Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdzieś tam ...

Szukam

Polecane posty

Gość Cichy

Weronika przykro mi że cię to spotkało, naprawdę. Czasem tak bywa i nie mamy na to wpływu. Mimo że wobec tej osoby byłaś zawsze ok.

Niestety takie rzeczy się zdarzają. Ważne żebyś nie zamykała się teraz na cały świat. Jutro wstanie nowy dzień, zaświeci słońce i nie będzie juz tak ponuro jak teraz. 

Trzymaj się.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgosc
10 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Mam, to samo dowiedziałam się przez przypadek,  że on mnie zdradził. Zobaczyłam, jak pisze na tu z inną 

Pierdziel ch... ja nie powinnas  przejmować się Prawdopodobnie teraz tego nie rozumie 
Pewnego dnia zda sobie sprawę z wielkości poniesionej straty wiem to  Przypomni sobie pierwszy dzień,w którym Cię spotkał. Kiedy zobaczył Twój uśmiech i chciał poznać Twoje imię. Wspomni również dni kiedy po raz pierwszy  jego serce zaczęło mocniej bic 
Wtedy też przypomni sobie, że to on to zakończył. To, że on to zniszczył. Że był tym, który przestał o to dbać. Który kochał mniej. Tym, który pomyślał, że musi rozwinąć skrzydła bez Ciebie. I wtedy też zobaczy w myślach Twoją twarz, kiedy powiedział: "to koniec". Będzie spoglądał wstecz na dni które minęły .     
Wtedy też przypomni sobie, że to on to zakończył. To, że on to zniszczył. Że był tym, który przestał o to dbać. Który kochał mniej. Tym, który pomyślał, że musi rozwinąć skrzydła bez Ciebie. I wtedy też zobaczy w myślach Twoją twarz, kiedy powiedział: "to koniec". Będzie spoglądał wstecz na dni które minęły. Dni spędzone z uśmiechem. Wróci do najlepszych chwil z Toba wiem bo ja Zrobiłem najgorszą rzecz, jaką można sobie wyobrazić. Nie ma na to żadnego wytłumaczenia i usprawiedliwienia JĄ  stracilem  za sz mate  :(((  zdradzala

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgosc

 przejść post nie chcial 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zostaw go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćOna

Czy autor nadal szuka, czy już znalazł? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

A co swedzi cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość GośćOna napisał:

Czy autor nadal szuka, czy już znalazł? 😉

Szuka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćOna
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Szuka 🙂

To niech poda maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

panzkafe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe

facet ty masz pecha

tyle lat sie tu oglaszasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2019 o 08:16, Gość Weronika napisał:

Cześć Kochani 🙂

 

Myślę, że fajnie byłoby nawiązać znajomość poprzez maile. Mam dosyć urywkowych, powierzchownych kontaktów Może znajdzie się ktoś, kto uważa podobnie:)Sadze ze @ jest pewna magia. To swoiste dzielenie się sobą (ile można przekazać samym listem nie tylko poprzez treść, ale i przez jego materię!) i swoimi przeżyciami z drugą osobą. Dla mnie listy @ zawsze były bardzo cenne, samo wracanie do tych dawnych jest czymś po prostu pięknym. A i samo oczekiwanie na przyjście  @jest niezwykle miłym uczuciem. Chyba jakoś bardziej docenia się to, na co trzeba poczekać:) Teraz narzekam na to, że nie mam z kim pisać, ponieważ nikt nie ma ochoty kontynuować chyba tego zwyczaju, zaprzyjaznie się z ludźmi. Uśmiechnięta dojrzała. 

Pozdrawiam 🙂

Właściwie to co do tego wszystkiego jestem tego samego zdania. Lubię i chętnie bym poprowadził jakąś znajomość pisząc mejle. Już zrobiło się męczące pisanie na piv na forum, jakiś komunikatorach  meseńdżerach, snapach i kto go tam wie co jeszcze na biegu wymyślili. Jeżeli masz ochotę się podam Ci adres  lub  Ty mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×