Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam już dość

Mam 24 lata i nigdy się nie całowałam

Polecane posty

Gość Gość

Chciałabym poznać nieśmiałego faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstydliwy
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chciałabym poznać nieśmiałego faceta 

Chcesz mój numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldy

Facet myślący o tobie poważnie to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Dnia 26.03.2019 o 15:25, Gość Gosc napisał:

Ja znowu od przedszkola mialam chlipakow i zmieniam ich jak rekawiczki w dodatku jestem wybredna i co 5 chlopak mi sie podoba, nie wiem dlaczego. Nie umialabym byc z jakims odpychajacym brzydalem a z tego co widze wiekszosc ludzi nie wybrzydza i bierze co sie nawinie pod nogi ale ja tak nie potrafię, bo jakbym miala miec brzydala to bym go zdradzala hah

Ale pustaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Dnia 3.04.2019 o 23:57, Gość tikikiki napisał:

chyba już za nimi , sorry ale to chore i muszą mieć problem w życiu ze społeczeństwem innej opcji nie widzę

Chora to jesteś ty. W dodatku ograniczona. Nie każdy idzie się lizać z byle kim w wieku 15 lat i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Dnia 3.04.2019 o 23:57, Gość tikikiki napisał:

chyba już za nimi , sorry ale to chore i muszą mieć problem w życiu ze społeczeństwem innej opcji nie widzę

Chora to jesteś ty. W dodatku ograniczona. Nie każdy idzie się lizać z byle kim w wieku 15 lat i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noo
13 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Chora to jesteś ty. W dodatku ograniczona. Nie każdy idzie się lizać z byle kim w wieku 15 lat i co w tym złego?

pomiędzy lizaniem się z byle kim w wieku 15 lat, a niecałowaniem i brakiem jakiegokolwiek najmniejszego kontaktu z płcią przeciwną w wieku 24 lat - istnieje spora przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też

Up:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona

trochę to dziwne, czy wy nie nawiązujecie znajomości z ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkonia
4 godziny temu, Gość zdziwiona napisał:

trochę to dziwne, czy wy nie nawiązujecie znajomości z ludźmi?

Nie wiem co poniektórych tak dziwi, ale nie każdy w młodym wieku od razu trafia na osobę z którą chce to zrobić, nie trzeba być wyalienowanym. Są różni ludzie, różne potrzeby, różne powody. Co jest złego w braku doświadczenia? Ja będąc w szkole średniej byłam nieśmiała i nie interesowałam się jeszcze takimi rzeczami. Na studia nie poszłam. Obracam się w damskim gronie, jestem spokojna i niewiele imprezuję, a nawet jeśli imprezowałabym, to jednorazowe przygody, czy całowanie się z nieznajomym nie wchodzi w grę, taka niestety jestem, że takie rzeczy mnie odpychają i nie jestem w stanie wymusić w sobie chęci obcowania z kimś bez uprzedniego pojawienia się uczuć, nie jestem spontaniczna. Pewnie gdybym była bardziej rozrywkowa, miałabym większą szansę poznać kogoś i dać się poznać, ale niestety lubię swój tryb życia i nie chce usilnie robić coś wbrew sobie, by zwiększyć szansę na poznanie faceta. Było kilka sytuacji, kiedy mogłam to zrobić, ale nie czułam tego i przykro mi, że nie przeżyłam jeszcze pierwszej miłości, ale nie żałuję, po prostu nie spotkałam nikogo na mojej drodze, ale mam nadzieję, że jeszcze spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
14 godzin temu, Gość zdziwiona napisał:

trochę to dziwne, czy wy nie nawiązujecie znajomości z ludźmi?

No ja na przykład nie nawiązuję. Chcę, ale ludzie mnie nie lubią, mimo że jestem otwarty i pomocny, mam zainteresowania i poczucie humoru. Mimo to ludzie nie chcą mnie poznać ani ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria
Dnia 5.05.2019 o 12:11, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

No ja na przykład nie nawiązuję. Chcę, ale ludzie mnie nie lubią, mimo że jestem otwarty i pomocny, mam zainteresowania i poczucie humoru. Mimo to ludzie nie chcą mnie poznać ani ze mną rozmawiać.

może za dużo narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
2 godziny temu, Gość Daria napisał:

może za dużo narzekasz?

No właśnie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
11 godzin temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

No właśnie w ogóle.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

No właśnie w ogóle.

Jeżeli jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony i co najważniejsze(!) próbujesz/ starasz się poznawać ludzi, to naprawdę jest niemożliwe, abyś był nieustannie przez każdego odrzucany.

Albo w drugą stronę i jesteś przesadnie miły/pretensjonalny/sztuczny/nieszczery? ale nawet tacy ludzie, gdy próbują to nawiązują znajomości.

A może robisz pierwszy krok, ale potem jesteś pasywny?

Opisz w jaki sposób próbujesz poznawać ludzi i jak oni się zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPP
Dnia 8.05.2019 o 00:52, Gość gość napisał:

Jeżeli jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony i co najważniejsze(!) próbujesz/ starasz się poznawać ludzi, to naprawdę jest niemożliwe, abyś był nieustannie przez każdego odrzucany.

Albo w drugą stronę i jesteś przesadnie miły/pretensjonalny/sztuczny/nieszczery? ale nawet tacy ludzie, gdy próbują to nawiązują znajomości.

A może robisz pierwszy krok, ale potem jesteś pasywny?

Opisz w jaki sposób próbujesz poznawać ludzi i jak oni się zachowują?

!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaconiak

Z doświadczenia powiem , że im później tym gorzej się przełamać i w jakikolwiek związek wejść, człowiek się przyzwyczaja do tego że jest sam , znaczna część takich osób zostaje już wiecznymi singlami  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscxx

Nie ma już dla was nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
4 godziny temu, Gość Goscxx napisał:

Nie ma już dla was nadziei

Wiem 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 22lata i też nigdy żadnego chłopaka. Nie widzę sensu w nawiązywaniu znajomości "na siłę" byleby tylko kogoś mieć, bo tak. Po co robić nadzieję temu drugiemu człowiekowi, skoro czuje się że to nie jest to. 

Na każdego przyjdzie czas. Np moi rodzice poznali się w wieku 25 lat oboje, byli swoimi pierwszymi partnerami i do tej pory są razem. Ciocia to miała chyba nawet 33 lata jak miała pierwszego faceta a teraz ma rodzinę, dzieci z nim itp.

A więc nie ma się co spieszyć i brać byle co na siłę a później cierpieć przez niedopasowanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też, ale mi w sumie z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 11.04.2019 o 01:22, Gość Gość napisał:

W Polsce im dlużej dziewictwo trzymasz tym większy wstyd. Większosć gimnazjalistek ma za sobą seks, a co dopiero pocałunek. Zależy od kraju. U nas istnieje ciemnogród i nieliczenie się z potrzebami oraz uczuciami innych. W Japonii, to że nie masz doświadczenia by nie dziwiło. U nas dziwi 30 letnia singielka, także o czym my mówimy.......

Ale zauważ w jakich okolicznościach gimnazjalistki mają seks, większość się sprzedaje za pieniadze, to jest chore. Naprawde maja sie czym szczycić?? To wstyd i hańba bo traktują siebie jak zwykła prostytute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
Dnia 15.05.2019 o 02:04, Gość Jaconiak napisał:

Z doświadczenia powiem , że im później tym gorzej się przełamać i w jakikolwiek związek wejść, człowiek się przyzwyczaja do tego że jest sam , znaczna część takich osób zostaje już wiecznymi singlami  

Sama prawda. Jestem tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale zauważ w jakich okolicznościach gimnazjalistki mają seks, większość się sprzedaje za pieniadze, to jest chore.

Rozwiniesz? Bo to dosyć śmiała teza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Trump

Nie znasz dnia ani godziny. Masz lat 24 i nigdy się nie całowałaś. Za rok może być tak, że będziesz uprawiała już seks. U mnie tak było. Gdy miałem 22 lata to jeszcze się nie całowałem, a  cipkę i cycka na żywo widziałem tylko na plaży nudystów oraz na streap teasie.

Dwa lata później uprawiałem już seks z oralem włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważacie, że tacy ludzie są przegrani? Że stracili życie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź sobie prawiczka (nawet tu, pełno tutaj płaczących prawikow szukających nietknietych dziewczyn ) będziecie dla siebie pierwszymi i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
Dnia 8.05.2019 o 00:52, Gość gość napisał:

Jeżeli jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony i co najważniejsze(!) próbujesz/ starasz się poznawać ludzi, to naprawdę jest niemożliwe, abyś był nieustannie przez każdego odrzucany.

No właśnie jestem otwarty i pozytywnie nastawiony, zawsze inicjuję kontakt, a mimo to jestem odrzucany.

Dnia 8.05.2019 o 00:52, Gość gość napisał:

Albo w drugą stronę i jesteś przesadnie miły/pretensjonalny/sztuczny/nieszczery?

Nie.

Dnia 8.05.2019 o 00:52, Gość gość napisał:

A może robisz pierwszy krok, ale potem jesteś pasywny?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
6 godzin temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

No właśnie jestem otwarty i pozytywnie nastawiony, zawsze inicjuję kontakt, a mimo to jestem odrzucany.

Nie.

Nie.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×