Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Barolina

Projektuję suknie dla eterycznych woźnych

Polecane posty

Gość Barolina

Nowy temay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A

A tamten czemu poleciał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
55 minut temu, Gość Lady A napisał:

A tamten czemu poleciał? 

Karolina szukała informacji na temat malinowych syropków będących alternatywą szczepień, ale trafiła na temat o niej i się zapieniła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Ha, ha, plus za tytuł. I określenie w punkt tych okropnych kiecek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatni temat o Karolinie nie został usunięty, tylko jest widoczny tylko dla moderatorów :D Także pewnie te przesiąknięte jadem hejterki nieźle dostaną po uszach :P Jak obstawiacie, pozew poszedł czy dopiero pójdzie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Jak ona się poznała z mezem? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się podobaja te ...enki, takie retro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gosci napisał:

Jak ona się poznała z mezem? Ktoś wie?

A skąd mamy wiedzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąęąę
Dnia 11.07.2019 o 20:20, Gość Gość napisał:

Ostatni temat o Karolinie nie został usunięty, tylko jest widoczny tylko dla moderatorów :D Także pewnie te przesiąknięte jadem hejterki nieźle dostaną po uszach :P Jak obstawiacie, pozew poszedł czy dopiero pójdzie :D ?

pozew poszedł się zesr...ać

kto normalny o takie pitu pitu na kafe zakładałby drogą, ciągnącą się latami sprawę cywilną w sądzie?

rozwaliły mnie jej zdjęcia z dzieckiem w czapeczce, w domu, takie sielskie miało to być retro, a klimat jak ze szpitala dla sierok w latach dwudziestych XX wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

widze ze zatorze na wywczasach ma czas sie tu udzelas

non stok kopija wpisy o cybersryber cos tam

serio? :D :D  takie bajeczki mozecie swoim fankom serwowac, one czesto boja sie nawet zapytac naczelna grubaske o cokolwiek

moze na nie to zadziala

a tymczasem mozecie sobie to dowoli kopiowac i sie osmieszac, bo nikt was nie bierze na sserio :D :D :D :D 

ale jak wam ulzy to wszystkie juz sie dawno ze strachu posikalysmy, a czesc juz dawno wyplacila grubej grube odszkodowania hehehe :D :D

 

wracajac do glownego watku, od ktorego uslnie chca odrocic temat: Mala zachowuje sie bardzo dziwnie i totalnie odstaje zachowaniem od synka M, ktory jest uroczym zdrowym dzieciaczkiem i milo sie go oglada

 

halo glamy, udanego wypoczynku :) nie siedzcie juz tyle na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale duzo daje do myslenia fakt ktory ujawnila tu jedna z siostr, ze rodzina Domi obserwuje wszystkich gram oprocz L

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mae
38 minut temu, Gość gosc napisał:

wracajac do glownego watku, od ktorego uslnie chca odrocic temat: Mala zachowuje sie bardzo dziwnie i totalnie odstaje zachowaniem od synka M, ktory jest uroczym zdrowym dzieciaczkiem i milo sie go oglada

No dobra, zakladajac ze Cudnis jest zaburzony, to co ma zrobic ? Zamknac ja w domu? Bo wesole dziecko milej sie oglada?moja przyjaciolka ma chore dziecko i jest jej bardzo przykro kiedy ktos porownuje jej synka do zdrowych dzieci.

co za tekst - jest uroczym zdrowym dzieciaczkiem czyli o dziecku niezdrowym napiszesz - jest paskudnym chorym bachorem w przeciwienstwie do wszystkich zdrowiutkich slodziaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość ąęąę napisał:

pozew poszedł się zesr...ać

kto normalny o takie pitu pitu na kafe zakładałby drogą, ciągnącą się latami sprawę cywilną w sądzie?

rozwaliły mnie jej zdjęcia z dzieckiem w czapeczce, w domu, takie sielskie miało to być retro, a klimat jak ze szpitala dla sierok w latach dwudziestych XX wieku.

No to żebyś się nie zdziwiła :) Andziaks swego czasu też nikt nie traktował poważnie, a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu durne ...ki piszecie tu o L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu durne ...ki piszecie tu o L?

No właśnie dlatego, że durne. 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscteeeee
Dnia 11.07.2019 o 20:20, Gość Gość napisał:

Ostatni temat o Karolinie nie został usunięty, tylko jest widoczny tylko dla moderatorów :D Także pewnie te przesiąknięte jadem hejterki nieźle dostaną po uszach :P Jak obstawiacie, pozew poszedł czy dopiero pójdzie :D ?

Wszyskie wątki „usuwane” są widoczne dla moderatorów. Zwykła archiwizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to żebyś się nie zdziwiła 🙂 Andziaks swego czasu też nikt nie traktował poważnie, a tu proszę 🙂

A co właściwie ruszyło z Andziaks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość gość napisał:

A co właściwie ruszyło z Andziaks?

A kogo ona interesuje. Kanał dla 13 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jej działalność czytaj Baroliny jest coraz bardziej komiczna i niewarygodna. Kasuje wszystkie komentarze, które nie pławią się nad nią, nie ocekają mową chwalebną . Ostatnio dodany był komentarz, że dość mroczne zdjęcie czy przygnębiające. Oczywiście od razu ban. Kolejna użytkowniczka to wychwyciła i napisała jej kilka słó, że nie jest to normalne, że nikt jej nie obraża a ona i tak nie daje praw do wypowiedzi, które różnią się od wypowiedzi jej wyznawczyń. Ta druga też dostała bana 🙂 To wszystko wygląda jak sekta. Nie wiem czemu tak wiele kobiet jest ślepo w nią zapatrzone. a może to, że z taka systematycznością kasuje wszystkie komentarze, które jej nie w smak burzą ogólną statystykę i wcale nie jest tak kolorowo. Mam wrażenie, że przed każdym postem typu 'posprzatałam dla mężusia"; "aby mężulek miał zawsze gorący pyszny posiłek" przygotowuje się na wszystkie komentarze, które są przeciwne takiemu systemowi niewolnika i pana w domu. starannie recytuje cytaty i listę książek na dany temat i to z taką płynnością, że nie udałoby się to w normalnym trybie z trójką dzieci pod ręką 🙂 no chyba, że jest skrzętnie ukrywana niania :))) nie oszukujmy się ale większość mam nie ma czasu na to, żeby zalatwić swoje potrzeby w wc a co dopiero tak dynamicznie odpisywać na każdy komentarz bądź je kasować 😄

nitk kto musi tak zacięcie podkreślać, że żyje w idyllicznym świecie, powtarzać non stop jakiego ma cudownego męża i jak w jednym paluszku ma się samowychowanie, nikt, powtarzam, nie jest wiarygodny. 

sama polityka prowadzenia biznesu jest w mojej ocenie skandaliczna, czytając posty kobiet, które czekają tygodniami na zwrot pieniędzy bądź jakąkolwiek odpowiedź jest w sklepie internetowym NIE DO POMYŚLENIA. szczególnie, że nie są to suknie, których cena jest zbliżona do cen z aliexpress - a jak widać obsługa z chin ma więcej powodów do zadowolenia z obsługi swoich Klientów. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest aktualny wątek o Barolinie czy jest jakiś obszerniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2021 o 20:34, Dodeusz napisał:

Czy to jest aktualny wątek o Barolinie czy jest jakiś obszerniejszy?

Nie ma, dziewczyny przeniosły się chyba na prywatne forum.

Przeczytalam cytat pod najnowszym zdjęciem na insta i uwazam, ze ktos tej kobiecie strasznie wypral umysl. Smutne, bo kiedyś ją lubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2019 o 22:49, Gość Gosci napisał:

Jak ona się poznała z mezem? Ktoś wie?

Pisała coś kiedyś, że pracowali w jednej firmie. Toż to retro dama mama kiedyś w korpo robiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×