Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak można mieć tylko jednego partnera w calym swoim zyciu, przeciez to nienormalne bo nie ma sie zadnego porownania

Polecane posty

Gość ...
6 minut temu, Gość gość napisał:

ty już się nie tłumacz, wszyscy wiedzą, z jakiej jesteś patoli, typowa karyna.

A zdziwisz sie bo akurat nie jestem karyna :) Nawet na pielgrzymki jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ułomna jesteś ty, kijem bym nie tknął, bo bałbym się zarazę złapać.

A skąd znowu przekonanie że to ty decydujesz czy byś tknal jakaś kijem czy nie? Skończ trolowac poyebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sodoma gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja wole mieć idealną więź emocjonalną... wiem, dla ciebie za trudne słowo.

Ale ja z nim mam więź emocjonalna. Łączy nas charakter, usposobienie, wspolne pasje i cele. Do tego mega pożadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość ... napisał:

Przesadzacie. Jeśli dla kobiety seks jest ważny w zwiazku to jest ku//////rwa?? No wolne żarty. Nie uprawiałąm seksu przez 2 lata od rozstania a mogłam wtedy korzystac z przygodnego seksu. Tak samo nigdy nie zdradzalam. Jestem porządna ale lubie seks i tyle. Nie byłabym np z facetem z którym seks mi sie nie podoba ale za to ma kase i dobre warunki.... Wiele kobiet tak robi i dla mnie to jest bardziej kur////ewskie. Ja wole miec dobry seks z idealnym mezczyzna i zyc nawet pod mostem

Wiesz, ja też bardzo lubię seks z moim mężem, ale na tym świat się nie kończy. My wspólnie prowadzimy dom, jesteśmy mocno związani emocjonalnie, wspieramy się we wszystkim. Pracujemy oboje, oboje zarabiamy, to nie kwestia pieniędzy nawet. Z nim mogłabym żyć pod mostem, i nawet gdyby nasz seks nie był idealny, nadal bym go kochała i to z nim chciałabym być, bo na seksie świat się nie kończy, a związek to coś więcej niż tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A skąd znowu przekonanie że to ty decydujesz czy byś tknal jakaś kijem czy nie? Skończ trolowac poyebie. 

na ciebie to nawet bym się nie wyrzygał, bo szkoda rzygowin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Sodoma gomora

kyrje elejson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wiesz, ja też bardzo lubię seks z moim mężem, ale na tym świat się nie kończy. My wspólnie prowadzimy dom, jesteśmy mocno związani emocjonalnie, wspieramy się we wszystkim. Pracujemy oboje, oboje zarabiamy, to nie kwestia pieniędzy nawet. Z nim mogłabym żyć pod mostem, i nawet gdyby nasz seks nie był idealny, nadal bym go kochała i to z nim chciałabym być, bo na seksie świat się nie kończy, a związek to coś więcej niż tylko seks.

Owszem więcej ale nie ludz się że twój mąż podziela twoje zdanie i gdyby miał to raz na pół roku to by nie szukał na boku bo przecież nie seks jest najważniejszy...tak tylko kobiety rozumuja a później płacz bo zdradził. Poza tym wyzywacie kobietę jak jakiejś pièrdolniete dewoty jakby co najmniej się za pieniądze puszczala. ŻAŁOSNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

A ciekawe ile Joeri miał dziewczyn XD

Weź, Belgijki są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wiesz, ja też bardzo lubię seks z moim mężem, ale na tym świat się nie kończy. My wspólnie prowadzimy dom, jesteśmy mocno związani emocjonalnie, wspieramy się we wszystkim. Pracujemy oboje, oboje zarabiamy, to nie kwestia pieniędzy nawet. Z nim mogłabym żyć pod mostem, i nawet gdyby nasz seks nie był idealny, nadal bym go kochała i to z nim chciałabym być, bo na seksie świat się nie kończy, a związek to coś więcej niż tylko seks.

JA mam dokładnie to samo. Temat dotyczył seksu wiec tylko o seksie napisałam ale to logiczneze łacza nas inne rzeczy równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Owszem więcej ale nie ludz się że twój mąż podziela twoje zdanie i gdyby miał to raz na pół roku to by nie szukał na boku bo przecież nie seks jest najważniejszy...tak tylko kobiety rozumuja a później płacz bo zdradził. Poza tym wyzywacie kobietę jak jakiejś pièrdolniete dewoty jakby co najmniej się za pieniądze puszczala. ŻAŁOSNE 

Ty mojego starego nie znasz, nie wypowiadaj się. 😛 zanim mnie poznał, żył sam przez długi czas, i z nikim się nie spotykał na seksy. No ale on ma więcej lat niż Ty, jest dorosłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Weź, Belgijki są brzydkie.

O NIE PRZESADZAJ DOBRA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

kyrje elejson.

E weźcie, co się w tym temacie porobiło, gównoburza jakaś. Jak nie od ku/rew się wyzywają, to od dewot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSc

Nie wyobrażam sobie zeby moj przyszly mąż był kłoda w łóżku, wiadomo to nie jest najwyżniejsze ale no nie oszukujmy się żeby chociaż umiał jakoś zaskoczyć zeby w najgorszym przypadku niewiało nudą, bo co wtedy kobieta ma zrobic w takiej sytuacji jak nie bedzie w pełni zadowolona hm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ty mojego starego nie znasz, nie wypowiadaj się. 😛 zanim mnie poznał, żył sam przez długi czas, i z nikim się nie spotykał na seksy. No ale on ma więcej lat niż Ty, jest dorosłym człowiekiem.

Weź pod uwagę że ludzie mają różne libido. Ile mam lat to już nie twój biznes ale sugerowanie że mało raczej świadczy o twojej niedoskonałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

E weźcie, co się w tym temacie porobiło, gównoburza jakaś. Jak nie od ku/rew się wyzywają, to od dewot.

ATy po której stronie jesteś? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żałosne jest życie w przekonaniu że wie się co jest najlepsze dla wszystkich ludzi. Mentalność większości facetów mnie brzydzi totalnie. 

Ja nie mówię, że wiem co jest dla nich lepsze. Mówię tylko, że uważam ich za żałosnych. I godnych politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość GoSc napisał:

Nie wyobrażam sobie zeby moj przyszly mąż był kłoda w łóżku, wiadomo to nie jest najwyżniejsze ale no nie oszukujmy się żeby chociaż umiał jakoś zaskoczyć zeby w najgorszym przypadku niewiało nudą, bo co wtedy kobieta ma zrobic w takiej sytuacji jak nie bedzie w pełni zadowolona hm? 

kupić ogórka w spożywczaku.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weź pod uwagę że ludzie mają różne libido. Ile mam lat to już nie twój biznes ale sugerowanie że mało raczej świadczy o twojej niedoskonałości. 

Mój ma wystarczające, ja też, a co do doskonałości, to jako taka ona nie istnieje, jeśli już, to każdy ma swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Ja nie mówię, że wiem co jest dla nich lepsze. Mówię tylko, że uważam ich za żałosnych. 

od bierdolta się od ludzi, od ich związków i od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Ja nie mówię, że wiem co jest dla nich lepsze. Mówię tylko, że uważam ich za żałosnych. 

Dla mnie bardziej żałosne są stare pryki twojego pokroju. Odgrywasz się za zmarnowane lata życia małżeństwem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Ja nie mówię, że wiem co jest dla nich lepsze. Mówię tylko, że uważam ich za żałosnych. 

Każdy wie co i kogo uważasz za żałosnych, ale wiesz... kogo obchodzi zdanie degeneratów?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ATy po której stronie jesteś? XD

A ja mam wyiebane po całości 😄 koło doopy mi lata, czy się puszczają, czy żyją w celibacie. nie moja brocha, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Każdy wie co i kogo uważasz za żałosnych, ale wiesz... kogo obchodzi zdanie degeneratów?  

po co dyskutować z przegrywem, przecież to pryszczaty prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary pryk doradza szlajanie się bo stosuje metodę własnej polackiej sprawiedliwości " ja mam do dupy to i ty miej, będzie sprawiedliwie" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pięknie piszecie o miłości, ale....99,9% facetów chciałoby spróbować z inną!!!

100% jeśli panowie byli prawiczkami i nadal są w tym związku.

Dziękuje za uwagę.😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie bardziej żałosne są stare pryki twojego pokroju. Odgrywasz się za zmarnowane lata życia małżeństwem? 

To sobie żałuj, twoja sprawa. A możesz drugie zdanie napisać zgodnie z zasadami gramatyki języka polskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

kupić ogórka w spożywczaku.

 

Ciekawe do czego ten ogorek haha 

A niech kupi kilo ziemniakow i marchewki hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pięknie piszecie o miłości, ale....99,9% facetów chciałoby spróbować z inną!!!

100% jeśli panowie byli prawiczkami i nadal są w tym związku.

Dziękuje za uwagę.😋

Schlebiasz mi, bo jeszcze się okaże ze takich jak ja to ze świecą szukać 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy wie co i kogo uważasz za żałosnych, ale wiesz... kogo obchodzi zdanie degeneratów?  

Jesteś degeneratem? Trudno. Ale jeśli powiesz coś ciekawego, to przymknę na to oko i wysłucham twojego zdania. To co nasz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zabawne, że najbardziej uzależnione od seksu są nieuki, które nawet podstawówki nie potrafią skończyć. Nic dziwnego, że 80% społeczeństwa to ...e, bo gamonie dają dupy i mnożą się jak króliki, a ...izm przechodzi w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×