Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest tu ktoś przeciwko PISowi?

Polecane posty

Gość gość

raz zagłosowałam na PIS i jestem przerażona, nawet supermarkety się zamykają, rozdawnictwo coraz większe, pensje zwykłych ludzi (nie nauczycieli), stoją w miejscu, ludzie zarabiają tak mało, że nie opłaca się pracować, a PIS rozdaje kasę za nic nawet najbogatszym. nie mówiąc już o sprawach obyczajowych, gdzie aborcja jest legalna w całej europie i tak samo związki partnerskie / równość małżeńska. pomieszkuję trochę za granicą, widzę jacy normalni tutaj ludzie są i jestem przerażona mentalnością wyznawców PISu w Polsce. nie chce chcę takiej Polski, nie chcę w niej już nigdy być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mi też się to nie podoba, nie ma co się przejmować tylko, żyć swoim życiem, ja wybieram płacić podatki w takim kraju, który nie jest Polską, tej szopki nie będę podtrzymywać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne Marie

Gdyby PiS nie sprowadził muzułmanów do Polski i inne kolorowe tałatajstwo, to bym na nich zagłosowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssxxxx

Ja nie lubie PIS i nigdy bym na nich nie zaglosowala; Ci co na nich glosuja sciagaja na Polsde powoli sredniowiecze i zacofanie.
Jakos sluzba zdrowia to sie pis nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0909
Dnia 2.04.2019 o 13:33, Gość Anne Marie napisał:

inne kolorowe tałatajstwo,

pal się w piekle, rasistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0909
Dnia 27.03.2019 o 11:58, Gość gość napisał:

pomieszkuję trochę za granicą, widzę jacy normalni tutaj ludzie są i jestem przerażona mentalnością wyznawców PISu w Polsce. nie chce chcę takiej Polski, nie chcę w niej już nigdy być.

Dokładnie  ... ja mieszkam za granicą 12 lat. w Polsce jestem zwykle dwa razy  do roku, odwiedzam rodziców, rodziców męża, mojego brata... Niestety, mój teść to wielki wyznawca PiSu. nie cierpi Rydzyka, nie cierpi w sumie Kaczyńskiego też, ale ogólnie ogląda TVP i nienawidzi lewicy, Tuska to by chyba poćwiartował jakby mógł, tak samo Michnika,  a o Biedroniu to mówi ... wolę przemilczeć. Nie rozmawiam yo polityce bo już był← niezłe jazdy. a on im starszy tym coraz gorzej (me 73 lata teraz). teściowa wiem ze PiS tez ubi ale ona nie rozmawia z nami na te tematy, a teśc lubi , jakby chcial kłótni o politykę! moi rodzice też bardziej na prawo, moja mama się dziwi że ja mam koleżankę lesbijkę która ma partnerke i o zgrozo, mają dziecko (biologiczne jednej z nich).  I jeszcze ja widziala zdjęcie moje z nimi na  na fb to mi potem poweidziała "ojej, one całkiem ładne kobiety, a lesbijki". jakby ładna kobieta nie mogla być lesbijką!  Moja koleżanka, mieszka w dżzym mieście, ma 36 lat, wykształcona itd - pytałam i się kiedys czy mi się to podoba, że w klasie mojego dziecka jest 'tyle kolorowych' ... załamka, co z tą Polską ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws,,s,s

Jesli polityka przyslania zdrowe myslenie to juz zgroza; Moj tata ma 76 lat i nie lubi pisu, chociaz nie ma z nimi najgorzej  Jednak widzi co sie dzieje w sluzbie zdrowia. Tesciowa , stara i raczej za pisem, ale co jej to przeszkadza I tak zyje jak zawsze.

Szkoda ze nie mysla co bedzie pozniej, ta partia prowadzi panstwo na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka
15 godzin temu, Gość 0909 napisał:

nienawidzi lewicy, Tuska to by chyba poćwiartował jakby mógł, tak samo Michnika,  a o Biedroniu to mówi ... wolę przemilczeć.

Moj tata tak ma ... dlatego latam raz na rok lub rzadziej I tylko na 5 dni maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zett

0909 napisal(a) bardzo ciekawy post.   Nie znam takich ludzi jak opisales. To znaczy, oczywisce znam prawicowych, ale nikt tak ostro nie wyraza swoich emocji i pogladow. Popieraja np. PiS, ale jakos umiarkowanie. Znam  tez liberalow i tez bardziej normalnych.   Moze twoja rodzina naogladala sie TVP, ktora strasznie teraz szczuje, wrecz judzi Polakow na siebie?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redy

Co do kolorowych, to  coz, Polska byla zupelnie biala, a teraz sie to zmienia i to w oczach. Zaden rzad w dziejach Polski nie wpuscil do Polski tylu obcokrajowcow co PiS - 1,5 miliona Ukraincow dostalo w ubieglym roku legalne pozwolenie na prace, nie wiadomo ilu studiuje na polskich uczelniach , ale na prawie wszystkich kierunkach sa ukrainskie nazwiska.    PiS wpuscil  tez tysiace Afrykanczykow, mieszkancow Bangladeszu, Pakistanu - to widac na ulicach duzych miast.

Eurostat (biuro statystyczne) podal, ze  Polska w 2018 roku przyjela najwiecej obcokrajowcow ze wszystkich panstw Unii Europejskiej. Wiecej niz Niemcy (168 tys) i Francja (troche ponad 200tys). Podali, ze w ubieglym roku do Polski legalnie z pozwoleniem rzadu wjechalo np.:  prawie dwadziescia tysiecy ludzi z Bangladeszu, do tego 1,5 mln Ukraincow.  No i  inne narodowosci. I to tylko w jednym roku. Zaden kraj tylu ludzi nie wpuscil na swoj teren, nawet Niemcy w szczycie kryzysu emigracyjnego. Dane sa w necie, mozna sobie wyszukac.

Na tym sie opiera boom w gospodarce: horrendalne ceny mieszkan, wzrost  gospodarczy i pieniadze na 500+.  A co bedzie po PiSie?  Sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość الإسلام سرطان البشرية

Kolorowi to przestępczość. W Warszawie jest już niebezpiecznie, gangi kolorowych krążą po ulicach, robią jakieś szemrane interesy. Ciapactwo wcale się  nie integruje, szczególnie muzułmanie, którzy są fałszywie mili, a jak mogą sobie pozwolić, to są bardzo agresywni. Wszyscy spodziewają sie już nie pojedyńczych gwałtów i morderstw, jak dotychczas,  ale czegoś większego na miarę ekstremistów islamskich. Nie na darmo PiS wpuścił salafitów i ich dofinasowywuje poprzez promocje "kultury muzułmańskiej", to musi się skończyć strzelaninami tak jak w Szwecji, Holandii, Belgii, Francji itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redy

Bzdury opowiadasz. Na kiju.  Popros lekarza o mocniejsze leki, bo te ktore bierzesz nie sa juz skuteczne, a leczenie paranoi jest trudne i czesto sie nie udaje. Nienawisc jest choroba, bardzo niszczaca.

Warszawa jest normalna i nic takiego co opisales sie NIE dzieje. Najwieksza grupa przybyszow sa biali jak snieg Ukraincy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No go Ochota

Codziennie jestem obok meczetu Bractwa Muzułmańskiego zwanego tu Ligą muzułmańską i widzę ZAWSZE dziesiątki rodzin muzułmańskich, takich zagorzałych salafickich. 80% jest faktycznie biała, reszta ciemna lub czarna. A wieczorami w autobusach to grupy śniadych mężczyzn to norma. Muzułmanów widać wszędzie, nie tylko w sklepach, na uczelniach też ich pełno, najłatwiej jest rozpoznać kobiety w są w chustach, ale zdarzają się i takie w nikabach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kermi

Jasne, codziennie siedzisz w tych krzaczorach. Przeciez to jest na kompletnym odludziu. Specjalnie straszysz ludzi na forum, bo grubo przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×