Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam już dość

Mam 24 lata i nigdy się nie całowałam

Polecane posty

Gość Pyłek
4 godziny temu, pochopna napisał:

No, kto podbije stawkę?

Mój współlokator ma prawie 30 i nigdy tego nie robił. Typowy nerd, siedzi tylko na komputerze i rzadko kiedy wychodzi z domu, chociaż przystojny jest i porządny, no i niegłupi, czasem mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
8 godzin temu, pochopna napisał:

No, kto podbije stawkę?

28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHA
Dnia 9.04.2019 o 16:00, Gość Pyłek napisał:

Mój współlokator ma prawie 30 i nigdy tego nie robił. Typowy nerd, siedzi tylko na komputerze i rzadko kiedy wychodzi z domu, chociaż przystojny jest i porządny, no i niegłupi, czasem mi go szkoda

To sama go pocałuj. Wtedy odhaczy pocałunek i wyjdzie z tego grona przegrywów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.03.2019 o 22:13, Gość Mam już dość napisał:

W lipcu będę miała 25 lat.. Nigdy nie miałam chłopaka, nigdy się nie całowałam, nawet jednego, niewinnego buziaka w przedszkolu nie było.. Nie wiem, czy to normalne, bo większość moich koleżanek całowała się w wieku przedszkolnym lub w podstawówce, pierwszego chłopaka też miały w podstawówce, a ru*ły się [za przeproszeniem] w liceum. Nazywają mnie "cnotką niewydymką" i strasznie źle się z tym czuje.. Niby nic na siłę, ale dziwnie się czuję z tym faktem. To normalne w moim wieku?

Ja mam prawie 20 lat i też nigdy się nie całowałem.Ostatnio coś się zmieniło i niecierpliwie się kiedy to nastąpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polsce im dlużej dziewictwo trzymasz tym większy wstyd. Większosć gimnazjalistek ma za sobą seks, a co dopiero pocałunek. Zależy od kraju. U nas istnieje ciemnogród i nieliczenie się z potrzebami oraz uczuciami innych. W Japonii, to że nie masz doświadczenia by nie dziwiło. U nas dziwi 30 letnia singielka, także o czym my mówimy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość00
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mam prawie 20 lat i też nigdy się nie całowałem.Ostatnio coś się zmieniło i niecierpliwie się kiedy to nastąpi. 

Koniecznie daj znać jak było, jak już to nastąpi!:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość00 napisał:

Koniecznie daj znać jak było, jak już to nastąpi!:) 

Ok będę się starał ale jak bym bardzo chciał to pewnie tak szybko nie nastąpi ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

20 jeszcze zrozumiem - brak szczęścia itd, ale 25????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijo

W tym wyścigu tandety, pustactwa i jednoczesnego kurestwa miło jest przeczytać, że ktoś ma coś w głowie 😊 Autorko mam nadzieję, że na kogoś normalnego😉 

Ja tam jakieś drobne/większe pocałunki za sobą ale bogatsze doświadczenie to ma pierwszy lepszy gimbus😅 Czy to dobrze nie wiem ale przecież nie będę się ciąć czy zadreczac z tego powodu. 

Mam 24 lata. Żyje się dalej 😉😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 8.04.2019 o 05:25, Gość Hmm napisał:

Nie rozumiem jak tak można. Jesteście aseksualni? Nie czujecie pociągu?

jak mezczyzna pozwolilby sie poznac, zbudowac wiez emocjonalna to chyba bym poczula, ale wiekszosc od poczatku chce fajerwerków emocji, calowania i dotykania. Wiem, ze nie jestem aseksualna, bo pragnelam zajetego przyjaciela, z ktorym mialam po prostu fajna relacje i nie naciskal mnie na nic bo mial dziewczyne przeciez. Z tego co czytalam, to jestem demiseksualna, tzn pozadanie pojawia sie u mnie po stworzeniu więzi. Chyba jestem zbyt brzydka, zeby jakis mezczyzna chcial mnie najpierw dobrze poznac, nie az tak warta ich staran czy cos 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie

Dla mnie takie czekanie to piękna sprawa. Żałuję, że sama tak wcześnie zaczęłam swoje życie uczuciowe i dopuściłam do intymnych sytuacji. Wchodzenie w bliższe relacje w wieku nastoletnim nie jest dobre. Wolałabym mieć te 24 lata i nigdy nic, niż w tym wieku być już po przejściach. Pomyślcie, że wszystko dopiero przed wami i przynajmniej będziecie bardziej świadome niż mając te 16 lat buzując z hormonów. Skoro tego nie zrobiłyście to też z byle kim nie chciałyście, prawda? A więc życzę wam kogoś wyjątkowego, żebyście odetchnęły i powiedziały, że warto było czekać. A facetów w tym wieku jeszcze bardziej szanuję, bo na nich ciąży jeszcze większa presja, której się nie poddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goiść
Dnia 10.04.2019 o 18:07, Gość HAHAHAHA napisał:

To sama go pocałuj. Wtedy odhaczy pocałunek i wyjdzie z tego grona przegrywów.

 

w tym wieku sam pocałunek już nie wystarczy, żeby wyszedł z grona przegrywów 30 letni facet powinien pierwszą inicjację seksualną mieć już dawno za sobą, jeżeli ma mu pomóc niech zrobi to w calości:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUJDA
22 godziny temu, Gość Dla mnie napisał:

Dla mnie takie czekanie to piękna sprawa. Żałuję, że sama tak wcześnie zaczęłam swoje życie uczuciowe i dopuściłam do intymnych sytuacji. Wchodzenie w bliższe relacje w wieku nastoletnim nie jest dobre. Wolałabym mieć te 24 lata i nigdy nic, niż w tym wieku być już po przejściach. Pomyślcie, że wszystko dopiero przed wami i przynajmniej będziecie bardziej świadome niż mając te 16 lat buzując z hormonów. Skoro tego nie zrobiłyście to też z byle kim nie chciałyście, prawda? A więc życzę wam kogoś wyjątkowego, żebyście odetchnęły i powiedziały, że warto było czekać. A facetów w tym wieku jeszcze bardziej szanuję, bo na nich ciąży jeszcze większa presja, której się nie poddali.

Ale pieprzenie.... młodość jest najlepsza i później najlepiej się ją wspomina, w tym właśnie te szczeniackie miłości i wybryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez obaw, młoda jeszcze jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piki

Jak tam kontakty z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;')))

Najlepsze lata już za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh9
Dnia 9.04.2019 o 11:15, pochopna napisał:

No, kto podbije stawkę?

Niestety ja, 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Dla mnie to plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość19

Wiem co czujesz:( mam to samo, chociaż jestem dwa lata młodsza od ciebie. Ja chyba nie umiem żyć w społeczeństwie,. a co dopiero mówić o posiadaniu faceta.. nawet sobie siebie nie wyobrażam u boku kogoś. Im jestem starsza tym mi gorzej, zaczynają pojawiać się myśli samobójcze:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita
Dnia 25.03.2019 o 22:13, Gość Mam już dość napisał:

W lipcu będę miała 25 lat.. Nigdy nie miałam chłopaka, nigdy się nie całowałam, nawet jednego, niewinnego buziaka w przedszkolu nie było.. Nie wiem, czy to normalne, bo większość moich koleżanek całowała się w wieku przedszkolnym lub w podstawówce, pierwszego chłopaka też miały w podstawówce, a ru*ły się [za przeproszeniem] w liceum. Nazywają mnie "cnotką niewydymką" i strasznie źle się z tym czuje.. Niby nic na siłę, ale dziwnie się czuję z tym faktem. To normalne w moim wieku?

A ja w lipcu będę miała 27 lat. Od roku mam chłopaka, od wakacji pieszczoty a pierwszy raz miałam w styczniu. Też uważałam, że to późno, że jestem dziwna itp. Do czasu aż poznałam mojego chłopaka. Bardzo się ucieszył, że wcześniej tego nie robiłam. Nie mieliśmy lekko na początku, ale to tylko wzmocniło nasze uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noi

Co to za problem znaleźć kogoś z kim mogłabyś to zrobić? Szukasz problemów na siłę.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giść
7 godzin temu, Gość Gość19 napisał:

Wiem co czujesz:( mam to samo, chociaż jestem dwa lata młodsza od ciebie. Ja chyba nie umiem żyć w społeczeństwie,. a co dopiero mówić o posiadaniu faceta.. nawet sobie siebie nie wyobrażam u boku kogoś. Im jestem starsza tym mi gorzej, zaczynają pojawiać się myśli samobójcze:(((

Myśli samobójcze z takiego powodu hahah oj drogie dzieci. Dobra rada; jeśli tak ci(i innym) to przeszkadza, to Idźcie do klubu, wypatrzcie jakiegoś miłego, ładnego chłopaka, pocałujcie(i co tam jeszcze chcecie z nim robić) i po problemie. Ale zgaduję że nie o to wam chodzi. Nikt wam miłości nie postawi na drodze, bo tego akurat chcecie. Niektórzy czekają krócej, niektórzy dłużej, a skoro zabawa was nie interesuje, to czego oczekujecie po tych żalach. Albo spróbujecie nabrać doświadczenia, spotykać z facetami metodą prób i błędów, albo nadal czekajcie na to "COŚ" i tego "KOGOŚ". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poter

Wyslij fotke to ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

z Tobą jest wszystko ok, znajdziesz jeszcze chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie

ja miałam 25 lat jak pierwszy raz się całowałam. myślałam że mnie to już nie spotka, a jednak:))) wiec nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.04.2019 o 03:58, Gość Gość napisał:

z Tobą jest wszystko ok, znajdziesz jeszcze chłopaka

nie oszukujcie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TelAwiw

Ja mam 22 i jeszcze nigdy. Okazję miałem w wieku 15 lat z koleżanką z gimnazjum oraz później w wieku 16 lat na obozie... zmarnowałem obie okazje, przez nieśmiałość... do teraz z żadną się nie całowałem o żadnej nie przytulałem, a mam już 22 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
7 godzin temu, Gość TelAwiw napisał:

Ja mam 22 i jeszcze nigdy. Okazję miałem w wieku 15 lat z koleżanką z gimnazjum oraz później w wieku 16 lat na obozie... zmarnowałem obie okazje, przez nieśmiałość... do teraz z żadną się nie całowałem o żadnej nie przytulałem, a mam już 22 lata...

Jakbym czytał o sobie. Ja po raz pierwszy całowałem się z dziewczyną gdy miałem 22 lata. Miałem wcześniej okazje, ale zmarnowałem je z powodu przesadnej, wręcz chorobliwej nieśmiałości. Gdy miałem 18 lat zmarnowałem dwie okazje. Kolejne  dwie okazje nadarzyły się gdy miałem lat 20.Te też oczywiście zmarnowałem. Na kolejną okazję czekałem znowu dwa lata. Powiedziałem sobie "teraz albo nigdy". Wiedziałem, że gdy znowu stchórzę, kolejna okazja może już nigdy nie nadejść. Przełamałem się. Przeżyłem cudowne chwile z piękną dziewczyną. Wiele bym wtedy oddał aby móc cofnąć czas i wykorzystać wcześniejsze stracone okazje - odzyskać utracone piękne chwile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDAS
4 godziny temu, Gość Alf napisał:

Jakbym czytał o sobie. Ja po raz pierwszy całowałem się z dziewczyną gdy miałem 22 lata. Miałem wcześniej okazje, ale zmarnowałem je z powodu przesadnej, wręcz chorobliwej nieśmiałości. Gdy miałem 18 lat zmarnowałem dwie okazje. Kolejne  dwie okazje nadarzyły się gdy miałem lat 20.Te też oczywiście zmarnowałem. Na kolejną okazję czekałem znowu dwa lata. Powiedziałem sobie "teraz albo nigdy". Wiedziałem, że gdy znowu stchórzę, kolejna okazja może już nigdy nie nadejść. Przełamałem się. Przeżyłem cudowne chwile z piękną dziewczyną. Wiele bym wtedy oddał aby móc cofnąć czas i wykorzystać wcześniejsze stracone okazje - odzyskać utracone piękne chwile. 

daj jakąś poradę dla nieśmiłych stulejarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×