Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdzieś tam ...

Szukam

Polecane posty

Gość Cichy

Kiedyś poznałem w necie fajną osobę.  Dużo pisaliśmy na @. To była bardzo bliska znajomość w sensie przyjaciółka - przyjaciel. Nigdy nie spotkaliśmy się na żywo, choć trwało to kilka lat. Dzieliła nas zbyt wielka odległość a poza tym mamy własne rodziny więc niema co kusić losu. To była bardzo bliska przyjaźń. Wiedzieliśmy o sobie i swoich rodzinach praktycznie wszystko.

Niestety z czasem coś się popsuło i stopniowo "ucichło". Ale ciepło to wspominam i cieszę się że na siebie trafiliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PGT

Więc określenie przyjaciel , przyjaciółką jest chyba w tym przypadku na wyrost skoro tak zakończyła się ta znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

To prawda nie wszyscy są złośliwi można naprawdę natrafić na bardzo wartościową osobę. Dla tachich ludzi warto tu przychodzić chociażby napisać. Miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Gość Cichy 🙂

· Owszem, to bardzo ładna historiai smutna bo Chyba nie ma osoby, której z niczym nie kojarzy się słowo rozstanie. Rozstajemy się z przedmiotami, ze starymi nawykami, rozstajemy się ze swoim pokojem, kiedy wyjeżdżamy na studia, no i rozstajemy się z ta osobą kochana. Współczuję Jest to czas trudny. Nagle znika osoba, która miała być kimś ważnym  (chyba, że ktoś wychodzi z założenia, że związek na jakiś czas ma sens, ale to już inny temat), znika radosc, osoba do której można było się przytulić itd. Pojawia się PUSTKA. Serce potrafi naprawdę boleć. Czujemy kamień, dosłownie kamień na sercu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo

Kazdy ma prawo do swojej opinii, piszecie na publicznym forum i z roznymi ocenami i wypowiedziami mamy tu doczynienia.

Dla jednej Pani jestes super gosc a dla innej nudny. 

Tobie tez nie kazda kobieta odpowiada ale mysle, ze z tym nudziarstwem to dotknela Twoj czuly punkt!!

Milego dnia Wam wszystkim!! Wiosna idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam
3 minuty temu, Gość Maja napisał:

To prawda nie wszyscy są złośliwi można naprawdę natrafić na bardzo wartościową osobę. Dla tachich ludzi warto tu przychodzić chociażby napisać. Miłego dnia. 

Maju zapewne tak , czasem można znaleźć taką prawdziwą perełkę 😉 ale to prawie z cudem graniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam
6 minut temu, Gość Weronika napisał:

Gość Cichy 🙂

· Owszem, to bardzo ładna historiai smutna bo Chyba nie ma osoby, której z niczym nie kojarzy się słowo rozstanie. Rozstajemy się z przedmiotami, ze starymi nawykami, rozstajemy się ze swoim pokojem, kiedy wyjeżdżamy na studia, no i rozstajemy się z ta osobą kochana. Współczuję Jest to czas trudny. Nagle znika osoba, która miała być kimś ważnym  (chyba, że ktoś wychodzi z założenia, że związek na jakiś czas ma sens, ale to już inny temat), znika radosc, osoba do której można było się przytulić itd. Pojawia się PUSTKA. Serce potrafi naprawdę boleć. Czujemy kamień, dosłownie kamień na sercu. 

 

Weroniko dlatego też napisałem że nigdy nie wiemy na kogo trafimy i jak nas potraktuje

2 minuty temu, Gość opo napisał:

Kazdy ma prawo do swojej opinii, piszecie na publicznym forum i z roznymi ocenami i wypowiedziami mamy tu doczynienia.

Dla jednej Pani jestes super gosc a dla innej nudny. 

Tobie tez nie kazda kobieta odpowiada ale mysle, ze z tym nudziarstwem to dotknela Twoj czuly punkt!!

Milego dnia Wam wszystkim!! Wiosna idzie!

Nie przejmuję się jej opiniami 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Przyjaźń to wielkie słowo trzeba o nią dbać, pielęgnować tak samo jak o miłość. Odległość stanowi delikatną przeszkodę, która jest do pokonania.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poi

Jak lubicie być posuwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja lubie ostry sex.

Ale dopiero od niedawna, moj nowy znajomy  tu na studiach wprowadza mnie w tajniki sexu. jest niezly.

A Ty jak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poi

No która lubi ostre rżnięcie przyznać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo

Twoimi opiniami tez sie nikt nie przejmuje, buhehehehe

To tyle co do "Twojego szacunku do innych", heheh

Sam sie pograzyles i nawet nie zauwazyles! hehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Widzę że już komuś przeszkadza mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy

Spokojnie ...

Nie rozstaliśmy się całkowicie. Po prostu jej przybyło obowiązków domowych do tego nowa praca i niema już tyle czasu na pisanie. Rozumiem to i nie próbuje się narzucać. 

Nadal mamy kontakt, choć teraz bardzo sporadyczny. 

Jest ok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam
2 minuty temu, Gość Ktoś tam napisał:

Widzę że już komuś przeszkadza mój temat

Jeśli razi Cię moja wypowiedź to odejdź

 

3 minuty temu, Gość opo napisał:

Twoimi opiniami tez sie nikt nie przejmuje, buhehehehe

To tyle co do "Twojego szacunku do innych", heheh

Sam sie pograzyles i nawet nie zauwazyles! hehehe

 

Jeśli razi Cię moja wypowiedź to odejdź , a jeśli chodzi o szacunek to dla Ciebie zrobiłem wyjątek 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
20 minut temu, Gość opo napisał:

Kazdy ma prawo do swojej opinii, piszecie na publicznym forum i z roznymi ocenami i wypowiedziami mamy tu doczynienia.

Dla jednej Pani jestes super gosc a dla innej nudny. 

Tobie tez nie kazda kobieta odpowiada ale mysle, ze z tym nudziarstwem to dotknela Twoj czuly punkt!!

Milego dnia Wam wszystkim!! Wiosna idzie!

Tak każdy ma prawo się wypowiadać, wyrażać swoją opinię. Jednak nikogo to nie upoważnia, żeby kogoś obrażać.. Wyzwiska jakie fruwaja na tematach, aż woła to się o pomstę do nieba..Trzeba trochę pomyśleć, że tam za szklanym ekranem jest żywy człowiek, który ma uczucia.. Wiem, że to forum jednak słowa potrafią ranić.. Poza tym jak się odnosimy do rozmówcy świadczy jedynie o nas samych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
9 minut temu, Gość Maja napisał:

Ja lubie ostry sex.

Ale dopiero od niedawna, moj nowy znajomy  tu na studiach wprowadza mnie w tajniki sexu. jest niezly.

A Ty jak lubisz?

O widzę że mój klon się odezwał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam
2 minuty temu, Gość Maja napisał:

Tak każdy ma prawo się wypowiadać, wyrażać swoją opinię. Jednak nikogo to nie upoważnia, żeby kogoś obrażać.. Wyzwiska jakie fruwaja na tematach, aż woła to się o pomstę do nieba..Trzeba trochę pomyśleć, że tam za szklanym ekranem jest żywy człowiek, który ma uczucia.. Wiem, że to forum jednak słowa potrafią ranić.. Poza tym jak się odnosimy do rozmówcy świadczy jedynie o nas samych..

Dokładnie Maju , i to jest tak jak napisałem na początku tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poi

Taki ... jak ty napewno nic nie napisze sam musiałeś zrobić przedruk hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
3 minuty temu, Gość Poi napisał:

Taki ... jak ty napewno nic nie napisze sam musiałeś zrobić przedruk hahaha

Słucham więc powiedz co masz ciekawego do zakomunikowania. Chętnie posłuchamy.. Doradzimy jeżeli będziesz oczywiście chciał.. Nic na siłę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru

Maju, idz i lekcje odrob. Poucz sie i nie udawaj starszej niz jestes.

Twoje porady nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Autor tematu sie pograzyl, jak przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

 przez ponad pare lat miałam najlepsza przyjaciolke która potrafiła mi zawsze doradzić, wesprzeć w smutku, po prostu była tam gdzieś i czasami a czasem bardzo często poświęcała mi swój czas.
Tylko niestety trzeba pamiętać, że gdy już dojdzie do spiecia trzeba zachować pełen dystans bo można urazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

Weronika to jestes taka zboczusia?

Ty zalozylas tamten temat?

ze ksiazki sobie w pipke wkladasz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
6 minut temu, Gość fru napisał:

Maju, idz i lekcje odrob. Poucz sie i nie udawaj starszej niz jestes.

Twoje porady nikt nie chce.

Jestem dojrzałą kobietą.. Rozumiem aluzje.. Mimo wszystko życzę miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam

Zakładając temat chciałem normalnie z kimś porozmawiać ale jak zwykle zaczyna się się hejt i drwiny , widzę że coraz więcej złości i obrażania i chyba bez sensu jest dalsza tu rozmowa jesli będzie miał ktoś ochotę normalnie porozmawiać , lubi pisać i dostawać listy , niech się odezwie na abis2017@wp.pl zawsze chętnie odpiszę , porozmawiam . To jest mój ostatni wpis bo rozmowa tu to jak kopanie się z koniem , dziękuję moim rozmówcom za poświęcony czas a tym którzy rozwalali temat gratuluję , znów są górą . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Troche to potrwalo zanim zrozumiales, ale zawsze lepiej pozno niz wcale.

Czytajac Twoje wypowiedzi watpie w to bardzo,ze jakach kobieta na poziomie do Ciebie napisze.

Jutro lub pojutrze znowu TU temat zalozysz.

Zreszta juz pare razy tu ten sam temat zakladales.

Ale zycze Ci powodzenia i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Maja 🙂

Nie przejmujemy się opinią innych trolli Zamiast po prostu żyć i pisac i robić to, co nam się podoba :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Tez odchodze to nie moj poziom tutaj na tym temacie.

I Tobie tez radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
2 minuty temu, Gość Maja napisał:

Tez odchodze to nie moj poziom tutaj na tym temacie.

I Tobie tez radze.

To odchodź kolonie im szybciej tym lepiej. 

P.S Nie masz odwagi się podpisać tylko kogoś podszywasz. To nazywa się tchórzostwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×