Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikka1

Leki na mnie nie działają!! Mam dość :(

Polecane posty

 

Witajcie

Biorę fluoksetyne już jakieś 25 dni.. na ulotce pisze że pierwsze efekty widoczne są po dwóch tygodniach.. U mnie poprawiło się tylko to, że budzę się rano taka hmm wypoczęta? i nie mam takiego uczucia ciężaru na klatce piersiowej, nie wiem jak to określićć.. Za to jestem taka niedożycia..I zmęczona nie tyle co fizycznie ale psychicznie..

Ostatnio i Wczoraj miałam okropny świąd skóry..

Generalnie nie czuję motywacji , nic mi się nie chce to idę spać, nawet przed chwilą wstałam i obudziłam się nadal taka jakaś zmęczona. Może ja nie mam depresji? Może poprostu taki mam styl bycia? Może taka jestem?

.. Z takim obniżonym nastrojem borykam się praktycznie od dziecka, więc nie wiem jak to jest.. Wiem że leki nie zrobią za mnie roboty..Naczytałam się jak to niektórych postawiły na nogi i teraz czują że żyją...Ja nie czuję 
Do tego lęki społeczne,nie mam znajomych,od wszystkich się izoluje,ciągle towarzyszy mi napięcie na ciele i twarzy.. Tak się nie da żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loook

a może zwyczajnie w świecie masz w doopie przewrócone z dobrobytu... 😮

brałaś pod uwagę taką ewentualność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😉 Brałam flyoksetyne przez ponad pół roku. Działała do czasu... Teraz mam zmieniony lek i kosztowało mnie to trzytygodniowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Z lekami przeciwdepresyjnymi jest tak że nie każdy działa na każdego. Jeżeli nie widzisz żadnej poprawy, nadal czujesz się źle to znaczy że ten lek po prostu nie jest odpowiedni dla Ciebie. Nie bierz do siebie odpowiedzi wyżej. Jest bardzo krzywdząca. Słabszych się broni, a nie dobija. Pamiętaj że podstawa leczenia depresji jest psychoterapia! Bez tego ani rusz. Człowiek musi zmienić swoje myślenie.

Zapraszam: https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=8399145911539527259#allposts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😉 Brałam flyoksetyne przez ponad pół roku. Działała do czasu... Teraz mam zmieniony lek i kosztowało mnie to trzytygodniowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Z lekami przeciwdepresyjnymi jest tak że nie każdy działa na każdego. Jeżeli nie widzisz żadnej poprawy, nadal czujesz się źle to znaczy że ten lek po prostu nie jest odpowiedni dla Ciebie. Nie bierz do siebie odpowiedzi wyżej. Jest bardzo krzywdząca. Słabszych się broni, a nie dobija. Pamiętaj że podstawa leczenia depresji jest psychoterapia! Bez tego ani rusz. Człowiek musi zmienić myślenie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×