Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozprawiczony

Jednak dziewczyna mi nie jest potrzebna

Polecane posty

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość 19 napisał:

Ja też nie mam dziewczny i do niedawna było mi z tym dobrze ale niedawno to się zmieniło. Zakochałem się w pewnej dziewczynie która niestety mieszka daleko ode mnie próbowałem kilka razy do niej pisać ale nic mi nie odpisała. Zaczynam tracić nadzieje że chociaż nawet udało by mi się z nią popisać żeby się nawet zaprzyjaznić.Byłem i nadal jestem w niej zakochany i czuje że mógłbym zrobić dla niej wszystko.Już raz przeżyłem zawód miłosny nic przyjemnego i zaczynam nabierać przekonania że dziewczny są nic nie warte i chciałby tylko bawić się uczuciami facetów.Jednak nadal nie zamierzam odpuszczać tylko nie wiem co dalej robić jakby było to dla mnie najważniejsze w całym życiu a innej nie zamierzam szukać bo nawet nie szukałem po prostu samo to przyszło.Wiem może to głupie i naiwne ale czuje że to ta jedyna nie mogę spać ani przestać o niej myśleć.

Po co Ci baba? Baby to same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 19

No może i masz racje i chciałbym żeby było jak dawniej ale nie mogę jej sobie ot tak wybić z głowy jakbym żył teraz w innym świecie niż przedtem. Mam nadzieje że już nigdy mi się coś takiego w życiu nie przydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×