Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ...

Wlasnie takie scierwa siedzialy u nas przez 3 godziny...

Polecane posty

Gość ja ...

niektorzy ludzie to maja tupet i naduzywaja goscinnosci.....brak slow.

Co sadzicie o takich osobach ? Przeciez nikt im nie powie przez grzecznosc,zeby s p i e r d a l a l i wiec siedza te gnidy i siedza i konca nie ma :O Ale sie w k u r w i l a m !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ...

Nastepnym razem bede udawala,ze mnie w domu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość ja ... napisał:

niektorzy ludzie to maja tupet i naduzywaja goscinnosci.....brak slow.

Co sadzicie o takich osobach ? Przeciez nikt im nie powie przez grzecznosc,zeby s p i e r d a l a l i wiec siedza te gnidy i siedza i konca nie ma :O Ale sie w k u r w i l a m !!!!!!

Widocznie dobrze się czuli. Hehe, ale się wkurzyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty...

gupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie

...i to jak psia dooopa. Gupia autorko myślisz że jak ty do kogoś idziesz to się cieszą bo jeateś wyjątkowa? Też cię uważają za bezwstydne ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

udawanie ma swoją cene, moglas powiedziec ze musisz wyjsc z domu zaraz , to byloby lepsze niz teraz wyzywanie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskiniowiec

Po prostu powiedziec ze masz duzo rzeczy do zrobienia i ich grzecznie wyprosić. Ja mieszkam sam i wyganiam każdego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Jaskiniowiec 🙂 to ja chyba jestem bunkrowiec bo moj adres jest tajny nie liczac 2 osob 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku rozwadze
15 godzin temu, Gość ja ... napisał:

niektorzy ludzie to maja tupet i naduzywaja goscinnosci.....brak slow.

Co sadzicie o takich osobach ? Przeciez nikt im nie powie przez grzecznosc,zeby s p i e r d a l a l i wiec siedza te gnidy i siedza i konca nie ma 😮 Ale sie w k u r w i l a m !!!!!!

Uchowaj Panie trafić na takich znajomych jak ty autorze ! Może przydzie taki czas na ciebie ,że bedziesz tęsknić ,aby te gnidy cię odwiedziły i wyglądać na kogoś kto by chciał, ale nikogo nie będzie i tego ci życzę, po przeczytaniu twojego tematu! Nie zasługujesz na nic ! "Goście się wzajemnie ,bo wasi przodkowie Aniołów gościli ,nie wiedzac o tym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkllll
14 godzin temu, Gość dokładnie napisał:

...i to jak psia dooopa. Gupia autorko myślisz że jak ty do kogoś idziesz to się cieszą bo jeateś wyjątkowa? Też cię uważają za bezwstydne ścierwo

Mala roznica.Ja nie mam takiego tupetu i nie siedze trzy godziny,bo wiem,ze to nie wypada.Wiec morda w kubel glupia kwoko idz sobie obrazac kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
2 godziny temu, Gość Ku rozwadze napisał:

Uchowaj Panie trafić na takich znajomych jak ty autorze ! Może przydzie taki czas na ciebie ,że bedziesz tęsknić ,aby te gnidy cię odwiedziły i wyglądać na kogoś kto by chciał, ale nikogo nie będzie i tego ci życzę, po przeczytaniu twojego tematu! Nie zasługujesz na nic ! "Goście się wzajemnie ,bo wasi przodkowie Aniołów gościli ,nie wiedzac o tym"

Nie jestes lepsza ode mnie,jesli mi zlorzeczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa

To ze jakas staruszka pragnie odwiedzin to jedna rzecz a to ze inyrowertyczne osobowosci oczekuja wyczucia i szacunku dla czasu, to inna rzecz, tu problemem byla komunikacja, bo co jesli wlasciciel chcialby dluugiej posiadowki;) wiec trzeba dawac znac a nie spalac sie w srodku z maską na twarzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje się !
1 godzinę temu, Gość daj spokoj napisał:

Nie jestes lepsza ode mnie,jesli mi zlorzeczysz 🙂

Ja nie złorzecze, ja tylko wyrażam życzenie, różnica miedzy jednym ,a drugim istotna ! Nazywanie gości swoich ścierwami i gnidami ,niezbyt dobrze o tobie świadczy! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorka to tłumok, nie ma sensu jej prostować bo i tak nic nie rozumie.

Na bank to jedna z tych co piszą kupą po ścianach i później wąchają palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi

Jestem wrecz pewny ze nic innego nie robiliscie tylko obgadywaliscie kogo sie da za plecami. Bo tylko to robicie swiniaki 😄 lepiej nie miec znajomych, wtedy nikt ci dvpy za plecami nie obrabia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Autorka to tłumok, nie ma sensu jej prostować bo i tak nic nie rozumie.

Na bank to jedna z tych co piszą kupą po ścianach i później wąchają palec

Nie projektuj swoich zboczen moze na mnie stara bezmozga ...ko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×