Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola000

Co on może o mnie myśleć???

Polecane posty

Gość Nikola000

Pewien chłopak od pierwszego ujrzenia mnie zaczął okazywać mi zainteresowanie, przy każdej okazji patrzył mi głęboko w oczy, przyglądał mi się, jego wzrok przypominał 'miłość od pierwszego wejrzenia'. Takie wpatrywanie się w siebie trwało około 1.5 miesiąca, zakochałam się w nim. To on pierwszy zainicjował znajomość, byliśmy na 'cześć', w szkole ma on tytuł bajeranta, każda zabiega o jego względy, zainteresowanie, zauważyłam, że zaczął przystawiać się w głupi sposób do moich koleżanek, powiedziałam mu pewne słowa na spławienie go, gdy podszedł do mnie od 'niej' z durnym tekstem. Wypowiedziałam te słowa  jedynie z emocji, w sumie do tej pory żałuję, ale chyba żadna się tak nie sprzeciwiła wobec jego ego. Olewałam go, a on mnie, jednak kryłam w sobie ogromne uczucie do niego, do tej pory to robię. Zauważyłam, że on znów patrzy się na mnie, zerka, czy patrzę i w sumie nie wiem co może sobie myśleć... zaczął też mówić 'cześć'. Dziwi mnie to, bo zapewne nie jedna osoba dałaby sobie już spokój. Co on moze sobie o mnie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość

A Ty co o nim myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi

Daj sobie spokój z tym frajerem. Już ci to samo pisałem kilka dni temu. Nie słuchasz dobrych rad. Poszukaj sobie wartościowego chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×