wybzykac. Nie wiem czy to duzo czy malo :)

Facet po 50 -ce.

55-latka, jak do tej pory miałam 32, szkoda że nie zaczęłam wcześniej, niektóre koleżanki mają więcej doświadczeń ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

12 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

 Niiisia nie pytaj ile mam lat, powiem ci szczerą prawdę. Nie wiem jak mam to napisać zebys uwierzyła. Hm coś powyżej 40 kobiet, w tym ani jednej prostytutki. To wszystkie które krócej lub dłużej znałem, nie mówię o dwugodzinnej znajomości, towaru nieznajomego pochodzenia nie ruszam. Wiem kawał łajdaka, uspokoiłem się już trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko

Kilkanaście różnego kalibru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
57 minut temu, Niiisia25 napisał:

Znam i takich, spokojnie. Nic nadzwyczajnego u faceta. 

Ile wspomnień i to jakich :D Łapię się juz na tym ze imiona mi się mylą. Mimo wszystko chyba lepiej bym się czuł gdyby to było 5-6 max.8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewięciu. 

W czterech byłam bez pamięci zakochana. Dwóch na imprezach przytrafiło się bez zobowiązań.  Dwóch tak wyszło, byli we mnie zakochani i w końcu dałam im szansę,  ale to były krótkie związki. Za jednego wyszłam za mąż i jesteśmy razem do dzisiaj. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Niiisia25 napisał:

Bardzo dużo jak na kobietę 😕

Dlaczego tak uważasz? Zawsze miałam duży temperament, a że jestem atrakcyjna to zawsze też miałam grono adoratorow. Gdybym szła do łóżka z każdym chętnym  to byłoby ich z 90. Cnotę straciłam w wieku 17 lat, a męża poznałam w wieku 26 lat. Przez dziewięć lat miałam więc tylko 8 partnerów seksualnych, to nawet nie jeden rocznie. Odkąd jestem z mężem nie miałam już innego mężczyzny, a jesteśmy razem 13 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niiisia25 napisał:

Tylko jak wytłumaczyć fakt, że sami do mnie piszą na privy.... Ja nie muszę już do nikogo pisać. 🙂

A ja tam potwierdzam, sam napisalem I nie zaluje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Mężczyzna napisał:

Skoro lubisz takie, które z KAŻDYM piszą i pewnie z każdym pójdą, twoja sprawa. Większość jednak ma jakieś granice i nie zadaje się z "kobietami" co zamiast cipki mają wycieraczkę.

 

1 minutę temu, Gość Hłehłe napisał:

Pewnie dobrze daje na privku😉

Jezeli ktos pisze ze jakas osoba daje na privie to jest to troche dziwne, gdyz nie da sie dac na odleglosc, a to ze podoba mi sie rozmowa to tak moja sprawa, nie wazne co lubie I z kim, wazne ze dobrze mi sie rozmawia I tyle, dziekuje dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Over wylogowana

2 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Over wylogowana napisał:

2 😉

Autoryzuję 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Bardzo dużo jak na kobietę 😕

Ja 28 i jestem kobietą. Wiem, szelma i łajdak byłam  😕  Teraz jestem porządna  😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, panama25 napisał:

Super avatarek🙂

Dzięki :)Jest oddaniem mojej osobowości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Over napisał:

Dzięki :)Jest oddaniem mojej osobowości 😉

Naprawdę świetny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ja 28 i jestem kobietą. Wiem, szelma i łajdak byłam  😕  Teraz jestem porządna  😋

Tyle   że to nie do ciebie było.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skrytykował mnie. Tamta podszywa się nie wiadomo dlaczego. Ja jednak nie rozumiem opinii dużo jak na kobietę. Ciemnogród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Tyle   że to nie do ciebie było.  

Co nie do mnie? Odpowiedziałam na pytanie w temacie. Pytanie do wszystkich więc się nie czepiaj i nie myśl sobie, że jesteś na wyłączność, zołzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie dlatego, że zacytowałaś odpowiedź do kogoś innego zamiast sensownie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pewnie dlatego, że zacytowałaś odpowiedź do kogoś innego zamiast sensownie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie. 

Może masz rację. Z tym, że odniosłam się też do osoby, która miała mniej niż 28 a jednak wg kogoś to dużo. No jak widać są gorsze rozwiązłe szelmy. Ja  😕

 Odpowiedziałam sensownie, też się czepiasz  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Może masz rację. Z tym, że odniosłam się też do osoby, która miała mniej niż 28 a jednak wg kogoś to dużo. No jak widać są gorsze rozwiązłe szelmy. Ja  😕

 Odpowiedziałam sensownie, też się czepiasz  😕

A to wybacz, myślałam,  że 28 to wiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A to wybacz, myślałam,  że 28 to wiek:D

Wybaczam tylko nie śmiej się z łaski swojej   : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie rozumiem dlaczego kobiety robią to kobietom. Wymyślają jakieś schematy typu tańczę na rurze, mam zajebisty temperament, zapraszają byle kogo na priv, ale jak coś do czego przychodzi to najlepiej jeden partner lub dwóch. Inaczej co? ...? I co to znaczy jak na kobietę? To facet może mieć kilka partnetek, a kobieta całe życie powinna strzec cnoty? Dzisiejsze kobiety są pewne siebie, są wykształcone,  samowystarczalne, znają rożne metody antykoncepcyjne,  a wciąż wedlug niektórych po prostu puszczają się jeśli mają więcej partnerów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda

facet, 28 lat, po dwudziestej przestałem liczyć.

seks od 15 r z, wychodzi średnio jedna co trzy miesiące... ale polacy to boja sie duzych liczb i wierza tak samo jak w diesle ktore maja 20 lat i 160 000 km przebiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Kobieta 36 lat - 9 mężczyzn,  w tym 3 związki. Co najmniej trzechej żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×