Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Patrycja

prezent na 30 urodziny dla niego

Polecane posty

Gość Patrycja

Nie wiem co kupic swojemu mężowi na urodziny... myślałam o jakimś prezencie motoryzacyjnym np jazda samochodem ale samochodem sportowym z wyższej półki. kolezanka mi poleciła firme która zajmuję się wynajmem a dokladniej organizuje przejazdżki sportowymi samochodami po torach w Polsce. Prezent na pewno pełen emocji 😉 ale jeszcze sie zastanawim... Podzielicie sie swoją opinią co o tym myslicie? Dobry pomysł na prezent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Fajny pomysł, sama planuję taki prezent dla chłopaka na rocznicę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nintendo switch? Ja kupiłam swojemu chłopakowi na urodziny i był bardzo zadowolony. Można znaleźć fajną ofertę w play i wtedy tak nie boli po kieszeni :D http://www.play.pl/telefony/nintendo/switch-joycon-z-gra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

mi zona na 34 urodziny zasponsorowala tauaz o ktorym juz dlugo myslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulka

Racja, dobrze, żeby miał pamiątkę... może zatem jakaś fajna atrakcja typu skok na bungee + zegarek? wydaje mi się to ciekawą opcją. Mozna trochę przyoszczędzić na "przeżyciu" i pieniądze z puli przeznaczyć na coś typu zegarek. Ja osobiście mogę polecić firmę Jordan Kerr, wg mnie za tą cenę naprawdę warto i też nie warto przepłacać szukając innych marek. Moj facet nosi JK i bardzo sobie chwali i wygląda szykownie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.05.2019 o 20:26, Gość LOLO napisał:

mi zona na 34 urodziny zasponsorowala tauaz o ktorym juz dlugo myslalem

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mąż lubi ekstremalne sporty to dlaczego nie. Choć ja jestem zdania, że lepiej sprezentować coś co posłuży jakiś czas. Np. fajny pasek. Teraz są fajne promocje i można wyhaczyć coś za naprawdę fajną cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×