Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjechana

Serio w polskich przedszkolach beda uczyc dzieci masturbacji, ale jaja

Polecane posty

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Idąc tą logiką, każdy rodzic, który gada o seksie z dziećmi to też pedofil, pójdźmy dalej - ten co je kąpie już tym bardziej. 

moze tak byc, skad wiesz ze nie praktykuja zlego dotyku

przeciez nie uczyles sie o tym w szkole ...u,to skad masz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

psycholog pedofil , lekarz gwałciciel, biolog zboczeniec, czy wiedzę trzeba utożsamiać z molestowaniem? owszem jeśli się przekracza granice, ale nie przekazując wiedzę, czy jak powiem mojemu dziecku, że może się tam dotykać tylko musi to robić na obecności też mnie uczyni zboczeńcem?

Ciekawi mnie, co można powiedzieć o mężu, który na mówieniu nie poprzestanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Paweł Matuszczak napisał:

wiec zorganizujmy kursy dla rodzicow na ktorych sie beda uczyc ze warto chodzic do ginekologa 

 

a potem ze warto pozbyc sie azbestu, unikac margaryny itd 

jest wysoki odstetek rodziców, szczególnie w naszym kraju który dalej nie zabierze córki do ginekologa bo to zboczeniec, czy nawet nie wytłumaczy dziewczynce co to jest miesiączka, nawet wiedząc, że może to mieć ogromne konsekwencje zdrowotne, więc może warto aby wiedza została przekazana dziecion także z innych źródeł. są ludzie ograniczeni i to bardzo dużo co nie oznacza, że dzieci należy izolować od wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Paweł Matuszczak napisał:

moze tak byc, skad wiesz ze nie praktykuja zlego dotyku

przeciez nie uczyles sie o tym w szkole ...u,to skad masz wiedziec

Zły dotyk to taki super powód do żartów... taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może jak rodzice uważają, że ziemia jest płaska to, fakt że ziemia jest okrągłą powinno się przed dziećmi zataić? w imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jest wysoki odstetek rodziców, szczególnie w naszym kraju który dalej nie zabierze córki do ginekologa bo to zboczeniec, czy nawet nie wytłumaczy dziewczynce co to jest miesiączka, nawet wiedząc, że może to mieć ogromne konsekwencje zdrowotne, więc może warto aby wiedza została przekazana dziecion także z innych źródeł. są ludzie ograniczeni i to bardzo dużo co nie oznacza, że dzieci należy izolować od wiedzy

widzisz, prewencyjnie blokuje mozliwosc zaistnienia zlego dotyku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem za delegalizacją lekcji biologii, w końcu tam zboczeńcy uczą o (tfu!) miesiączce, a co za tym idzie o genitaliach! Zboczony zoofil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Paweł Matuszczak napisał:

widzisz, prewencyjnie blokuje mozliwosc zaistnienia zlego dotyku

 

może pierw trzeba wiedzieć co to ten zły dotyk jest i ktoś to też musi wytłumaczyć i tak bardzo duża częśc rodziców nie tłumaczy dzieciom absolutnie niczego co jest z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jestem za delegalizacją lekcji biologii, w końcu tam zboczeńcy uczą o (tfu!) miesiączce, a co za tym idzie o genitaliach! Zboczony zoofil!

serio? ale hardcor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Paweł Matuszczak napisał:

widzisz, prewencyjnie blokuje mozliwosc zaistnienia zlego dotyku

 

Jeśli badanie lekarskie to zły dotyk, to stosunek małżeński to brutalny gwałt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Paweł Matuszczak napisał:

widzisz, prewencyjnie blokuje mozliwosc zaistnienia zlego dotyku

 

może pierw trzeba wiedzieć co to ten zły dotyk jest i ktoś to też musi wytłumaczyć i tak bardzo duża częśc rodziców nie tłumaczy dzieciom absolutnie niczego co jest z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

może pierw trzeba wiedzieć co to ten zły dotyk jest i ktoś to też musi wytłumaczyć i tak bardzo duża częśc rodziców nie tłumaczy dzieciom absolutnie niczego co jest z tym związane.

dokladnie, czas poslac rodzicow do szkol i edukowac o zlym dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepiej nie wiedzieć nic,

Paweł Matuszczak skąd wiesz, że cokolwiek wiesz, skoro twierdzisz że wiedza jest zła i posiadanie jej tworzy jedynie ryzyko, skąd możemy widzieć, że jakąkolwiek wiedzę posiadasz idąc tą logiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Paweł Matuszczak napisał:

 

dokladnie, czas poslac rodzicow do szkol i edukowac o zlym dotyku

No powód do żartów sobie znalazłeś. Oby Cię to nigdy nie spotkało, bo chyba nie ma zachowań bardziej odbierających godność ofierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Paweł Matuszczak napisał:

 

dokladnie, czas poslac rodzicow do szkol i edukowac o zlym dotyku

jak najbardziej, wiedza jest dla wszystkich również rodziców, takie zajęcia powinny być obowiązkowe, jak i również uświadamianie rodziców, że może wystąpić sytuacja że dziecko się mastrubuje i nie wolno dziecka za to karać, ubliżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

najlepiej nie wiedzieć nic,

Paweł Matuszczak skąd wiesz, że cokolwiek wiesz, skoro twierdzisz że wiedza jest zła i posiadanie jej tworzy jedynie ryzyko, skąd możemy widzieć, że jakąkolwiek wiedzę posiadasz idąc tą logiką.

ja tak nie napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jak najbardziej, wiedza jest dla wszystkich również rodziców, takie zajęcia powinny być obowiązkowe, jak i również uświadamianie rodziców, że może wystąpić sytuacja że dziecko się mastrubuje i nie wolno dziecka za to karać, ubliżać

dokladnie, po pracy migiem do szkoly na przedmioty usuwanie azbestu i zdrowa dieta, kto sie nie stawi grzywna 2 tysiace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wielu rodziców jest "niedorozwinietych" i np. uważają, że stosunek przerywany to antykoncepcja. dobry pomysł to zajęcia obowiązkowe dla rodziców z niektórych tematów, bo u wychowanie seksualne u samych dorosłych leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Paweł Matuszczak napisał:

dokladnie, po pracy migiem do szkoly na przedmioty usuwanie azbestu i zdrowa dieta, kto sie nie stawi grzywna 2 tysiace  

może najpierw, co się dzieje kiedy rodzice palą śmieciami (w piecu czy do ogrzewania wody ) a ich winorośle to wdychają na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

może najpierw, co się dzieje kiedy rodzice palą śmieciami (w piecu czy do ogrzewania wody ) a ich winorośle to wdychają na okrągło

no to mowie, juz ulozylem liste co najmniej 20 waznych przedmiotow a i w tej chwili dochodza kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a może po prostu jeden wniosek przychodzi do głowy, że polskie społeczeństwo jest jeszcze bardzo ciemne i chcemy uczyć rzeczy dzieci, ale powiedzmy 1/3 społeczeństwa dorosłego nie wie tego co powinno wiedzieć 4 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Paweł Matuszczak napisał:

dokladnie, po pracy migiem do szkoly na przedmioty usuwanie azbestu i zdrowa dieta, kto sie nie stawi grzywna 2 tysiace 

Ja wiem, że się ludziom źle nie życzy, ale myślę, że pewne sytuacje trzeba przejść samemu, by nabrać pokory. Normalny rodzic zapłaciłby grzywnę w wysokości własnego życia, gdyby dało się zapobiec krzywdzie na jego dziecku, ale rób sobie dalej jaja. Po poziomie żarcików wnioskuję, że jesteś w wieku dzieci, o których dyskutujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja wiem, że się ludziom źle nie życzy, ale myślę, że pewne sytuacje trzeba przejść samemu, by nabrać pokory. Normalny rodzic zapłaciłby grzywnę w wysokości własnego życia, gdyby dało się zapobiec krzywdzie na jego dziecku, ale rób sobie dalej jaja. Po poziomie żarcików wnioskuję, że jesteś w wieku dzieci, o których dyskutujemy. 

ja po prostu dostalem oswiecienia i w tej chwili zastanawiam sie jakie przedmioty wprowadzic do szkoly dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a może po prostu jeden wniosek przychodzi do głowy, że polskie społeczeństwo jest jeszcze bardzo ciemne i chcemy uczyć rzeczy dzieci, ale powiedzmy 1/3 społeczeństwa dorosłego nie wie tego co powinno wiedzieć 4 letnie dziecko.

dokładnie, tylko ciemnotę oburza coś takiego, najlepiej gó   wno wiedzieć,  to i kolejne pokolenie będzie ciemną masą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale plan edukacji czytałam i nie podoba mi się. Mam 2 synów, 8 i 6 lat. Uważam, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie a wprowadzenie dzieci w te tematy zaburza to tempo. Nie widzę powodu by edukować tak małe dzieci w tym temacie. Raczej rodziców, by potem dobrze edukowali swoje pociechy, gdy przyjdzie odpowiedni moment. Na taką edukację zgadzam się od 12-13 roku życia, nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvdapravvdzivvataktylko

A ja uważam, że jak można puszczać dziecko do obcych ludzi.

Dziecko do 18 roku życia powinna siedzieć w domu i tylko i wyłącznie rodzice powinni kształtować je na swoje podobieństwo.

A potem do 30 r.ż. chodzić tylko do kościoła bo tam jest w miarę normalna edukacja.

A potem może chodzić do lekarza i robić co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale plan edukacji czytałam i nie podoba mi się. Mam 2 synów, 8 i 6 lat. Uważam, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie a wprowadzenie dzieci w te tematy zaburza to tempo. Nie widzę powodu by edukować tak małe dzieci w tym temacie. Raczej rodziców, by potem dobrze edukowali swoje pociechy, gdy przyjdzie odpowiedni moment. Na taką edukację zgadzam się od 12-13 roku życia, nie wcześniej.

dokładnie moja córka ma 30 lat i ciągle mówimy jej że to bocian przynosi dzieci, a wizytę u ginekologa planujemy na 50 te urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

dokładnie moja córka ma 30 lat i ciągle mówimy jej że to bocian przynosi dzieci, a wizytę u ginekologa planujemy na 50 te urodziny

to macie niezła faze w domu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oool

Chodzi głownie o świadomosc wlasnnego ciała. Czesto dzieci krepuje rozmowa na ten temat z bliskimi, latwiej z obcymi ( i oby z pzreszkolonymi, bo nie ma gwarancji,ze nie trafi na jakiegos zboka wuja czy ksiedza). Dzieci molestwane wstydza sie o tym mowic, a jak dobzre popytac, to prawie kazdy przezyl w dzicinstwie cos w tym rodzaju.Dziecko nie zaprotestuje, bo glupio mu sie spzreciwic doroslemu. Sama pamietam, jak za mna polazl do klatki zbok , ktory z jednej strony bardzo gzrecznie pytal o lokatorow( a ja czulam sie w obowiazku grecznie odpowiadac) a jednoczesnie probowal mi wsadzic lape w majtki - no a jak to , pzreciez mnie uczyli byc grzeczna dla starszych. W koncu jakos ucieklam,bo ktos go sploszył.  ale to bylo dla mnie takie zaskoczeni, ze naprawde nie wiedzilam , jak sie zachwac, Malam z 8 lat i przydaloby mi sie takie szkolenie o zlym dotyku. Jako 8latka mialam tez religie z obrzydliwym  ksiedzem, ktory opowiadał  mlaskajac wrecz, jak dziewczynki maja sie bronic pzred gwaltem , bardzo obrazowo, ja z tego nic nie rozumialam,ale mnie brzydzilo  nie zdawlam sobie sprawy z tego, ze nie mial prawa takich rzeczy opowiadac zwlaszca w tak wstretny sposób.Sadzal sobie dziewczynki na kolanach, glaskal, ja go nie znosilam poprosilam mame,zeby mnie zwolnila z religii, mama sie zgodzila i tak sie zakonczyla moja przygoda z Kosciolem. Inne dziewczynki zostaly i strach myslec, co ten dziad jeszce im opowiadal i robil, Mysmy nie wiedzialy, ze to molestowanie, myslalysmy, ze tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Drogi Pawelku, zapytaj się mamusi, z laski swojej, czy nie ekscytowal Cię Twój malutki siusiaczek w wieku czterech lat i czy przypadkiem nie lubiles go dotykać. To jest właśnie ta "radość z dotykania własnego ciala" i jest to xakkiem normalne. 

Dokładnie. Mam syna i widzę wyraźnie, że te części ciała zwyczajnie go interesują. Potem oczywiście zrozumie, że nie przy ludziach, ale sama czynność pewnie pozostanie i nie sądzę, bym czegokolwiek musiała go uczyć. Ja czy ktokolwiek. Pewne rzeczy przychodzą naturalnie. A w takie głupoty, że masturbacja w przedszkolach nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×