Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyk

Czy to może być coś poważnego

Polecane posty

Gość Romantyk

Witam

Moje pytanie czy dziewczynie stąd można zaufać i myśleć z nią o czymś więcej niż tylko o pisanu.

Poznałem tu dziewczynę która jest bardzo miła i strasznie na mnie działa jeszcze z nią nic nie robiłem bo nie chcę rozczarowań. Ona wydaje się być doświadczona i znająca się na tych sprawch. Bardzo mnie adoruje i mam ogromną ochotę się z nią umówić. Nie ważne ilu miała przede mną ważne czy po mnie nie będzie już nikogo. Mam nadzieję że mimo że nie pytała się o mój sprzęt to się jej spodoba. Bo ja chciał bym mieć dziewczynę na dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, jbsg napisał:

Nie...

:classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk
6 minut temu, jbsg napisał:

Nie...

Poprostu "nie"

Dlaczego napisz wiecej bo nie wiem co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

"Mam nadzieję że mimo że nie pytała się o mój sprzęt to się jej spodoba. Bo ja chciał bym mieć dziewczynę na dłużej. "

Romantyk 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk
5 minut temu, gość39 i pół napisał:

"Mam nadzieję że mimo że nie pytała się o mój sprzęt to się jej spodoba. Bo ja chciał bym mieć dziewczynę na dłużej. "

Romantyk 😄

Tu tyle się pisze o tych rzeczach więc zakładam że dziewczyna może wiedzieć więcej i ja mogę być niewystarczający a tego bym nie chciał. Jeżeli się z nią umówię to jeżeli ona będzie otwarta na sex to nie mogę ją odrzucić a lękam się czy jestem dla niej kimś na dłużej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak mimo wszystko spotkasz się z nią i będziesz miał coś dla czego warto z tobą być to dopóki będziesz to miał to z tobą zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk

Nie powiem kto to bo ją szanuje i nawet jeżeli nie spotkam jej to będzie zawsze miłą chwilą. Mówiła że ma kogoś ale wydaje mi się że to tylko tak by przy pierwszej rozmowie nie wypaść na brzydką dziewczynę zresztą może się umówić więc chyba nie ma nikogo albo to jest pomyłka. Zdjęcia nie chce mi wysłać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk

Nie spotkam się z kimś kto tylko chce się zabawić bo świadczyło by to źle oniej a ja bym się bał że coś łapnę. Nawet nie wiem czym można się zarazić. 

Zresztą raz już tak miałem że spotkałem się z dziewczyną z klubu i nawet była u mnie. A że była pijana to nic się nie wydarzyło bo przecież nie wiem czy by tego chciała a mam zawsze duży szacunek do kobiet. Ale wracając to rano zebrała się ja spałem i uciekła. Nie była tak pijana by nic nie pamiętać. Kolejnych rozczarowań nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk
28 minut temu, Król Nabuchodonozor napisał:

Prawdopodobnie chcewyciąć Ci nerkę i sprzedać ją na rosyjskim czarnym rynku

Żartujesz tak. 

Ale naprawdę nie mogę spać i siedzę tu i czytam tylko co napisze i śledzę każdy jej krok i nie wiem czy z dziewczyny z forum może być dziewczyna która pokocha takiego zwykłego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij tylko do wiadomości, że romantyzm jest jak Alfa Romeo z 1994 roku, niby  ładna, ale nie da się nią jeździć..., romantyzm to wybryk natury, który powinien już dawno wyginąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Ta dziewczyna ma najprawdopodobniej kogoś. Dokładnie fiuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk
3 minuty temu, jbsg napisał:

Przyjmij tylko do wiadomości, że romantyzm jest jak Alfa Romeo z 1994 roku, niby  ładna, ale nie da się nią jeździć..., romantyzm to wybryk natury, który powinien już dawno wyginąć...

Wiem o tym ale bo już nie raz dostałem przez ten mój głupi charakter.

Bywało tak że poznawałem dziewczynę a ona z czasem kończyła w łóżku mojego kolegi który nawet mówiąc szczerze wcale nie ma wiekszego tylko że nie umiem sam tak jak on.

Myślałem że tu znajdę jakaś szansę i odważę się i zakocha się we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk
9 minut temu, gość39 i pół napisał:

Ta dziewczyna ma najprawdopodobniej kogoś. Dokładnie fiuta 😄

Czyli może to być jakiś facet co robi sobie jaja ze mnie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Byłem w tym roku w pewnym kraju. Kolega powiedział mi tak. Jeśli nawalony spotkasz piękną kobietę o wzroście modelki, która wyraźnie będzie na ciebie leciała, pomyśl. Która modelka poleciałaby na takiego frajera. Tak nauczyłem się rozpoznawać ladyboyów :( A Ty wyglądasz mi na totalnego frajera stary :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Romantyk napisał:

Moje pytanie czy dziewczynie stąd można zaufać i myśleć z nią o czymś więcej niż tylko o pisanu.

Poznałem tu dziewczynę która jest bardzo miła i strasznie na mnie działa jeszcze z nią nic nie robiłem bo nie chcę rozczarowań. Ona wydaje się być doświadczona i znająca się na tych sprawch. Bardzo mnie adoruje i mam ogromną ochotę się z nią umówić. Nie ważne ilu miała przede mną ważne czy po mnie nie będzie już nikogo. Mam nadzieję że mimo że nie pytała się o mój sprzęt to się jej spodoba. Bo ja chciał bym mieć dziewczynę na dłużej. 

Co to się teraz dzieje z tymi młodymi chłopcami? Kilka dni temu tłumaczyłam jednemu niby inteligentnemu niespełna dwudziestolatkowi, że to czas na zabawę na poznawanie nowych osób i samego siebie przy okazji,  porównywanie, testowanie a nie czas na stały związek. A on twardo - nie chcę tak, chcę tylko poważnego związku i miłości do końca życia! 

A teraz następny pyta czy jest szansa na stały związek, na coś poważnego w sytuacji, gdy... nawet nie widział jej zdjęcia 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jasny grzyb

Kolego daj spokój. Jeżeli będziesz tak podchodził do kobiet to albo znajdziesz jakąś zimną i będziesz na stare lata na głodzie chodzić po forach 😜

Albo trafi ci się takie co już nikt nie chce.

Chłopie wal co popadnie. Jak tu któraś ci chce to umów się i udanej zabawy.

Tylko dbaj o to by być zabezpieczony. I nigdy nie wierz jej że się sama zabezpieczyła. Bo alimenty lub co gorsza reszte życia w dup))ie 

Milegowalenia

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lena.Wawa. napisał:

Co to się teraz dzieje z tymi młodymi chłopcami? Kilka dni temu tłumaczyłam jednemu niby inteligentnemu niespełna dwudziestolatkowi, że to czas na zabawę na poznawanie nowych osób i samego siebie przy okazji,  porównywanie, testowanie a nie czas na stały związek. A on twardo - nie chcę tak, chcę tylko poważnego związku i miłości do końca życia! 

A teraz następny pyta czy jest szansa na stały związek, na coś poważnego w sytuacji, gdy... nawet nie widział jej zdjęcia 🤦‍♀️

No chyba się zakochał. 

Widzisz można być beznadziejnym 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×