Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjechana

Serio w polskich przedszkolach beda uczyc dzieci masturbacji, ale jaja

Polecane posty

Gość gośc mimi

Z tego co czytałam, te zajęcia mają byc prowadzone w szkołach od 4 klasy i mają być dobrowolne. Uczenie masturbacji w przedszkolu to tylko i wyłącznie pisowska propaganda w stylu "wybierzcie nas, bo jak nas nie wybierzecie, to zdeprawują wam dzieci". Jak wami łatwo manipulować, byle polityk z iq ślimaka może wam wmówić dowolną bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Mam syna i widzę wyraźnie, że te części ciała zwyczajnie go interesują. Potem oczywiście zrozumie, że nie przy ludziach, ale sama czynność pewnie pozostanie i nie sądzę, bym czegokolwiek musiała go uczyć. Ja czy ktokolwiek. Pewne rzeczy przychodzą naturalnie. A w takie głupoty, że masturbacja w przedszkolach nie wierzę.

Jestem  tego samego  zdania,  moj syn  jak byl maly to tez mial faze  na mietolenie siurka 😁 nikt go tego  uczyc nie musial,  miedlil az mu sie znudzilo,,   a teraz tez pewnie mietosi ale w samotnosci bo ma 14 lat .

Skoro tak sie niektore osoby martwila o niewyedukowanych rodzicow,  to doszkalajcie rodzicow w tym zakresie a nie dzieci, ;jak sie dotykac,  dzieci  to robia  naturalnie.  

Wyobrazmy sobie  np 5 latka z takiej zacofanej rodziny,  ktorego  uswiadomiono ze zabawa  genitaliami  jest fajna i naturalna,  przyjdzie  takie dziecko do domu  zacznie sie snopkiem  zabawiac i dostanie os rodzicow  lanie,  to dopiero dziecko  bedzie  mialo  metlik  w glowie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódka

Przestańcie prawie każdy temat zaczynać od wyrazu Serio. Nie piszcie to bzdur bo nikt nie będzie uczył dzieci masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kiedy do Ciebie dotrze co my do Ciebie piszemy? Nikt nie będzie stał nad dzieckiem i dyrygowal "rób tak", "albo tak ", " ooo tak dobrze" 😂😂😂

Chodzi tylko o to by nikt nie wysmiewal i nie karcil dziecka jeśli już do tematu SAMO podejdzie. 

To wystarczy, że rodzice byliby tego świadomi. I raczej większość jest. Jak w domu będą go za =to karcić tro io tak szkoła nic nie zmieni, amebo.

Poza tym z wiekiem naturalnie zmienia się podejście do seksu i dotykanie się w dzieciństwie czy niedotykanie nie ma kompletnie na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I z naszych podatków mamy fundowac takie wymysły?

Teraz już wiadomo dlaczego lewacy są socjalistami. Bo wiedzą, ze nikt normalny nie dawałby funduszy na takie ...izmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoppa sosseriet
38 minut temu, Gość gosc napisał:

To wystarczy, że rodzice byliby tego świadomi. I raczej większość jest. Jak w domu będą go za =to karcić tro io tak szkoła nic nie zmieni, amebo.

Poza tym z wiekiem naturalnie zmienia się podejście do seksu i dotykanie się w dzieciństwie czy niedotykanie nie ma kompletnie na to wpływu.

Nieeeee, d.ebile beda uczyc dzieci , zeby rodzice ich nie wysmiewali i nie karcili , ot myslenie lewackich ameb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 23:10, Gość oool napisał:

Chodzi głownie o świadomosc wlasnnego ciała. Czesto dzieci krepuje rozmowa na ten temat z bliskimi, latwiej z obcymi ( i oby z pzreszkolonymi, bo nie ma gwarancji,ze nie trafi na jakiegos zboka wuja czy ksiedza). Dzieci molestwane wstydza sie o tym mowic, a jak dobzre popytac, to prawie kazdy przezyl w dzicinstwie cos w tym rodzaju.Dziecko nie zaprotestuje, bo glupio mu sie spzreciwic doroslemu. Sama pamietam, jak za mna polazl do klatki zbok , ktory z jednej strony bardzo gzrecznie pytal o lokatorow( a ja czulam sie w obowiazku grecznie odpowiadac) a jednoczesnie probowal mi wsadzic lape w majtki - no a jak to , pzreciez mnie uczyli byc grzeczna dla starszych. W koncu jakos ucieklam,bo ktos go sploszył.  ale to bylo dla mnie takie zaskoczeni, ze naprawde nie wiedzilam , jak sie zachwac, Malam z 8 lat i przydaloby mi sie takie szkolenie o zlym dotyku. Jako 8latka mialam tez religie z obrzydliwym  ksiedzem, ktory opowiadał  mlaskajac wrecz, jak dziewczynki maja sie bronic pzred gwaltem , bardzo obrazowo, ja z tego nic nie rozumialam,ale mnie brzydzilo  nie zdawlam sobie sprawy z tego, ze nie mial prawa takich rzeczy opowiadac zwlaszca w tak wstretny sposób.Sadzal sobie dziewczynki na kolanach, glaskal, ja go nie znosilam poprosilam mame,zeby mnie zwolnila z religii, mama sie zgodzila i tak sie zakonczyla moja przygoda z Kosciolem. Inne dziewczynki zostaly i strach myslec, co ten dziad jeszce im opowiadal i robil, Mysmy nie wiedzialy, ze to molestowanie, myslalysmy, ze tak ma byc.

W punkt. Nie wiem skąd ten najazd na edukację seksualną. Może władza chce żeby księża dalej mogli bezkarnie obmacywać nieświadome i nieprotestujące dzieci. Bo ze świadoma ofiarą jest znacznie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×